Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis gjenstående kamper]
Kampoppsett 2019-2020
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Dommer   Dommer
30/9   man   18:00   F2   Æ13   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div Løkke    
30/9   man   19:10   F2   Æ02   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div Løkke    
30/9   man   20:20   F2   Å02   Jernbanen   Smøreguttene   4.div Løkke    
30/9   man   21:30   F2   Å01   TSO   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke    
1/10   tirs   18:00   F2   Z15   DNB   IBL   3.div Løkke    
1/10   tirs   19:10   F2   Z23   St.Olavs Innebandy   Sjetne Snipers   3.div Løkke    
1/10   tirs   20:20   F2   Ø03   Trygg/Lade Vikings   Børsa IL   2.div Løkke    
1/10   tirs   21:30   F2   Ø05   Ranheim IBK   Sjetne Maddogs   2.div Løkke    
3/10   tors   18:00   F2   Æ01   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div Løkke    
3/10   tors   19:10   F2   Å34   SMN/EM 1   Sport & Trim   4.div Løkke    
3/10   tors   20:20   F2   Z02   Spanskrøret   Tiller Tinkerbells   3.div Løkke    
3/10   tors   21:30   F2   Ø06   NTNU   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke    
13/10   søn   16:45   F2   Å20   Heimdal/Lade BOA   SMN/EM 1   4.div Løkke    
13/10   søn   18:00   F2   Å18   TSO   Sport & Trim   4.div Løkke    
13/10   søn   19:10   F2   T22   Innafor   Candys   Trønderserien    
13/10   søn   20:20   F2   T21   Bændygirls   Sjetne Hot Shots   Trønderserien    
14/10   man   18:00   F2   Æ18   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke    
14/10   man   19:10   F2   Æ04   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div Løkke    
14/10   man   20:20   F2   Å05   Salt Innebandy   Klæbu Bæbu   4.div Løkke    
14/10   man   21:30   F2   Å08   Heimdal/Lade BOA   Bouvet Penguins   4.div Løkke    
15/10   tirs   18:00   F2   Z13   Binnebandy   Spanskrøret   3.div Løkke    
15/10   tirs   19:10   F2   Z16   Tiller Tinkerbells   Sjetne Snipers   3.div Løkke    
15/10   tirs   20:20   F2   Ø04   Avinor   Strindheim Rhinos   2.div Løkke    
15/10   tirs   21:30   F2   Ø21   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Maddogs   2.div Løkke    
17/10   tors   18:00   F2   Æ09   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div Løkke    
17/10   tors   19:10   F2   Z17   IBL   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke    
17/10   tors   20:20   F2   Å17   Bouvet Penguins   Salt Innebandy   4.div Løkke    
17/10   tors   21:30   F2   Ø14   Børsa IL   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke    
20/10   søn   19:10   F2   T24   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien    
20/10   søn   20:20   F2   T23   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien    
21/10   man   18:00   F2   Æ20   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke    
21/10   man   19:10   F2   Æ07   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div Løkke    
21/10   man   20:20   F2   Å13   Sport & Trim   Jernbanen   4.div Løkke    
21/10   man   21:30   F2   Å35   Smøreguttene   Klæbu Bæbu   4.div Løkke    
22/10   tirs   18:00   F2   Z12   Klæbukameratene   Binnebandy   3.div Løkke    
22/10   tirs   19:10   F2   Z36   Sjetne Snipers   Spanskrøret   3.div Løkke    
22/10   tirs   20:20   F2   Ø12   Avinor   Ranheim IBK   2.div Løkke    
22/10   tirs   21:30   F2   Ø19   NTNU   Strindheim Rhinos   2.div Løkke    
24/10   tors   18:00   F2   Æ15   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div Løkke    
24/10   tors   19:10   F2   Z09   IBL   Tiller Tinkerbells   3.div Løkke    
24/10   tors   20:20   F2   Å23   Salt Innebandy   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke    
24/10   tors   21:30   F2   Ø18   Handelshøyskolen SK   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke    
27/10   søn   18:10   F2   Å25   Bouvet Penguins   Klæbu Bæbu   4.div Løkke    
27/10   søn   19:20   F2   T27   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien    
27/10   søn   20:30   F2   Å36   Heimdal/Lade BOA   Jernbanen   4.div Løkke    
28/10   man   18:00   F2   Æ16   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div Løkke    
28/10   man   19:10   F2   Ø22   Avinor   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke    
28/10   man   20:20   F2   Å10   TSO   SMN/EM 1   4.div Løkke    
31/10   tors   18:00   F2   Å09   Bouvet Penguins   Smøreguttene   4.div Løkke    
31/10   tors   19:10   F2   Z28   Sjetne Snipers   Binnebandy   3.div Løkke    
31/10   tors   20:20   F2   Ø17   Sjetne Maddogs   Avinor   2.div Løkke    
3/11   søn   15:30   F2   Z18   Ørland IBK   Binnebandy   3.div Løkke    
3/11   søn   16:45   F2   T20   Candys   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
3/11   søn   18:00   F2   Z33   IBL   Ørland IBK   3.div Løkke    
3/11   søn   19:10   F2   T19   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien    
4/11   man   18:00   F2   Æ03   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke    
4/11   man   19:10   F2   Æ12   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div Løkke    
4/11   man   20:20   F2   Å12   Klæbu Bæbu   Sport & Trim   4.div Løkke    
4/11   man   21:30   F2   Å14   Salt Innebandy   TSO   4.div Løkke    
5/11   tirs   18:00   F2   Z03   Klæbukameratene   DNB   3.div Løkke    
5/11   tirs   19:10   F2   Z29   Spanskrøret   IBL   3.div Løkke    
5/11   tirs   20:20   F2   Ø27   Børsa IL   Strindheim Rhinos   2.div Løkke    
5/11   tirs   21:30   F2   Ø28   Ranheim IBK   NTNU   2.div Løkke    
7/11   tors   18:00   F2   Å06   SMN/EM 1   Jernbanen   4.div Løkke    
7/11   tors   19:10   F2   Z04   Binnebandy   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke    
7/11   tors   20:20   F2   Ø26   Avinor   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke    
11/11   man   18:00   F2   Æ08   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div Løkke    
11/11   man   19:10   F2   Æ11   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div Løkke    
11/11   man   20:20   F2   Å16   Smøreguttene   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke    
11/11   man   21:30   F2   Å22   Sport & Trim   Bouvet Penguins   4.div Løkke    
19/11   tirs   18:00   F2   Z34   DNB   Binnebandy   3.div Løkke    
19/11   tirs   19:10   F2   Z08   Sjetne Snipers   IBL   3.div Løkke    
19/11   tirs   20:20   F2   Ø10   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke    
19/11   tirs   21:30   F2   Ø01   Sjetne Maddogs   NTNU   2.div Løkke    
21/11   tors   18:00   F2   Æ14   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke    
21/11   tors   19:10   F2   Å27   Smøreguttene   Salt Innebandy   4.div Løkke    
21/11   tors   20:20   F2   Z05   St.Olavs Innebandy   Klæbukameratene   3.div Løkke    
21/11   tors   21:30   F2   Ø20   Ranheim IBK   Børsa IL   2.div Løkke    
24/11   søn   14:30   F2   Å32   Salt Innebandy   SMN/EM 1   4.div Løkke    
24/11   søn   17:45   F2   Å33   Bouvet Penguins   TSO   4.div Løkke    
24/11   søn   19:00   F2   T17   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
24/11   søn   20:10   F2   T29   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
26/11   tirs   18:00   F2   Z22   Binnebandy   IBL   3.div Løkke    
26/11   tirs   19:10   F2   Z32   St.Olavs Innebandy   DNB   3.div Løkke    
26/11   tirs   20:20   F2   Ø16   NTNU   Avinor   2.div Løkke    
26/11   tirs   21:30   F2   Ø07   Strindheim Rhinos   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke    
28/11   tors   18:00   F2   Æ19   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div Løkke    
28/11   tors   19:10   F2   Ø02   Handelshøyskolen SK   Ranheim IBK   2.div Løkke    
28/11   tors   20:20   F2   Å26   TSO   Jernbanen   4.div Løkke    
28/11   tors   21:30   F2   Z35   Tiller Tinkerbells   Klæbukameratene   3.div Løkke    
1/12   søn   14:30   F2   Z26   Ørland IBK   Spanskrøret   3.div Løkke    
1/12   søn   18:00   F2   Z01   Ørland IBK   Sjetne Snipers   3.div Løkke    
1/12   søn   19:10   F2   T25   Innafor   Bændygirls   Trønderserien    
1/12   søn   20:20   F2   T26   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
2/12   man   18:00   F2   Æ06   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke    
2/12   man   19:10   F2   Æ05   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div Løkke    
2/12   man   20:20   F2   Å11   Jernbanen   Salt Innebandy   4.div Løkke    
2/12   man   21:30   F2   Å28   Heimdal/Lade BOA   Sport & Trim   4.div Løkke    
3/12   tirs   18:00   F2   Z24   DNB   Tiller Tinkerbells   3.div Løkke    
3/12   tirs   19:10   F2   Z19   Spanskrøret   Klæbukameratene   3.div Løkke    
3/12   tirs   20:20   F2   Ø09   Sjetne Maddogs   Børsa IL   2.div Løkke    
3/12   tirs   21:30   F2   Ø11   Trygg/Lade Vikings   NTNU   2.div Løkke    
5/12   tors   18:00   F2   Å24   SMN/EM 1   Smøreguttene   4.div Løkke    
5/12   tors   19:10   F2   Å19   Jernbanen   Klæbu Bæbu   4.div Løkke    
5/12   tors   20:20   F2   Ø08   Børsa IL   Avinor   2.div Løkke    
5/12   tors   21:30   F2   Ø23   Strindheim Rhinos   Ranheim IBK   2.div Løkke    
8/12   søn   15:30   F2   Z14   St.Olavs Innebandy   Ørland IBK   3.div Løkke    
8/12   søn   16:45   F2   Å03   Klæbu Bæbu   SMN/EM 1   4.div Løkke    
8/12   søn   18:00   F2   Z07   Tiller Tinkerbells   Ørland IBK   3.div Løkke    
8/12   søn   19:10   F2   T15   Bændygirls   Candys   Trønderserien    
8/12   søn   20:20   F2   T01   Innafor   Sjetne Hot Shots   Trønderserien    
9/12   man   18:00   F2   Æ10   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div Løkke    
9/12   man   19:10   F2   Æ17   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div Løkke    
9/12   man   20:20   F2   Å07   Smøreguttene   TSO   4.div Løkke    
9/12   man   21:30   F2   Z31   Binnebandy   Tiller Tinkerbells   3.div Løkke    
10/12   tirs   18:00   F2   Å04   Sport & Trim   Salt Innebandy   4.div Løkke    
10/12   tirs   19:10   F2   Z06   DNB   Spanskrøret   3.div Løkke    
10/12   tirs   20:20   F2   Ø25   Sjetne Maddogs   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke    
10/12   tirs   21:30   F2   Ø15   Ranheim IBK   Trygg/Lade Vikings   2.div Løkke    
12/12   tors   18:00   F2   Å15   SMN/EM 1   Bouvet Penguins   4.div Løkke    
12/12   tors   19:10   F2   Ø24   Børsa IL   NTNU   2.div Løkke    
12/12   tors   20:20   F2   Z27   Tiller Tinkerbells   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke    
15/12   søn   15:30   F2   Z21   Klæbukameratene   Ørland IBK   3.div Løkke    
15/12   søn   16:45   F2   T18   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
15/12   søn   18:00   F2   Z10   Ørland IBK   DNB   3.div Løkke    
15/12   søn   19:10   F2   Å30   Klæbu Bæbu   Heimdal/Lade BOA   4.div Løkke    
15/12   søn   20:20   F2   T13   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
16/12   man   18:00   F2   Z30   Klæbukameratene   Sjetne Snipers   3.div Løkke    
16/12   man   19:10   F2   Z11   Spanskrøret   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke    
16/12   man   20:20   F2   Å21   Klæbu Bæbu   TSO   4.div Løkke    
16/12   man   21:30   F2   Å31   Sport & Trim   Smøreguttene   4.div Løkke    
19/12   tors   18:00   F2   Å29   Jernbanen   Bouvet Penguins   4.div Løkke    
19/12   tors   19:10   F2   Z25   IBL   Klæbukameratene   3.div Løkke    
19/12   tors   20:20   F2   Z20   Sjetne Snipers   DNB   3.div Løkke    
19/12   tors   21:30   F2   Ø13   Strindheim Rhinos   Sjetne Maddogs   2.div Løkke    
19/1   søn   18:00   F2   T28   Leangen Hockey Mamas   Innafor   Trønderserien    
26/1   søn   18:00   F2   T06   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien    
26/1   søn   19:10   F2   T03   NTNU/SINTEF   Candys   Trønderserien    
2/2   søn   18:00   F2   T08   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
2/2   søn   19:10   F2   T07   Candys   Innafor   Trønderserien    
9/2   søn   18:00   F2   T09   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
9/2   søn   19:10   F2   T12   Candys   Sjetne Hot Shots   Trønderserien    
23/2   søn   18:00   F2   T02   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   Trønderserien    
23/2   søn   19:10   F2   T04   Innafor   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
15/3   søn   18:00   F2   T10   Bændygirls   Innafor   Trønderserien    
15/3   søn   19:10   F2   T05   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien    
19/3   tors   20:20   F2   T16   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien    
19/3   tors   21:30   F2   T11   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
22/3   søn   16:45   F2   T14   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien    
22/3   søn   18:00   F2   T30   Candys   Bændygirls   Trønderserien