Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis gjenstående kamper]
Kampoppsett 2018-2019
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Dommer   Dommer
1/10   man   18:00   F2   Æ17   Svare & Berg   Strindheim Rhinos   1.div Løkke   Are Hovdar   Jim Løvås
1/10   man   19:10   F2   Å14   Spanskrøret   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke   Are Hovdar   Jim Løvås
1/10   man   20:20   F2   Å05   DNB   TSO   4.div Løkke   Daniel Johansen   Johannes Løvås
1/10   man   21:30   F2   Æ16   Trygg/Lade Vikings   Fredagsklubben   1.div Løkke   Daniel Johansen   Johannes Løvås
2/10   tirs   18:00   F2   Ø03   NTNU   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
2/10   tirs   19:10   F2   Ø10   Byåsen   Sjetne Maddogs   2.div Løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
2/10   tirs   20:20   F2   Z15   Nidaros/Tiller   IBL   3.div Løkke   Torbjørn Alvestrand   Espen Sjetne
2/10   tirs   21:30   F2   Z13   Børsa IL   Jernbanen   3.div Løkke   Torbjørn Alvestrand   Espen Sjetne
4/10   tors   18:00   F2   Æ18   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div Løkke   Are Hovdar   Daniel Johansen
4/10   tors   19:10   F2   Ø08   Ranheim IBK   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke   Are Hovdar   Daniel Johansen
4/10   tors   20:20   F2   Z08   Avinor   Smøreguttene   3.div Løkke   Ole Morten Nordløkken   Ole Jakob Bjerkan
4/10   tors   21:30   F2   Å10   Sport & Trim   Binnebandy   4.div Løkke   Ole Morten Nordløkken   Ole Jakob Bjerkan
15/10   man   18:00   F2   Æ11   TBI Innebandy   Strindheim Rhinos   1.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Jim Løvås
15/10   man   19:10   F2   Æ03   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Jim Løvås
15/10   man   20:20   F2   Å11   Spanskrøret   DNB   4.div Løkke   Lars van der Lee   Jim Løvås
15/10   man   21:30   F2   Å06   Lade/Heimdal BOA   Sport & Trim   4.div Løkke   Lars van der Lee   Jim Løvås
16/10   tirs   18:00   F2   Ø05   Handelshøyskolen SK   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke   Daniel Johansen   Isak Seim Hagen
16/10   tirs   19:10   F2   Ø06   Ranheim IBK   Byåsen   2.div Løkke   Daniel Johansen   Isak Seim Hagen
16/10   tirs   20:20   F2   Z12   Nidaros/Tiller   Klæbukameratene   3.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
16/10   tirs   21:30   F2   Z07   Børsa IL   IBL   3.div Løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
18/10   tors   18:00   F2   Æ04   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div Løkke   Tom Bruvik   Daniel Johansen
18/10   tors   19:10   F2   Ø04   Sjetne Maddogs   NTNU   2.div Løkke   Tom Bruvik   Daniel Johansen
18/10   tors   20:20   F2   Z17   Jernbanen   Avinor   3.div Løkke   Jonas Westly   Daniel Johansen
18/10   tors   21:30   F2   Å03   Spanskrøret   TSO   4.div Løkke   Jonas Westly   Daniel Johansen
21/10   søn   16:45   F2   T17   Leangen Hockey Mamas   Innafor   Trønderserien   Sander Johansen   Markus Johansen
28/10   søn   19:10   F2   T43   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
1/11   tors   18:00   F2   T29   Bændygirls   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Terje Nervik   Jonas Westly
1/11   tors   19:10   F2   Z02   Klæbukameratene   IBL   3.div Løkke   Terje Nervik   Jonas Westly
1/11   tors   20:20   F2   Z10   Smøreguttene   Børsa IL   3.div Løkke   Lars van der Lee   Jim Løvås
1/11   tors   21:30   F2   Z09   Jernbanen   Nidaros/Tiller   3.div Løkke   Lars van der Lee   Jim Løvås
4/11   søn   18:00   F2   T10   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Jonas Westly   Jørund Bratheim
4/11   søn   19:10   F2   T11   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien   Jonas Westly   Jørund Bratheim
5/11   man   18:00   F2   Å12   TSO   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
5/11   man   19:10   F2   Æ08   Strindheim Rhinos   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
5/11   man   20:20   F2   Æ02   Trygg/Lade Vikings   TBI Innebandy   1.div Løkke   Lars van der Lee   Johannes Løvås
5/11   man   21:30   F2   Å09   Sport & Trim   Spanskrøret   4.div Løkke   Lars van der Lee   Johannes Løvås
6/11   tirs   18:00   F2   Ø11   NTNU   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
6/11   tirs   19:10   F2   Ø01   Sjetne Maddogs   Ranheim IBK   2.div Løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
6/11   tirs   20:20   F2   Z05   Smøreguttene   Klæbukameratene   3.div Løkke   Lars van der Lee   Jonas Westly
6/11   tirs   21:30   F2   Z04   Nidaros/Tiller   Børsa IL   3.div Løkke   Lars van der Lee   Jonas Westly
8/11   tors   19:10   F2   Ø15   Byåsen   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke   Are Hovdar   Bjørn Ingvar Dragsnes
8/11   tors   20:20   F2   Z21   IBL   Smøreguttene   3.div Løkke   Tom Bruvik   Lars Axel Larssen
8/11   tors   21:30   F2   Æ13   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div Løkke   Tom Bruvik   Lars Axel Larssen
12/11   man   18:00   F2   Æ21   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke   Daniel Johansen   Johannes Løvås
12/11   man   19:10   F2   T12   Candys   Bændygirls   Trønderserien   Daniel Johansen   Johannes Løvås
12/11   man   20:20   F2   Æ19   Fredagsklubben   Strindheim Rhinos   1.div Løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
12/11   man   21:30   F2   Æ12   Bambi Bandy   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
22/11   tors   18:00   F2   Z18   Smøreguttene   Nidaros/Tiller   3.div Løkke   Jonas Westly   Bjørn Ingvar Dragsnes
22/11   tors   19:10   F2   Å13   Binnebandy   DNB   4.div Løkke   Jonas Westly   Bjørn Ingvar Dragsnes
25/11   søn   14:45   F2   Å04   Binnebandy   Spanskrøret   4.div Løkke   Tom Bruvik   Reservert
25/11   søn   16:00   F2   T19   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Reservert   Reservert
25/11   søn   20:20   F2   T35   Innafor   Candys   Trønderserien   Jørund Bratheim   Lisa-Mari Storvann Henriksen
26/11   man   18:00   F2   Æ15   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
26/11   man   19:10   F2   Æ10   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div Løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
26/11   man   20:20   F2   Å15   Sport & Trim   TSO   4.div Løkke   Jonas Westly   Lars Axel Larssen
26/11   man   21:30   F2   Å08   Lade/Heimdal BOA   DNB   4.div Løkke   Jonas Westly   Lars Axel Larssen
27/11   tirs   18:00   F2   Ø02   Handelshøyskolen SK   Byåsen   2.div Løkke   Frank Fillingsnes   Ole Morten Nordløkken
27/11   tirs   19:10   F2   Ø07   St.Olavs Innebandy   Sjetne Maddogs   2.div Løkke   Frank Fillingsnes   Ole Morten Nordløkken
27/11   tirs   20:20   F2   Z16   Klæbukameratene   Børsa IL   3.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
27/11   tirs   21:30   F2   Z03   Jernbanen   Smøreguttene   3.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
29/11   tors   18:00   F2   Z01   Avinor   Nidaros/Tiller   3.div Løkke   Johannes Løvås   Are Hovdar
29/11   tors   19:10   F2   Ø14   NTNU   Ranheim IBK   2.div Løkke   Johannes Løvås   Are Hovdar
2/12   søn   20:20   F2   T06   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Jacob Sylten Iversen   Filip Ræder
3/12   man   18:00   F2   Æ07   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div Løkke   Johannes Løvås   Daniel Johansen
3/12   man   19:10   F2   Æ09   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div Løkke   Johannes Løvås   Daniel Johansen
3/12   man   20:20   F2   Æ14   Strindheim Rhinos   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke   Lars Axel Larssen   Marius Malvik
3/12   man   21:30   F2   Ø13   Sjetne Maddogs   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke   Lars Axel Larssen   Marius Malvik
4/12   tirs   18:00   F2   T09   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Sander Johansen   Markus Johansen
4/12   tirs   19:10   F2   T08   Bændygirls   Innafor   Trønderserien   Sander Johansen   Markus Johansen
4/12   tirs   20:20   F2   T22   NTNU/SINTEF   Candys   Trønderserien   Jørund Bratheim   Marius Malvik
4/12   tirs   21:30   F2   Æ20   Svare & Berg   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke   Johannes Løvås   Marius Malvik
6/12   tors   18:00   F2   Å01   Binnebandy   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
9/12   søn   18:00   F2   T32   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
9/12   søn   19:10   F2   T18   Candys   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
10/12   man   18:00   F2   Æ06   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div Løkke   Lars Axel Larssen   Tom Bruvik
10/12   man   19:10   F2   Æ01   Strindheim Rhinos   Bambi Bandy   1.div Løkke   Lars Axel Larssen   Tom Bruvik
10/12   man   20:20   F2   Å07   TSO   Binnebandy   4.div Løkke   Henrik Moe Rødven   Daniel Johansen
10/12   man   21:30   F2   Z11   IBL   Avinor   3.div Løkke   Henrik Moe Rødven   Daniel Johansen
11/12   tirs   18:00   F2   Ø12   St.Olavs Innebandy   Ranheim IBK   2.div Løkke   Tom Bruvik   Jim Løvås
11/12   tirs   19:10   F2   T33   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien   Andreas Ekelund   Emil Seim Hagen
11/12   tirs   20:20   F2   Z20   Jernbanen   Klæbukameratene   3.div Løkke   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
13/12   tors   18:00   F2   Ø09   Byåsen   NTNU   2.div Løkke   Frank Fillingsnes   Are Hovdar
13/12   tors   19:10   F2   Z19   Børsa IL   Avinor   3.div Løkke   Frank Fillingsnes   Are Hovdar
13/12   tors   20:20   F2   Å02   DNB   Sport & Trim   4.div Løkke   Ole Jakob Bjerkan   Torbjørn Alvestrand
13/12   tors   21:30   F2   Æ05   NTNU IT E-hallers   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke   Ole Jakob Bjerkan   Torbjørn Alvestrand
18/12   tirs   18:00   F2   T01   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien     Kristine Ræder
18/12   tirs   19:10   F2   Z14   Avinor   Klæbukameratene   3.div Løkke   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
18/12   tirs   20:20   F2   Z06   IBL   Jernbanen   3.div Løkke   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
20/12   tors   18:00   F2   T15   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien   Henrik Moe Rødven   Lars Moen Storvik
20/12   tors   19:10   F2   T28   Innafor   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Henrik Moe Rødven   Lars Moen Storvik
20/12   tors   20:20   F2   T44   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien   Henrik Moe Rødven   Lars Moen Storvik
6/1   søn   16:00   F2   T25   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
6/1   søn   17:15   F2   T27   Bændygirls   Candys   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
6/1   søn   18:30   F2   T41   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
7/1   man   18:00   F2   Æ34   Svare & Berg   NTNU   1.div Løkke vår   Daniel Johansen   Torbjørn Alvestrand
7/1   man   19:10   F2   Æ26   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Daniel Johansen   Torbjørn Alvestrand
7/1   man   20:20   F2   Å39   Klæbukameratene   TSO   4.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Lars Axel Larssen
7/1   man   21:30   F2   Å27   Sport & Trim   Binnebandy   4.div Løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Lars Axel Larssen
8/1   tirs   18:00   F2   Ø22   Strindheim Rhinos   Avinor   2.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
8/1   tirs   19:10   F2   Z24   Byåsen   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
8/1   tirs   20:20   F2   Z07   Sjetne Maddogs   IBL   3.div Løkke vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
8/1   tirs   21:30   F2   Ø17   Ranheim IBK   Børsa IL   2.div Løkke vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
10/1   tors   18:00   F2   Z23   Nidaros/Tiller   Jernbanen   3.div Løkke vår   Jonas Westly   Vigdis Løw-Owesen
10/1   tors   19:10   F2   Ø29   Handelshøyskolen SK   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår   Jonas Westly   Vigdis Løw-Owesen
10/1   tors   20:20   F2   Æ36   Trygg/Lade Vikings   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Daniel Johansen   Vigdis Løw-Owesen
10/1   tors   21:30   F2   Å35   DNB   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår   Daniel Johansen   Vigdis Løw-Owesen
14/1   man   18:00   F2   T24   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Henrik Moe Rødven   Ole Magnus Kojedal
14/1   man   19:10   F2   T23   Innafor   Bændygirls   Trønderserien   Henrik Moe Rødven   Ole Magnus Kojedal
14/1   man   20:20   F2   T07   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
14/1   man   21:30   F2   Å10   TSO   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
15/1   tirs   18:00   F2   Ø03   St.Olavs Innebandy   Avinor   2.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Daniel Johansen
15/1   tirs   19:10   F2   Z04   IBL   Byåsen   3.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Daniel Johansen
15/1   tirs   20:20   F2   Ø28   Børsa IL   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Frank Fillingsnes   Jørund Bratheim
15/1   tirs   21:30   F2   Z06   Jernbanen   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Frank Fillingsnes   Lars Axel Larssen
20/1   søn   16:45   F2   Ø06   Handelshøyskolen SK   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Jim Løvås   Kristine Ræder
20/1   søn   18:00   F2   T30   Candys   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Jim Løvås   Kristine Ræder
20/1   søn   19:10   F2   Z05   Nidaros/Tiller   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår   Daniel Johansen   Henrik Moe Rødven
20/1   søn   20:20   F2   Å01   Lade/Heimdal BOA   Klæbukameratene   4.div Løkke vår   Daniel Johansen   Henrik Moe Rødven
21/1   man   18:00   F2   Æ19   NTNU   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Terje Nervik
21/1   man   19:10   F2   Æ30   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Terje Nervik
21/1   man   20:20   F2   Å42   TSO   Binnebandy   4.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
21/1   man   21:30   F2   Å41   DNB   Sport & Trim   4.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
22/1   tirs   18:00   F2   T31   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien   Henrik Moe Rødven   Ole Morten Nordløkken
22/1   tirs   19:10   F2   Ø04   Strindheim Rhinos   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår   Are Hovdar   Ole Morten Nordløkken
22/1   tirs   20:20   F2   Ø23   Børsa IL   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
22/1   tirs   21:30   F2   Z13   IBL   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
24/1   tors   18:00   F2   Å07   Smøreguttene   Binnebandy   4.div Løkke vår   Are Hovdar   Jørund Bratheim
24/1   tors   19:10   F2   Z15   Spanskrøret   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår   Are Hovdar   Jørund Bratheim
24/1   tors   20:20   F2   Æ23   Trygg/Lade Vikings   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
24/1   tors   21:30   F2   Z14   Byåsen   Jernbanen   3.div Løkke vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
27/1   søn   15:30   F2   Å05   TSO   DNB   4.div Løkke vår   Torbjørn Alvestrand   Ole Jakob Bjerkan
27/1   søn   16:45   F2   Æ03   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Torbjørn Alvestrand   Ole Jakob Bjerkan
28/1   man   18:00   F2   Ø30   Avinor   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
28/1   man   19:10   F2   Æ25   NTNU   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
28/1   man   20:20   F2   Å30   Klæbukameratene   Sport & Trim   4.div Løkke vår   Jim Løvås   Jørund Bratheim
28/1   man   21:30   F2   Å40   Lade/Heimdal BOA   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Jim Løvås   Jørund Bratheim
29/1   tirs   18:00   F2   Æ08   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Jim Løvås
29/1   tirs   19:10   F2   Ø16   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Jim Løvås
29/1   tirs   20:20   F2   Z26   Nidaros/Tiller   Byåsen   3.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Daniel Johansen
29/1   tirs   21:30   F2   Z12   Sjetne Maddogs   Jernbanen   3.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Daniel Johansen
31/1   tors   18:00   F2   Æ20   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Frank Fillingsnes   Terje Nervik
31/1   tors   19:10   F2   Ø09   Ranheim IBK   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår   Frank Fillingsnes   Terje Nervik
31/1   tors   20:20   F2   Z10   Spanskrøret   IBL   3.div Løkke vår   Christian Refsnes   Jørund Bratheim
31/1   tors   21:30   F2   Å02   DNB   Binnebandy   4.div Løkke vår   Christian Refsnes   Jørund Bratheim
3/2   søn   16:45   F2   Æ35   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
3/2   søn   18:00   F2   Æ18   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
3/2   søn   19:10   F2   Ø20   Avinor   Børsa IL   2.div Løkke vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
3/2   søn   20:20   F2   Å03   Sport & Trim   TSO   4.div Løkke vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
4/2   man   18:00   F2   Ø25   Strindheim Rhinos   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Espen Sjetne   Are Hovdar
4/2   man   19:10   F2   Æ21   Trygg/Lade Vikings   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Espen Sjetne   Are Hovdar
4/2   man   20:20   F2   Å37   Smøreguttene   DNB   4.div Løkke vår   Espen Sjetne   Jørund Bratheim
4/2   man   21:30   F2   Å38   Lade/Heimdal BOA   Sport & Trim   4.div Løkke vår   Espen Sjetne   Jørund Bratheim
5/2   tirs   18:00   F2   Æ22   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
5/2   tirs   19:10   F2   Ø27   Handelshøyskolen SK   Avinor   2.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
5/2   tirs   20:20   F2   Z03   Byåsen   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Bjørn Ingvar Dragsnes
5/2   tirs   21:30   F2   Z02   Nidaros/Tiller   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Vigdis Løw-Owesen   Bjørn Ingvar Dragsnes
10/2   søn   18:00   F2   T21   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   Trønderserien   Andreas Ekelund   Isak Seim Hagen
10/2   søn   19:10   F2   T04   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Andreas Ekelund   Isak Seim Hagen
10/2   søn   20:20   F2   T20   Candys   Innafor   Trønderserien   Andreas Ekelund   Isak Seim Hagen
11/2   man   18:00   F2   Æ16   NTNU IT E-hallers   NTNU   1.div Løkke vår   Frank Fillingsnes   Ole Morten Nordløkken
11/2   man   19:10   F2   Æ32   TBI Innebandy   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   Frank Fillingsnes   Ole Morten Nordløkken
11/2   man   20:20   F2   Å29   TSO   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår   Andreas Sellesbakk   Are Hovdar
11/2   man   21:30   F2   Å36   Binnebandy   Klæbukameratene   4.div Løkke vår   Andreas Sellesbakk   Are Hovdar
12/2   tirs   18:00   F2   Ø07   Avinor   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Christian Refsnes   Jørund Bratheim
12/2   tirs   19:10   F2   Z16   Jernbanen   IBL   3.div Løkke vår   Daniel Johansen   Jørund Bratheim
12/2   tirs   20:20   F2   Ø11   St.Olavs Innebandy   Børsa IL   2.div Løkke vår   Jonas Westly   Daniel Johansen
12/2   tirs   21:30   F2   Z09   Spanskrøret   Byåsen   3.div Løkke vår   Jonas Westly   Daniel Johansen
14/2   tors   18:00   F2   Æ12   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Sander Johansen   Markus Johansen
14/2   tors   19:10   F2   Å34   Sport & Trim   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Jacob Sylten Iversen   Mikael Rodahl Hansen
14/2   tors   20:20   F2   Ø02   Børsa IL   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Markus Johansen   Isak Seim Hagen
14/2   tors   21:30   F2   Z22   IBL   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår   Markus Johansen   Isak Seim Hagen
17/2   søn   18:00   F2   Æ37   NTNU   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Lars Axel Larssen   Terje Nervik
17/2   søn   19:10   F2   Å12   Klæbukameratene   DNB   4.div Løkke vår   Mikael Rodahl Hansen   Isak Seim Hagen
17/2   søn   20:20   F2   Å08   Lade/Heimdal BOA   TSO   4.div Løkke vår   Mikael Rodahl Hansen   Isak Seim Hagen
25/2   man   18:00   F2   Z19   Byåsen   IBL   3.div Løkke vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
25/2   man   19:10   F2   Æ24   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
25/2   man   20:20   F2   Å25   Smøreguttene   Klæbukameratene   4.div Løkke vår   Fredrik Ålberg   Lars Moen Storvik
25/2   man   21:30   F2   Å26   DNB   TSO   4.div Løkke vår   Fredrik Ålberg   Lars Moen Storvik
26/2   tirs   18:00   F2   Ø14   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Daniel Johansen   Henrik Moe Rødven
26/2   tirs   19:10   F2   Ø13   Strindheim Rhinos   Børsa IL   2.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Henrik Moe Rødven
26/2   tirs   20:20   F2   Z08   Jernbanen   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Kristine Ræder
26/2   tirs   21:30   F2   Æ40   TBI Innebandy   NTNU   1.div Løkke vår   Daniel Johansen   Kristine Ræder
28/2   tors   18:00   F2   T02   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Fride Myhrvold   Kamilla Mortensen
28/2   tors   19:10   F2   T03   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien   Fride Myhrvold   Kaja Valby
28/2   tors   20:20   F2   T16   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Kamilla Mortensen   Kaja Valby
28/2   tors   21:30   F2   Ø18   Avinor   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår   Isak Seim Hagen   Johannes Løvås
3/3   søn   16:45   F2   Æ02   NTNU IT E-hallers   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Frank Fillingsnes
3/3   søn   18:00   F2   Æ10   Bambi Bandy   NTNU   1.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Frank Fillingsnes
3/3   søn   19:10   F2   Å32   Lade/Heimdal BOA   Binnebandy   4.div Løkke vår   Fredrik Ålberg   Henrik Gjerde
3/3   søn   20:20   F2   Å18   TSO   Klæbukameratene   4.div Løkke vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
4/3   man   18:00   F2   Å31   Smøreguttene   TSO   4.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
4/3   man   19:10   F2   Ø21   Ranheim IBK   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
4/3   man   20:20   F2   Æ27   Svare & Berg   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
4/3   man   21:30   F2   Å20   Sport & Trim   DNB   4.div Løkke vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
5/3   tirs   18:00   F2   Æ31   NTNU   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
5/3   tirs   19:10   F2   Ø19   St.Olavs Innebandy   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
5/3   tirs   20:20   F2   Z21   Spanskrøret   Jernbanen   3.div Løkke vår   Daniel Johansen   Jørund Bratheim
5/3   tirs   21:30   F2   Z20   Sjetne Maddogs   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår   Daniel Johansen   Jørund Bratheim
7/3   tors   18:00   F2   Æ38   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Ole Jakob Bjerkan
7/3   tors   19:10   F2   Z29   Jernbanen   Byåsen   3.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Ole Jakob Bjerkan
7/3   tors   20:20   F2   Ø08   Handelshøyskolen SK   Børsa IL   2.div Løkke vår   Are Hovdar   Ole Jakob Bjerkan
7/3   tors   21:30   F2   Å22   Klæbukameratene   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår   Are Hovdar   Ole Jakob Bjerkan
10/3   søn   16:45   F2   Æ33   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Kristine Ræder   Andreas Ekelund
10/3   søn   18:00   F2   Z28   Nidaros/Tiller   IBL   3.div Løkke vår   Kristine Ræder   Andreas Ekelund
10/3   søn   19:10   F2   T45   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien   Henrik Gjerde   Fredrik Ålberg
10/3   søn   20:20   F2   T13   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien   Henrik Gjerde   Fredrik Ålberg
11/3   man   18:00   F2   Å14   Lade/Heimdal BOA   DNB   4.div Løkke vår   Terje Nervik   Lars Axel Larssen
11/3   man   19:10   F2   Æ39   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div Løkke vår   Terje Nervik   Lars Axel Larssen
11/3   man   20:20   F2   Å06   Binnebandy   Sport & Trim   4.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
11/3   man   21:30   F2   Æ28   Trygg/Lade Vikings   NTNU   1.div Løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
12/3   tirs   18:00   F2   Ø15   Ranheim IBK   Avinor   2.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Andreas Sellesbakk
12/3   tirs   19:10   F2   Ø01   Strindheim Rhinos   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Andreas Sellesbakk
12/3   tirs   20:20   F2   Z30   Sjetne Maddogs   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Jim Løvås   Isak Seim Hagen
12/3   tirs   21:30   F2   Å28   Binnebandy   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Jim Løvås   Isak Seim Hagen
14/3   tors   18:00   F2   T14   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien   Isak Seim Hagen   Jonas Westly
14/3   tors   19:10   F2   Ø24   St.Olavs Innebandy   Ranheim IBK   2.div Løkke vår   Isak Seim Hagen   Jonas Westly
14/3   tors   20:20   F2   Æ06   Trygg/Lade Vikings   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
14/3   tors   21:30   F2   Z11   Byåsen   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
17/3   søn   16:45   F2   Æ13   NTNU   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Lars Axel Larssen   Terje Nervik
17/3   søn   18:00   F2   T40   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Isak Seim Hagen   Emil Seim Hagen
17/3   søn   19:10   F2   T42   Candys   Bændygirls   Trønderserien   Isak Seim Hagen   Emil Seim Hagen
17/3   søn   20:20   F2   T26   Innafor   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Isak Seim Hagen   Emil Seim Hagen
18/3   man   18:00   F2   Æ05   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
18/3   man   19:10   F2   Å09   Sport & Trim   Klæbukameratene   4.div Løkke vår   Isak Seim Hagen   Andreas Ekelund
18/3   man   20:20   F2   Æ15   Fredagsklubben   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
18/3   man   21:30   F2   Å19   Smøreguttene   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
19/3   tirs   18:00   F2   Ø10   Ranheim IBK   Strindheim Rhinos   2.div Løkke vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
19/3   tirs   19:10   F2   Z25   IBL   Spanskrøret   3.div Løkke vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
19/3   tirs   20:20   F2   Ø05   Børsa IL   Avinor   2.div Løkke vår   Daniel Johansen   Kristine Ræder
19/3   tirs   21:30   F2   Z27   Jernbanen   Sjetne Maddogs   3.div Løkke vår   Daniel Johansen   Kristine Ræder
21/3   tors   18:00   F2   Å23   Binnebandy   DNB   4.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
21/3   tors   19:10   F2   Ø12   Avinor   Handelshøyskolen SK   2.div Løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
21/3   tors   20:20   F2   Z18   Sjetne Maddogs   Byåsen   3.div Løkke vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
21/3   tors   21:30   F2   Æ11   Trygg/Lade Vikings   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
24/3   søn   16:45   F2   Å33   DNB   Klæbukameratene   4.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
24/3   søn   18:00   F2   T36   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
24/3   søn   19:10   F2   T34   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Ole Morten Nordløkken   Fredrik Ålberg
24/3   søn   20:20   F2   T05   Innafor   Candys   Trønderserien   Ole Morten Nordløkken   Fredrik Ålberg
25/3   man   18:00   F2   Æ29   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Torbjørn Alvestrand
25/3   man   19:10   F2   Æ09   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Torbjørn Alvestrand
25/3   man   20:20   F2   Å16   DNB   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Lars Axel Larssen
25/3   man   21:30   F2   Å15   Klæbukameratene   Binnebandy   4.div Løkke vår   Jørund Bratheim   Lars Axel Larssen
26/3   tirs   18:00   F2   Z01   IBL   Jernbanen   3.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Henrik Moe Rødven
26/3   tirs   19:10   F2   Z17   Spanskrøret   Nidaros/Tiller   3.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Henrik Moe Rødven
26/3   tirs   20:20   F2   Ø26   Børsa IL   St.Olavs Innebandy   2.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Johannes Løvås
26/3   tirs   21:30   F2   Å24   TSO   Sport & Trim   4.div Løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Johannes Løvås
28/3   tors   18:00   F2   Æ14   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div Løkke vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
28/3   tors   19:10   F2   Å04   Klæbukameratene   Smøreguttene   4.div Løkke vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
28/3   tors   20:20   F2   Å21   Binnebandy   TSO   4.div Løkke vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
1/4   man   18:00   F2   Æ41   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
1/4   man   19:10   F2   Æ04   Fredagsklubben   NTNU   1.div Løkke vår   Markus Johansen   Sander Johansen
1/4   man   20:20   F2   Å17   Sport & Trim   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår   Lars Moen Storvik   Bjørn Ingvar Dragsnes
1/4   man   21:30   F2   Æ42   Bambi Bandy   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   Lars Moen Storvik   Bjørn Ingvar Dragsnes
2/4   tirs   18:00   F2   Æ01   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div Løkke vår   Are Hovdar   Terje Nervik
2/4   tirs   19:10   F2   Å11   Binnebandy   Lade/Heimdal BOA   4.div Løkke vår   Are Hovdar   Jim Løvås
4/4   tors   20:20   F2   Å13   Smøreguttene   Sport & Trim   4.div Løkke vår   Are Hovdar   Bjørn Ingvar Dragsnes
4/4   tors   21:30   F2   Æ07   NTNU   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   Are Hovdar   Bjørn Ingvar Dragsnes
7/4   søn   16:45   F2   Æ17   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   Ole Morten Nordløkken   Daniel Johansen
7/4   søn   18:00   F2   T39   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Mikael Rodahl Hansen   Markus Johansen
7/4   søn   19:10   F2   T38   Bændygirls   Innafor   Trønderserien    
7/4   søn   20:20   F2   T37   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Mikael Rodahl Hansen   Markus Johansen