Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis gjenstående kamper]
Kampoppsett 2017-2018
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Dommer   Dommer
16/9   lør   13:30   Rosenborg   B31   Freidig   Ntnui 2   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
16/9   lør   15:00   Rosenborg   A13   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
16/9   lør   17:00   Rosenborg   A20   Nidaros   Nyborg   1.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
17/9   søn   12:00   Byåsen   D23   Nyborg   Nidaros   1.div Damer   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
17/9   søn   14:30   Klæbuhallen   D37   Klæbu   Sjetne   1.div Damer   Sindre Eliassen   Lars Axel Larssen
17/9   søn   18:00   Rostenhallen   B57   Sjetne   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
17/9   søn   19:45   Rostenhallen   C48   Sjetne 2   Klæbu 2   3.div Herrer   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
19/9   tirs   19:15   F2   D15   Freidig   Klæbu   1.div Damer   Lars van der Lee   Sindre Eliassen
19/9   tirs   21:00   F2   C49   Nidelv   Klæbu   3.div Herrer   Jim Løvås   Viktor Myrvang
23/9   lør   10:30   Dragvoll B   D19   Ntnui   Sjetne   1.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
23/9   lør   12:15   Dragvoll B   A04   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer   Frank Fillingsnes   Daniel Johansen
23/9   lør   14:30   Dragvoll B   C53   Ntnui 3   Nidelv   3.div Herrer   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
23/9   lør   16:00   Dragvoll B   B24   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Herrer   Espen Larsen Refsnes   Ole Jakob Bjerkan
23/9   lør   10:15   Åsveien   L19   Dønna   Trygg/Lade   2.div Damer   Rasmus Lunde Andersen   Lisa-Mari Storvann Henriksen
23/9   lør   11:45   Åsveien   C04   Nyborg 3   Dønna   3.div Herrer   Rasmus Lunde Andersen   Ole Jakob Bjerkan
23/9   lør   13:15   Åsveien   L11   Dønna   Ntnui 3   2.div Damer   Johannes Løvås   Ole Jakob Bjerkan
23/9   lør   15:00   Åsveien   A03   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
23/9   lør   17:00   Åsveien   C47   Dønna   Nidaros 2   3.div Herrer   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
23/9   lør   18:30   Åsveien   B28   Trygg/Lade 2   Freidig   2.div Herrer   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
24/9   søn   10:30   Byåsen   L09   Nyborg 2   Dønna   2.div Damer   Daniel Johansen   Isak Seim Hagen
24/9   søn   12:00   Byåsen   B62   Nyborg 2   Tiller   2.div Herrer   Tom Bruvik   Frank Fillingsnes
24/9   søn   20:00   F2   D27   Nidaros   Klæbu   1.div Damer   Jim Løvås   Frank Fillingsnes
24/9   søn   11:30   Klæbuhallen   C54   Klæbu   Nyborg 3   3.div Herrer   Sindre Eliassen   Theodor Bondevik
24/9   søn   13:20   Klæbuhallen   C51   Klæbu 2   Dønna   3.div Herrer   Sindre Eliassen   Theodor Bondevik
30/9   lør   12:15   Dragvoll A   L32   Ntnui 3   Nyborg 2   2.div Damer   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
30/9   lør   14:00   Dragvoll A   D24   Ntnui   Freidig   1.div Damer   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
30/9   lør   16:00   Dragvoll A   A24   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
30/9   lør   10:30   Rosenborg   B48   Trygg/Lade 2   Nyborg 2   2.div Herrer   Theodor Bondevik   Sigurd Harby
30/9   lør   12:15   Rosenborg   C39   Nidaros 2   Klæbu   3.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
30/9   lør   13:45   Rosenborg   B50   Brønnøy   Ntnui 2   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
30/9   lør   15:30   Rosenborg   C17   Nidelv   Nyborg 3   3.div Herrer   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
30/9   lør   17:15   Rosenborg   B61   Freidig   Brønnøy   2.div Herrer   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
1/10   søn   10:30   Byåsen   B56   Brønnøy   Tiller   2.div Herrer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
1/10   søn   18:00   Byåsen   B51   Nyborg 2   Sjetne   2.div Herrer   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
1/10   søn   20:00   Byåsen   A23   Nyborg   Trygg/Lade   1.div Herrer   Tom Bruvik   Daniel Johansen
1/10   søn   18:45   F2   T12   Innafor   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Ole Jakob Bjerkan   Are Hovdar
1/10   søn   20:15   F2   L01   Trygg/Lade   Nidelv   2.div Damer   Marthe Therese Jakobsen   Lisa-Mari Storvann Henriksen
1/10   søn   15:45   Rostenhallen   D43   Sjetne   Nyborg   1.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
2/10   man   18:00   F2   Æ09   Svare & Berg   NTNU   1.div løkke   Sindre Eliassen   Marius Malvik
2/10   man   19:10   F2   Æ04   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div løkke   Sindre Eliassen   Marius Malvik
2/10   man   20:20   F2   Å05   Børsa IL   Sport & Trim   4.div løkke   Alexander Hellström   Ole Jakob Bjerkan
2/10   man   21:30   F2   Å07   DMMHI   Luftkrigsskolen   4.div Løkke   Alexander Hellström   Ole Jakob Bjerkan
3/10   tirs   18:00   F2   W14   DNB   Lade Boa   5.div løkke   Viktor Myrvang   Tom Bruvik
3/10   tirs   19:10   F2   Ø02   Smøreguttene   Oilers   2.div løkke   Viktor Myrvang   Tom Bruvik
3/10   tirs   20:20   F2   Ø03   Binnebandy   Byåsen   2.div løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
3/10   tirs   21:30   F2   W06   Spanskrøret   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
4/10   ons   19:00   Dragvoll B   D41   Ntnui   Nyborg   1.div Damer   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
5/10   tors   18:00   F2   Z01   St.Olavs Innebandy   Ranheim   3.div løkke   Frank Fillingsnes   Bjørn Ingvar Dragsnes
5/10   tors   19:10   F2   Z16   Handelshøyskolen SK   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke   Frank Fillingsnes   Bjørn Ingvar Dragsnes
5/10   tors   20:20   F2   W04   TSO   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
5/10   tors   21:30   F2   Z21   Strindheim Rhinos   Fellesforbundet   3.div løkke   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
7/10   lør   16:00   F1   B42   Ntnui 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   Sigurd Harby   Daniel Johansen
7/10   lør   17:45   F1   A19   Ntnui   Trygg/Lade   1.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
7/10   lør   12:15   Åsveien   C12   Nyborg 3   Klæbu 2   3.div Herrer   Torbjørn Alvestrand   Åsmund Sjøberg
7/10   lør   14:00   Åsveien   A14   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
7/10   lør   16:15   Åsveien   L15   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Damer   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
8/10   søn   19:45   Rostenhallen   B54   Sjetne   Tiller   2.div Herrer   Torbjørn Alvestrand   Sindre Eliassen
9/10   man   18:00   F2   Æ18   NTNU   TBI Innebandy   1.div løkke   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
9/10   man   19:10   F2   W94   Team Scott/Jernbanen   Avinor   5.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
10/10   tirs   18:00   F2   W08   DNB   Heimdal Boa   5.div løkke   Vigdis Løw-Owesen   Are Hovdar
10/10   tirs   19:10   F2   Ø09   Oilers   Binnebandy   2.div løkke   Vigdis Løw-Owesen   Are Hovdar
10/10   tirs   21:30   F2   Ø01   NTNU IT E-hallers   Sjetne Maddogs   2.div løkke   Johannes Løvås   Daniel Johansen
10/10   tirs   18:00   Luftkrigsskolen   Å13   Luftkrigsskolen   IBL   4.div løkke   Jim Løvås   Ole Morten Nordløkken
12/10   tors   19:10   F2   Z15   Ranheim   Strindheim Rhinos   3.div løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
12/10   tors   20:20   F2   Z05   Fellesforbundet   Handelshøyskolen SK   3.div løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
14/10   lør   10:30   Dragvoll B   L07   Ntnui 2   Trygg/Lade   2.div Damer   Sigurd Harby   Viktor Myrvang
14/10   lør   12:15   Dragvoll B   C42   Ntnui 3   Sjetne 2   3.div Herrer   Sigurd Harby   Sindre Eliassen
15/10   søn   11:00   Dragvoll B   A16   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
15/10   søn   15:30   F2   D40   Freidig   Sjetne   1.div Damer   Sindre Eliassen   Lars van der Lee
15/10   søn   17:00   F2   L08   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
15/10   søn   18:30   F2   C56   Nidaros 2   Klæbu 2   3.div Herrer   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
15/10   søn   20:20   F2   W15   TSO   Spanskrøret   5.div løkke   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
16/10   man   18:00   F2   Æ16   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
16/10   man   19:10   F2   Æ15   NTNU   Fredagsklubben   1.div løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
16/10   man   20:20   F2   Å08   Klæbukameratene   Børsa IL   4.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
16/10   man   21:30   F2   Å16   Sport & Trim   Luftkrigsskolen   4.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
17/10   tirs   18:00   F2   W03   Team Scott/Jernbanen   Heimdal Boa   5.div løkke   Sindre Eliassen   Viktor Myrvang
17/10   tirs   19:10   F2   W19   Jalla Jalla Klæbu   DNB   5.div løkke   Sindre Eliassen   Viktor Myrvang
17/10   tirs   20:20   F2   Ø13   NTNU IT E-hallers   Smøreguttene   2.div løkke   Alexander Hellström   Ole Morten Nordløkken
17/10   tirs   21:30   F2   Ø12   Byåsen   Sjetne Maddogs   2.div løkke   Alexander Hellström   Ole Morten Nordløkken
18/10   ons   19:00   Dragvoll B   D44   Ntnui   Nidaros   1.div Damer   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
19/10   tors   18:00   F2   Z13   Trygg/Lade Vikings   Persaunet Stridsbandy   3.div løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
19/10   tors   19:10   F2   W02   Lade Boa   Spanskrøret   5.div løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
19/10   tors   20:20   F2   Å09   IBL   OMEGA Innebandy   4.div løkke   Alexander Hellström   Jim Løvås
19/10   tors   21:30   F2   T03   Sothønan   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Ole Jakob Bjerkan   Viktor Myrvang
21/10   lør   10:30   Dragvoll B   L28   Ntnui 3   Trygg/Lade   2.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
21/10   lør   12:15   Dragvoll B   C10   Ntnui 3   Dønna   3.div Herrer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
21/10   lør   14:00   Dragvoll B   D33   Ntnui   Klæbu   1.div Damer   Espen Sjetne   Frank Fillingsnes
21/10   lør   15:45   Dragvoll B   B47   Ntnui 2   Tiller   2.div Herrer   Espen Sjetne   Frank Fillingsnes
21/10   lør   10:00   F2   F07   Nidelv   Sjetne 2   Rød   Johannes Løvås   Marius Malvik
21/10   lør   11:15   F2   E26   CSK   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå   Rasmus Lunde Andersen   Markus Johansen
21/10   lør   12:30   F2   E06   Sandnessjøen   Sjetne 4 Jenter   Blå   Rasmus Lunde Andersen   Lisa-Mari Storvann Henriksen
21/10   lør   15:00   F2   G20   Sandnessjøen 3   Sjetne 5   Grønn   Sander Johansen   Markus Johansen
21/10   lør   16:15   F2   H18   Freidig   Ranheim   Gul   Christian Refsnes   Kamilla Blekkan
21/10   lør   17:30   F2   G05   Sandnessjøen 3   Klæbu 2   Grønn   Christian Refsnes   Lisa-Mari Storvann Henriksen
21/10   lør   10:30   Rosenborg   L14   Dønna   Nidelv   2.div Damer   Viktor Myrvang   Ole Jakob Bjerkan
21/10   lør   12:00   Rosenborg   B25   Freidig   Sjetne   2.div Herrer   Sindre Eliassen   Viktor Myrvang
21/10   lør   13:45   Rosenborg   A18   Nidaros   Ntnui   1.div Herrer   Johannes Løvås   Sindre Eliassen
21/10   lør   16:00   Rosenborg   L03   Dønna   Ntnui 2   2.div Damer   Åsmund Sjøberg   Sindre Eliassen
21/10   lør   17:30   Rosenborg   C41   Nidelv   Dønna   3.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Daniel Johansen
22/10   søn   09:45   Byåsen   H03   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim   Gul   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
22/10   søn   11:00   Byåsen   E01   Ranheim 2   Sandnessjøen   Blå   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
22/10   søn   12:15   Byåsen   G01   Sjetne 6   Sandnessjøen 3   Grønn   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
22/10   søn   13:30   Byåsen   E09   Sjetne 4 Jenter   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
22/10   søn   14:45   Byåsen   G06   Freidig 2   Sjetne 5   Grønn   Jacob Sylten Iversen   Filip Ræder
22/10   søn   16:00   Byåsen   H14   Sjetne 3   Klæbu   Gul   Theodor Bondevik   Rasmus Lunde Andersen
22/10   søn   11:00   F2   L04   Trygg/Lade   Dønna   2.div Damer   Lars Leiknes   Espen Sjetne
22/10   søn   12:30   F2   C07   Dønna   Klæbu   3.div Herrer   Lars Leiknes   Espen Sjetne
22/10   søn   14:00   F2   L06   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer   Rasmus Lunde Andersen   Viktor Myrvang
22/10   søn   15:45   F2   C52   Nidaros 2   Sjetne 2   3.div Herrer   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
22/10   søn   18:00   F2   T42   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   Trønderserien   Rasmus Lunde Andersen   Arvid Johnsen
22/10   søn   19:10   F2   T41   NTNU/SINTEF   Sothønan   Trønderserien   Daniel Johansen   Ida Berglund
22/10   søn   20:20   F2   T04   Innafor   Candys   Trønderserien   Daniel Johansen   Ida Berglund
23/10   man   18:00   F2   Æ20   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div løkke   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
23/10   man   19:10   F2   W93   TSO   Avinor   5.div Løkke   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
23/10   man   20:20   F2   T19   Candys   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Ole Morten Nordløkken   Viktor Myrvang
23/10   man   21:30   F2   Å11   DMMHI   Klæbukameratene   4.div løkke   Ole Morten Nordløkken   Viktor Myrvang
24/10   tirs   18:00   F2   W10   Heimdal Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke   Jim Løvås   Sindre Eliassen
24/10   tirs   19:10   F2   Ø10   Oilers   NTNU IT E-hallers   2.div løkke   Jim Løvås   Sindre Eliassen
24/10   tirs   20:20   F2   W09   Team Scott/Jernbanen   TSO   5.div løkke   Jim Løvås   Lars van der Lee
24/10   tirs   21:30   F2   W11   Spanskrøret   DNB   5.div løkke   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
26/10   tors   18:00   F2   Z12   Ranheim   Handelshøyskolen SK   3.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
26/10   tors   19:10   F2   Z06   Strindheim Rhinos   Persaunet Stridsbandy   3.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
26/10   tors   20:20   F2   Æ17   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div løkke   Alexander Hellström   Espen Larsen Refsnes
28/10   lør   10:30   Dragvoll B   L20   Ntnui 2   Ntnui 3   2.div Damer   Bjørn Ingvar Dragsnes   Ole Magnus Kojedal
28/10   lør   11:00   F2   D29   Nidaros   Ntnui   1.div Damer   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
28/10   lør   12:30   F2   B38   Brønnøy   Nyborg 2   2.div Herrer   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
28/10   lør   14:10   F2   L25   Trygg/Lade   Nyborg 2   2.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
28/10   lør   16:00   F2   B53   Trygg/Lade 2   Brønnøy   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
28/10   lør   13:00   Tanemshallen   C30   Klæbu 2   Ntnui 3   3.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
29/10   søn   14:00   Byåsen   A17   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
29/10   søn   16:00   Byåsen   L27   Nidelv   Ntnui 2   2.div Damer   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
29/10   søn   18:00   Byåsen   C44   Nyborg 3   Nidaros 2   3.div Herrer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
29/10   søn   20:00   Byåsen   L17   Nyborg 2   Ntnui 3   2.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
29/10   søn   11:00   Dragvoll B   B29   Ntnui 2   Brønnøy   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
29/10   søn   18:00   F2   T11   Bændygirls   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Jim Løvås   Alexander Hellström
29/10   søn   19:10   F2   T05   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Jim Løvås   Alexander Hellström
29/10   søn   20:20   F2   T34   Sothønan   Candys   Trønderserien   Jim Løvås   Alexander Hellström
29/10   søn   19:45   Rostenhallen   C37   Sjetne 2   Nidelv   3.div Herrer   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
30/10   man   18:00   F2   Æ13   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div løkke   Daniel Johansen   Tom Bruvik
30/10   man   19:10   F2   Æ12   Bambi Bandy   NTNU   1.div løkke   Daniel Johansen   Tom Bruvik
30/10   man   20:20   F2   Å14   Klæbukameratene   Sport & Trim   4.div løkke   Jim Løvås   Are Hovdar
30/10   man   21:30   F2   Å03   IBL   Børsa IL   4.div løkke   Jim Løvås   Are Hovdar
31/10   tirs   18:00   F2   W18   Heimdal Boa   TSO   5.div Løkke     Marius Malvik
31/10   tirs   19:10   F2   W95   Spanskrøret   Avinor   5.div Løkke   Jim Løvås   Marius Malvik
31/10   tirs   20:20   F2   W16   Lade Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
31/10   tirs   21:30   F2   Z17   Persaunet Stridsbandy   St.Olavs Innebandy   3.div løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
2/11   tors   17:30   Luftkrigsskolen   Å04   Luftkrigsskolen   OMEGA Innebandy   4.div Løkke   Jim Løvås   Johannes Løvås
4/11   lør   10:15   Åsveien   E02   CSK   Sjetne 4 Jenter   Blå   Ida Kristine Jørgensen   Kamilla Blekkan
4/11   lør   11:45   Åsveien   E22   Ranheim 2   Nyborg 3   Blå   Sander Johansen   Markus Johansen
4/11   lør   13:00   Åsveien   H01   Nyborg 2 Supergirls   Klæbu   Gul   Ida Berglund   Marte Therese Jakobsen
4/11   lør   14:30   Åsveien   F10   Sjetne   Nidelv   Rød   Ida Berglund   Marte Therese Jakobsen
4/11   lør   16:15   Åsveien   D32   Nyborg   Freidig   1.div Damer   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
4/11   lør   18:00   Åsveien   A21   Trygg/Lade   Nidaros   1.div Herrer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
5/11   søn   10:30   Byåsen   G08   Sjetne 5   Klæbu 2   Grønn   Jonas Westly   Rasmus Lunde Andersen
5/11   søn   12:00   Byåsen   F03   Nyborg   Sjetne 2   Rød   Arvid Johnsen   Bjørn Ingvar Dragsnes
5/11   søn   13:15   Byåsen   E28   CSK   Ranheim 2   Blå   Jonas Westly   Rasmus Lunde Andersen
5/11   søn   15:00   Byåsen   L16   Nidelv   Trygg/Lade   2.div Damer   Lars van der Lee   Rasmus Lunde Andersen
5/11   søn   16:45   Byåsen   C33   Nidelv   Klæbu 2   3.div Herrer   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
5/11   søn   18:00   Byåsen   H10   Ranheim   Klæbu   Gul   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
5/11   søn   11:00   Dragvoll A   L30   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Damer   Lars Leiknes   Sindre Eliassen
5/11   søn   12:30   Dragvoll A   C34   Ntnui 3   Nidaros 2   3.div Herrer   Lars Leiknes   Sindre Eliassen
5/11   søn   14:00   Dragvoll A   B05   Ntnui 2   Tiller   2.div Herrer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
5/11   søn   14:30   Rostenhallen   G17   Sjetne 6   Freidig 2   Grønn   Siri Horghagen Johansen   Hanne Aas
5/11   søn   15:45   Rostenhallen   H12   Sjetne 3   Freidig   Gul   Filip Ræder   Christoffer Klungervik
5/11   søn   17:00   Rostenhallen   E15   Sjetne 4 Jenter   Nyborg 3   Blå   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
5/11   søn   18:30   Rostenhallen   D31   Sjetne   Nidaros   1.div Damer   Jim Løvås   Ole Morten Nordløkken
5/11   søn   20:00   Rostenhallen   C08   Sjetne 2   Nyborg 3   3.div Herrer   Jim Løvås   Ole Morten Nordløkken
6/11   man   18:00   F2   Æ19   NTNU   Svare & Berg   1.div løkke   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
6/11   man   19:10   F2   Æ14   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div løkke   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
6/11   man   20:20   F2   Å18   Børsa IL   OMEGA Innebandy   4.div løkke   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
6/11   man   20:10   Rostenhallen   F11   Sjetne   Sjetne 2   Rød   Ida Berglund   Daniel Johansen
9/11   tors   18:00   F2   Z14   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
9/11   tors   19:10   F2   W20   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   5.div løkke   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
9/11   tors   20:20   F2   Z03   Persaunet Stridsbandy   Fellesforbundet   3.div løkke   Viktor Myrvang   Alexander Hellström
9/11   tors   21:30   F2   Å02   Sport & Trim   DMMHI   4.div løkke   Viktor Myrvang   Alexander Hellström
9/11   tors   17:30   Luftkrigsskolen   Å19   Klæbukameratene   Luftkrigsskolen   4.div Løkke   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
11/11   lør   10:15   Åsveien   G09   Sjetne 6   Klæbu 2   Grønn   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
11/11   lør   11:45   Åsveien   H17   Nyborg 2 Supergirls   Sjetne 3   Gul   Jonas Westly   Rasmus Lunde Andersen
11/11   lør   13:00   Åsveien   E05   CSK   Nyborg 3   Blå   Markus Johansen   Sander Johansen
11/11   lør   14:20   Åsveien   E25   Ranheim 2   Sjetne 4 Jenter   Blå   Kamilla Blekkan   Ida Kristine Jørgensen
11/11   lør   16:00   Åsveien   L22   Trygg/Lade   Ntnui 2   2.div Damer   Are Hovdar   Vigdis Løw-Owesen
11/11   lør   18:00   Åsveien   A09   Trygg/Lade   Nidaros   1.div Herrer   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
12/11   søn   13:00   Byåsen   G12   Freidig 2   Klæbu 2   Grønn   Siri Horghagen Johansen   Hanne Aas
12/11   søn   14:30   Byåsen   F12   Nidelv   Nyborg   Rød   Sindre Eliassen   Lars Leiknes
12/11   søn   16:00   Byåsen   B34   Nyborg 2   Freidig   2.div Herrer   Sindre Eliassen   Marius Malvik
12/11   søn   17:45   Byåsen   L21   Nyborg 2   Nidelv   2.div Damer   Ole Jakob Bjerkan   Theodor Bondevik
12/11   søn   19:30   Byåsen   A22   Nyborg   Ntnui   1.div Herrer   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
12/11   søn   16:45   F2   W97   Avinor   Jalla Jalla Klæbu   5.div Løkke   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
12/11   søn   18:00   F2   T02   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
12/11   søn   19:10   F2   T22   Innafor   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Jim Løvås   Are Hovdar
12/11   søn   20:20   F2   T31   Candys   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Jim Løvås   Are Hovdar
12/11   søn   16:30   Rostenhallen   E10   Sjetne 4 Jenter   Ranheim 2   Blå   Rasmus Lunde Andersen   Viktor Myrvang
12/11   søn   18:00   Rostenhallen   H06   Sjetne 3   Ranheim   Gul   Rasmus Lunde Andersen   Viktor Myrvang
12/11   søn   20:00   Rostenhallen   B39   Sjetne   Ntnui 2   2.div Herrer   Sindre Eliassen   Marius Malvik
13/11   man   18:00   F2   Æ08   TBI Innebandy   NTNU   1.div løkke   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
13/11   man   19:10   F2   Æ11   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div løkke   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
13/11   man   20:20   F2   Å06   DMMHI   IBL   4.div løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
13/11   man   21:30   F2   Ø14   Binnebandy   Sjetne Maddogs   2.div løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
14/11   tirs   18:00   Luftkrigsskolen   Å10   Luftkrigsskolen   Børsa IL   4.div Løkke   Johannes Løvås   Rasmus Lunde Andersen
15/11   ons   19:10   Byåsen   H09   Nyborg 2 Supergirls   Freidig   Gul   Christian Refsnes   Markus Johansen
16/11   tors   18:45   Rostenhallen   G13   Sjetne 5   Sjetne 6   Grønn   Marius Malvik   Sindre Eliassen
16/11   tors   21:00   Strinda vgs   D39   Freidig   Ntnui   1.div Damer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
18/11   lør   16:00   Dragvoll B   B52   Ntnui 2   Freidig   2.div Herrer   Tom Bruvik   Åsmund Sjøberg
18/11   lør   13:15   Rosenborg   H15   Freidig   Klæbu   Gul   Ida Berglund   Marte Therese Jakobsen
18/11   lør   14:30   Rosenborg   E17   Sjetne 4 Jenter   CSK   Blå   Ida Kristine Jørgensen   Kamilla Blekkan
18/11   lør   16:00   Rosenborg   H13   Ranheim   Nyborg 2 Supergirls   Gul   Ole Jakob Bjerkan   Johannes Løvås
18/11   lør   17:30   Rosenborg   D21   Freidig   Nidaros   1.div Damer   Ole Jakob Bjerkan   Espen Larsen Refsnes
18/11   lør   14:30   Rostenhallen   G19   Sjetne 6   Klæbu 2   Grønn   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
18/11   lør   16:00   Rostenhallen   F01   Sjetne 2   Nidelv   Rød   Lars Leiknes   Daniel Johansen
19/11   søn   14:30   Byåsen   E07   Nyborg 3   Ranheim 2   Blå   Sigurd Harby   Sindre Eliassen
19/11   søn   18:00   Byåsen   C22   Nyborg 3   Ntnui 3   3.div Herrer   Ole Jakob Bjerkan   Theodor Bondevik
19/11   søn   19:30   Byåsen   B36   Trygg/Lade 2   Sjetne   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
19/11   søn   11:00   Dragvoll B   L23   Ntnui 3   Nidelv   2.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
19/11   søn   15:30   Klæbuhallen   G18   Klæbu 2   Sjetne 5   Grønn   Are Hovdar   Johannes Løvås
19/11   søn   17:00   Klæbuhallen   H05   Klæbu   Freidig   Gul   Are Hovdar   Johannes Løvås
19/11   søn   18:30   Klæbuhallen   C43   Klæbu   Klæbu 2   3.div Herrer   Marius Malvik   Sindre Eliassen
19/11   søn   20:15   Klæbuhallen   D18   Klæbu   Ntnui   1.div Damer   Marius Malvik   Sindre Eliassen
20/11   man   20:10   Rostenhallen   F02   Sjetne   Nyborg   Rød   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
22/11   ons   17:30   Dragvoll B   A06   Nidaros   Ntnui   1.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
23/11   tors   19:10   F2   Z04   Ranheim   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke   Daniel Johansen   Torbjørn Alvestrand
23/11   tors   20:20   F2   Ø04   NTNU IT E-hallers   Binnebandy   2.div løkke   Daniel Johansen   Johannes Løvås
23/11   tors   21:30   F2   Ø05   Smøreguttene   Byåsen   2.div løkke   Daniel Johansen   Johannes Løvås
25/11   lør   10:20   Rosenborg   E11   Sandnessjøen 2 Jenter   CSK   Blå   Markus Johansen   Sander Johansen
25/11   lør   11:35   Rosenborg   G14   Freidig 2   Sandnessjøen 3   Grønn   Markus Johansen   Sander Johansen
25/11   lør   12:50   Rosenborg   E23   CSK   Sandnessjøen   Blå   Markus Johansen   Christoffer Klungervik
25/11   lør   14:10   Rosenborg   E19   Sandnessjøen 2 Jenter   Ranheim 2   Blå   Markus Johansen   Christoffer Klungervik
25/11   lør   15:30   Rosenborg   G11   Sandnessjøen 3   Sjetne 6   Grønn   Arvid Johnsen   Isak Seim Hagen
25/11   lør   17:00   Rosenborg   A01   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
25/11   lør   10:15   Åsveien   E27   Sandnessjøen   Nyborg 3   Blå   Viktor Myrvang   Bjørn Ingvar Dragsnes
25/11   lør   12:00   Åsveien   C32   Dønna   Nyborg 3   3.div Herrer   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
25/11   lør   13:30   Åsveien   L29   Nidelv   Dønna   2.div Damer   Camilla Vågen   Are Hovdar
25/11   lør   15:00   Åsveien   B23   Trygg/Lade 2   Tiller   2.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
25/11   lør   16:30   Åsveien   L34   Trygg/Lade   Dønna   2.div Damer   Rasmus Lunde Andersen   Bjørn Ingvar Dragsnes
25/11   lør   18:00   Åsveien   C23   Dønna   Klæbu 2   3.div Herrer   Ole Jakob Bjerkan   Bjørn Ingvar Dragsnes
26/11   søn   10:00   Byåsen   E16   Sandnessjøen   Ranheim 2   Blå   Markus Johansen   Sander Johansen
26/11   søn   11:15   Byåsen   E03   Sandnessjøen 2 Jenter   Nyborg 3   Blå   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
26/11   søn   10:30   F2   L41   Dønna   Ntnui 3   2.div Damer   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
26/11   søn   12:00   F2   C19   Nidaros 2   Dønna   3.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Lars van der Lee
26/11   søn   14:00   F2   A08   Nidaros   Nyborg   1.div Herrer   Daniel Johansen   Torbjørn Alvestrand
26/11   søn   16:30   F2   W96   Avinor   Lade Boa   5.div Løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
26/11   søn   13:00   Klæbuhallen   H11   Klæbu   Nyborg 2 Supergirls   Gul   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
26/11   søn   15:00   Klæbuhallen   C20   Klæbu 2   Sjetne 2   3.div Herrer   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
26/11   søn   17:00   Klæbuhallen   D42   Klæbu   Nidaros   1.div Damer   Sindre Eliassen   Lars Leiknes
26/11   søn   19:00   Klæbuhallen   C46   Klæbu   Ntnui 3   3.div Herrer   Sindre Eliassen   Lars Leiknes
26/11   søn   15:30   Rostenhallen   H16   Ranheim   Sjetne 3   Gul   Are Hovdar   Åsmund Sjøberg
26/11   søn   17:00   Rostenhallen   G16   Sjetne 5   Freidig 2   Grønn   Are Hovdar   Siri Horghagen Johansen
26/11   søn   18:30   Rostenhallen   B18   Sjetne   Ntnui 2   2.div Herrer   Tom Bruvik   Frank Fillingsnes
26/11   søn   20:00   Rostenhallen   D34   Sjetne   Ntnui   1.div Damer   Tom Bruvik   Frank Fillingsnes
27/11   man   18:00   F2   Æ06   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
27/11   man   19:10   F2   Æ05   Fredagsklubben   NTNU   1.div løkke   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
27/11   man   20:20   F2   Å20   IBL   Sport & Trim   4.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
27/11   man   21:30   F2   Å21   DMMHI   Børsa IL   4.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
28/11   tirs   18:00   F2   W21   Spanskrøret   Heimdal Boa   5.div løkke   Sindre Eliassen   Are Hovdar
28/11   tirs   19:10   F2   Ø15   Oilers   Byåsen   2.div løkke   Sindre Eliassen   Are Hovdar
28/11   tirs   20:20   F2   W12   TSO   Lade Boa   5.div løkke   Terje Nervik   Lars van der Lee
28/11   tirs   21:30   F2   Ø08   Sjetne Maddogs   Smøreguttene   2.div løkke   Terje Nervik   Lars van der Lee
30/11   tors   18:00   F2   Z20   Persaunet Stridsbandy   Handelshøyskolen SK   3.div Løkke   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
30/11   tors   19:10   F2   Z18   Fellesforbundet   Ranheim   3.div løkke   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
30/11   tors   20:20   F2   Å01   Klæbukameratene   OMEGA Innebandy   4.div løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
30/11   tors   21:30   F2   Z11   Strindheim Rhinos   St.Olavs Innebandy   3.div løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
2/12   lør   10:30   Rosenborg   D38   Nidaros   Nyborg   1.div Damer   Theodor Bondevik   Tom Bruvik
2/12   lør   12:00   Rosenborg   E13   Ranheim 2   CSK   Blå   Siri Horghagen Johansen   Rasmus Lunde Andersen
2/12   lør   13:00   Rosenborg   H19   Freidig   Nyborg 2 Supergirls   Gul   Rasmus Lunde Andersen   Jonas Westly
2/12   lør   14:30   Rosenborg   B32   Brønnøy   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
2/12   lør   16:00   Rosenborg   C25   Nidelv   Ntnui 3   3.div Herrer   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
2/12   lør   17:30   Rosenborg   B40   Brønnøy   Freidig   2.div Herrer   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
2/12   lør   16:45   Åsveien   E30   Nyborg 3   Sjetne 4 Jenter   Blå   Jim Løvås   Johannes Løvås
2/12   lør   18:15   Åsveien   L13   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer   Jim Løvås   Johannes Løvås
3/12   søn   20:00   Byåsen   D35   Nyborg   Klæbu   1.div Damer   Espen Larsen Refsnes   Ole Jakob Bjerkan
3/12   søn   16:45   F2   Z02   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   3.div løkke   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
3/12   søn   18:00   F2   Ø11   Binnebandy   Smøreguttene   2.div løkke   Ole Jakob Bjerkan   Sindre Eliassen
3/12   søn   19:10   F2   T07   Candys   Bændygirls   Trønderserien   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
3/12   søn   20:20   F2   T09   Sothønan   Innafor   Trønderserien   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
3/12   søn   15:15   Rosenborg   G07   Freidig 2   Sjetne 6   Grønn   Jim Løvås   Johannes Løvås
3/12   søn   16:30   Rosenborg   E20   Nyborg 3   CSK   Blå   Siri Horghagen Johansen   Viktor Myrvang
3/12   søn   14:20   Rostenhallen   B22   Sjetne   Brønnøy   2.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
3/12   søn   16:00   Rostenhallen   F09   Sjetne 2   Nyborg   Rød   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
3/12   søn   18:30   Rostenhallen   B58   Tiller   Freidig   2.div Herrer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
3/12   søn   20:00   Rostenhallen   D25   Sjetne   Freidig   1.div Damer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
4/12   man   18:00   F2   Æ10   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div løkke   Åsmund Sjøberg   Viktor Myrvang
4/12   man   19:10   F2   Æ07   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div løkke   Åsmund Sjøberg   Viktor Myrvang
4/12   man   20:20   F2   Å12   OMEGA Innebandy   Sport & Trim   4.div løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
4/12   man   21:30   F2   Å17   IBL   Klæbukameratene   4.div løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
5/12   tirs   20:20   F2   Ø07   Byåsen   NTNU IT E-hallers   2.div løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
5/12   tirs   20:15   Klæbuhallen   H20   Klæbu   Ranheim   Gul   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
7/12   tors   18:00   F2   Z19   Trygg/Lade Vikings   St.Olavs Innebandy   3.div løkke   Viktor Myrvang   Are Hovdar
7/12   tors   19:10   F2   Z09   Persaunet Stridsbandy   Ranheim   3.div løkke   Viktor Myrvang   Are Hovdar
7/12   tors   20:20   F2   W07   Jalla Jalla Klæbu   Spanskrøret   5.div løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
7/12   tors   21:30   F2   T29   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
9/12   lør   10:25   Rosenborg   E21   Sjetne 4 Jenter   Sandnessjøen   Blå   Arvid Johnsen   Ole Magnus Kojedal
9/12   lør   11:45   Rosenborg   E04   Ranheim 2   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå   Arvid Johnsen   Ole Magnus Kojedal
9/12   lør   13:00   Rosenborg   G04   Sandnessjøen 3   Freidig 2   Grønn   Espen Larsen Refsnes   Filip Ræder
9/12   lør   16:00   Rosenborg   B49   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   Tomas Trogstad   Åsmund Sjøberg
9/12   lør   17:30   Rosenborg   C29   Nidaros 2   Nidelv   3.div Herrer   Tomas Trogstad   Åsmund Sjøberg
9/12   lør   12:00   Åsveien   H07   Sjetne 3   Nyborg 2 Supergirls   Gul   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
9/12   lør   13:30   Åsveien   G03   Sjetne 6   Sjetne 5   Grønn   Siri Horghagen Johansen   Hanne Aas
9/12   lør   15:00   Åsveien   E08   Sandnessjøen   CSK   Blå   Rasmus Lunde Andersen   Espen Larsen Refsnes
9/12   lør   16:30   Åsveien   G15   Klæbu 2   Sandnessjøen 3   Grønn   Siri Horghagen Johansen   Hanne Aas
9/12   lør   18:00   Åsveien   E18   Nyborg 3   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå   Sander Johansen   Markus Johansen
10/12   søn   10:30   Byåsen   G10   Sjetne 5   Sandnessjøen 3   Grønn   Kamilla Blekkan   Ida Kristine Jørgensen
10/12   søn   11:45   Byåsen   E24   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 4 Jenter   Blå   Kamilla Blekkan   Ida Kristine Jørgensen
10/12   søn   13:00   Byåsen   E12   Nyborg 3   Sandnessjøen   Blå   Daniel Johansen   Marte Therese Jakobsen
10/12   søn   16:15   Byåsen   B41   Tiller   Nyborg 2   2.div Herrer   Daniel Johansen   Tomas Trogstad
10/12   søn   18:00   Byåsen   D28   Nyborg   Sjetne   1.div Damer   Frank Fillingsnes   Ole Jakob Bjerkan
10/12   søn   20:00   Byåsen   A11   Nyborg   Trygg/Lade   1.div Herrer   Espen Sjetne   Tomas Trogstad
10/12   søn   18:15   F2   E29   Sandnessjøen   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå    
10/12   søn   20:20   F2   T39   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Alexander Hellström   Lars van der Lee
10/12   søn   16:30   Rosenborg   F04   Nidelv   Sjetne   Rød   Johannes Løvås   Tom Bruvik
10/12   søn   18:00   Rosenborg   H08   Ranheim   Freidig   Gul   Jacob Sylten Iversen   Filip Ræder
11/12   man   18:00   F2   Æ03   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div løkke   Sindre Eliassen   Jim Løvås
11/12   man   19:10   F2   W01   DNB   TSO   5.div løkke   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
11/12   man   20:20   F2   Å15   OMEGA Innebandy   DMMHI   4.div Løkke    
11/12   man   21:30   F2   Z10   Fellesforbundet   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
11/12   man   20:10   Rostenhallen   F05   Sjetne 2   Sjetne   Rød   Daniel Johansen   Lisa-Mari Storvann Henriksen
12/12   tirs   18:00   F2   Æ02   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke   Alexander Hellström   Viktor Myrvang
12/12   tirs   19:10   F2   T38   Sjetne Hot Shots   Sothønan   Trønderserien   Alexander Hellström   Viktor Myrvang
12/12   tirs   20:20   F2   W13   Jalla Jalla Klæbu   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke   Isak Seim Hagen   Camilla Vågen
12/12   tirs   21:30   F2   Ø06   Sjetne Maddogs   Oilers   2.div løkke   Isak Seim Hagen   Camilla Vågen
14/12   tors   18:45   Byåsen   F06   Nyborg   Nidelv   Rød   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
14/12   tors   20:00   Byåsen   E14   Sandnessjøen 2 Jenter   Sandnessjøen   Blå    
14/12   tors   18:00   F2   Z08   St.Olavs Innebandy   Fellesforbundet   3.div Løkke   Sindre Eliassen   Are Hovdar
14/12   tors   19:10   F2   Z07   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   3.div løkke   Sindre Eliassen   Are Hovdar
14/12   tors   20:20   F2   Æ01   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div løkke   Torbjørn Alvestrand   Espen Sjetne
14/12   tors   21:30   F2   W99   Avinor   DNB   5.div Løkke   Torbjørn Alvestrand   Espen Sjetne
16/12   lør   11:00   Klæbuhallen   G02   Klæbu 2   Freidig 2   Grønn   Sander Johansen   Markus Johansen
16/12   lør   13:00   Klæbuhallen   H04   Klæbu   Sjetne 3   Gul   Are Hovdar   Sindre Eliassen
16/12   lør   15:30   Rosenborg   B04   Sjetne   Freidig   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
16/12   lør   17:15   Rosenborg   D17   Freidig   Nyborg   1.div Damer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
17/12   søn   15:00   F2   F08   Nyborg   Sjetne   Rød   Bjørn Ingvar Dragsnes   Sindre Eliassen
17/12   søn   16:30   F2   H02   Freidig   Sjetne 3   Gul   Bjørn Ingvar Dragsnes   Sindre Eliassen
17/12   søn   18:00   F2   T35   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Ole Morten Nordløkken   Nils Martin Withbro
17/12   søn   19:15   F2   W05   Heimdal Boa   Lade Boa   5.div Løkke     Ole Morten Nordløkken
18/12   man   18:00   F2   W98   Avinor   Heimdal Boa   5.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
18/12   man   19:10   F2   W17   Team Scott/Jernbanen   DNB   5.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
18/12   man   20:20   F2   T16   NTNU/SINTEF   Candys   Trønderserien   Are Hovdar   Alexander Hellström
4/1   tors   18:00   F2   Æ02   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div løkke vår   Daniel Johansen   Johannes Løvås
4/1   tors   19:10   F2   Æ01   NTNU   Fredagsklubben   1.div løkke vår   Daniel Johansen   Johannes Løvås
6/1   lør   10:30   Åsveien   F22   Nyborg   Freidig   Rød vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
6/1   lør   11:45   Åsveien   F06   Sjetne   Klæbu   Rød vår   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
6/1   lør   13:00   Åsveien   F26   Nidelv   Sjetne 2   Rød vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
6/1   lør   15:30   Åsveien   E02   CSK   Klæbu 2   Blå vår   Markus Johansen   Sander Johansen
6/1   lør   16:45   Åsveien   H19   Ranheim 2   Sjetne 3   Gul vår   Lisa-Mari Storvann Henriksen   Kamilla Blekkan
6/1   lør   18:15   Åsveien   H04   Nyborg 2 Supergirls   Nyborg 3   Gul vår   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
7/1   søn   13:30   Byåsen   E11   Sjetne 4   Nyborg 4   Blå vår   Marte Therese Jakobsen   Ida Berglund
7/1   søn   15:00   Byåsen   H14   Nyborg 3   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår   Rasmus Lunde Andersen   Lars Moen Storvik
7/1   søn   16:30   Byåsen   B16   Tiller   Freidig   2.div Herrer   Torbjørn Alvestrand   Daniel Johansen
7/1   søn   17:30   F2   D06   Nidaros   Freidig   1.div Damer   Frank Fillingsnes   Jim Løvås
7/1   søn   19:10   F2   T37   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Jim Løvås   Rasmus Lunde Andersen
7/1   søn   20:20   F2   T36   Bændygirls   Innafor   Trønderserien   Jim Løvås   Rasmus Lunde Andersen
7/1   søn   18:15   Klæbuhallen   F17   Klæbu   Nidelv   Rød vår   Christoffer Klungervik   Sindre Eliassen
7/1   søn   20:15   Klæbuhallen   C11   Klæbu   Nidaros 2   3.div Herrer   Espen Sjetne   Sindre Eliassen
8/1   man   18:00   F2   Æ13   NTNU   TBI Innebandy   1.div løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Viktor Myrvang
8/1   man   19:10   F2   Æ15   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Viktor Myrvang
8/1   man   20:20   F2   Å23   Børsa IL   Fellesforbundet   4.div løkke vår   Sindre Eliassen   Viktor Myrvang
8/1   man   21:30   F2   T17   Sothønan   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Sindre Eliassen   Viktor Myrvang
9/1   tirs   18:00   F2   W12   OMEGA Innebandy   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
9/1   tirs   20:20   F2   Ø10   Oilers   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår   Terje Nervik   Torbjørn Alvestrand
9/1   tirs   21:30   F2   Ø05   Sjetne Maddogs   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår   Terje Nervik   Torbjørn Alvestrand
11/1   tors   18:00   F2   Z16   Handelshøyskolen SK   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår   Are Hovdar   Jim Løvås
11/1   tors   19:10   F2   Ø29   Byåsen   Ranheim   2.div løkke vår   Are Hovdar   Jim Løvås
11/1   tors   21:30   F2   Å03   DMMHI   IBL   4.div løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
13/1   lør   10:15   Rosenborg   G18   Sandnessjøen 3   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
13/1   lør   12:45   Rosenborg   E08   Sandnessjøen   CSK   Blå vår   Markus Johansen   Sander Johansen
13/1   lør   14:00   Rosenborg   G09   Freidig 2   Sandnessjøen 3   Grønn vår   Markus Johansen   Sander Johansen
13/1   lør   15:15   Rosenborg   H13   Ranheim   Sjetne 3   Gul vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
13/1   lør   16:30   Rosenborg   E10   Sandnessjøen   Sjetne 4   Blå vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
13/1   lør   11:35   Åsveien   E17   Nyborg 4   Klæbu 2   Blå vår   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
13/1   lør   13:00   Åsveien   D02   Nyborg   Freidig   1.div Damer   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
13/1   lør   14:45   Åsveien   B17   Nyborg 2   Brønnøy   2.div Herrer   Theodor Bondevik   Jim Løvås
13/1   lør   16:30   Åsveien   A07   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Torbjørn Alvestrand
13/1   lør   18:30   Åsveien   B43   Brønnøy   Sjetne   2.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Torbjørn Alvestrand
14/1   søn   10:30   Byåsen   G02   Sandnessjøen 3   Sjetne 6   Grønn vår   Lars Leiknes   Espen Larsen Refsnes
14/1   søn   12:00   Byåsen   B14   Brønnøy   Tiller   2.div Herrer   Lars Leiknes   Espen Larsen Refsnes
14/1   søn   14:00   Byåsen   H06   Nyborg 3   Ranheim   Gul vår   Ole Jakob Bjerkan   Jim Løvås
14/1   søn   17:00   Byåsen   C45   Nyborg 3   Nidelv   3.div Herrer   Daniel Johansen   Theodor Bondevik
14/1   søn   20:00   Byåsen   L10   Nyborg 2   Trygg/Lade   2.div Damer   Daniel Johansen   Espen Sjetne
14/1   søn   15:00   F2   D16   Nidaros   Sjetne   1.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
14/1   søn   16:45   F2   Z15   Smøreguttene   Klæbukameratene   3.div løkke vår   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
14/1   søn   18:00   F2   Å01   Spanskrøret   DNB   4.div løkke vår   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
14/1   søn   19:10   F2   T24   Leangen Hockey Mamas   Sothønan   Trønderserien   Patrick Nyberg   Jim Løvås
14/1   søn   14:10   Klæbuhallen   E06   Klæbu 2   Sandnessjøen   Blå vår   Are Hovdar   Sindre Eliassen
14/1   søn   14:30   Rostenhallen   E05   Sjetne 4   CSK   Blå vår   Rasmus Lunde Andersen   Siri Horghagen Johansen
14/1   søn   16:00   Rostenhallen   G13   Sjetne 5 Jenter   Freidig 2   Grønn vår   Henrik Gjerde   Fredrik Ålberg
14/1   søn   17:30   Rostenhallen   H01   Sjetne 3   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår   Sigurd Harby   Rasmus Lunde Andersen
15/1   man   18:00   F2   T40   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien   Jim Løvås   Daniel Johansen
15/1   man   19:10   F2   Æ29   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div løkke vår   Jim Løvås   Daniel Johansen
15/1   man   20:20   F2   Å08   IBL   Avinor   4.div løkke vår   Isak Seim Hagen   Ole Jakob Bjerkan
15/1   man   21:30   F2   W05   Sport & Trim   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår   Isak Seim Hagen   Ole Jakob Bjerkan
15/1   man   20:10   Rostenhallen   F19   Sjetne 2   Nyborg   Rød vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
16/1   tirs   19:10   F2   Ø19   Ranheim   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår   Sindre Eliassen   Marius Malvik
16/1   tirs   20:20   F2   Ø30   Trygg/Lade Vikings   Oilers   2.div løkke vår   Espen Sjetne   Espen Larsen Refsnes
16/1   tirs   21:30   F2   Ø08   Byåsen   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår   Espen Sjetne   Espen Larsen Refsnes
16/1   tirs   20:45   Rostenhallen   D13   Sjetne   Nyborg   1.div Damer   Daniel Johansen   Jim Løvås
18/1   tors   18:40   Rostenhallen   G16   Sjetne 5 Jenter   Sjetne 6   Grønn vår   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
20/1   lør   10:30   Dragvoll B   L05   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
20/1   lør   12:15   Dragvoll B   C18   Ntnui 3   Klæbu   3.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
20/1   lør   14:00   Dragvoll B   A12   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
20/1   lør   15:30   Rosenborg   F23   Nidelv   Sjetne   Rød vår   Sigurd Harby   Theodor Bondevik
20/1   lør   17:30   Rosenborg   D12   Nidaros   Klæbu   1.div Damer   Sigurd Harby   Theodor Bondevik
21/1   søn   16:00   Byåsen   H05   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim 2   Gul vår   Christian Refsnes   Sander Johansen
21/1   søn   18:00   Byåsen   D45   Freidig   Klæbu   1.div Damer   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
21/1   søn   19:45   Byåsen   B45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
21/1   søn   15:30   Rostenhallen   F24   Sjetne 2   Klæbu   Rød vår   Åsmund Sjøberg   Isak Seim Hagen
21/1   søn   17:00   Rostenhallen   H03   Sjetne 3   Ranheim   Gul vår   Åsmund Sjøberg   Bjørn Ingvar Dragsnes
21/1   søn   18:30   Rostenhallen   B46   Sjetne   Freidig   2.div Herrer   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
21/1   søn   20:00   Rostenhallen   C24   Sjetne 2   Nidaros 2   3.div Herrer   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
22/1   man   18:00   F2   Æ18   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div løkke vår   Sindre Eliassen   Viktor Myrvang
22/1   man   19:10   F2   Æ08   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div løkke vår   Sindre Eliassen   Viktor Myrvang
22/1   man   20:20   F2   Å21   DMMHI   Spanskrøret   4.div løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Ole Magnus Kojedal
22/1   man   21:30   F2   Å16   DNB   Avinor   4.div løkke vår   Bjørn Ingvar Dragsnes   Ole Magnus Kojedal
22/1   man   20:10   Rostenhallen   F27   Sjetne   Freidig   Rød vår   Ole Morten Nordløkken   Johannes Løvås
23/1   tirs   18:00   F2   T33   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien   Patrick Nyberg   Jim Løvås
23/1   tirs   19:10   F2   Ø09   Oilers   Ranheim   2.div løkke vår   Sindre Eliassen   Marius Malvik
23/1   tirs   20:20   F2   Ø13   Strindheim Rhinos   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
23/1   tirs   21:30   F2   W19   Team Scott/Jernbanen   TSO   5.div løkke vår   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
24/1   ons   19:20   Byåsen   F01   Nyborg   Sjetne   Rød vår   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
25/1   tors   18:00   F2   Z07   Klæbukameratene   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
25/1   tors   19:10   F2   Z14   Binnebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
25/1   tors   20:30   F2   Å10   Persaunet Stridsbandy   Børsa IL   4.div løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Terje Nervik
25/1   tors   21:30   F2   Ø12   Trygg/Lade Vikings   Byåsen   2.div løkke vår   Ole Jakob Bjerkan   Terje Nervik
27/1   lør   11:00   Dragvoll A   A10   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Reservert
27/1   lør   13:00   Dragvoll A   L26   Ntnui 3   Dønna   2.div Damer   Åsmund Sjøberg   Reservert
27/1   lør   15:00   Dragvoll A   C38   Dønna   Ntnui 3   3.div Herrer   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
27/1   lør   17:00   Dragvoll A   L18   Ntnui 2   Dønna   2.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
27/1   lør   10:30   Rosenborg   F30   Freidig   Klæbu   Rød vår   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
27/1   lør   12:00   Rosenborg   G01   Freidig 2   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår   Jonas Westly  
27/1   lør   13:30   Rosenborg   A15   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
27/1   lør   15:30   Rosenborg   G04   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 6   Grønn vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
27/1   lør   17:00   Rosenborg   E0   Sjetne 4   Sandnessjøen   Blå vår   Filip Ræder   Jacob Sylten Iversen
27/1   lør   10:30   Åsveien   C27   Sjetne 2   Dønna   3.div Herrer   Are Hovdar   Ole Jakob Bjerkan
27/1   lør   12:00   Åsveien   H20   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim   Gul vår   Markus Johansen   Sander Johansen
27/1   lør   13:30   Åsveien   E18   CSK   Sandnessjøen   Blå vår   Markus Johansen   Sander Johansen
28/1   søn   10:30   Byåsen   G10   Sjetne 5 Jenter   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår   Rasmus Lunde Andersen   Jacob Sylten Iversen
28/1   søn   12:00   Byåsen   E03   Nyborg 4   Sandnessjøen   Blå vår   Markus Johansen   Sander Johansen
28/1   søn   13:30   Byåsen   F13   Nyborg   Nidelv   Rød vår   Rasmus Lunde Andersen   Filip Ræder
28/1   søn   15:00   Byåsen   H12   Nyborg 3   Ranheim 2   Gul vår   Markus Johansen   Sander Johansen
28/1   søn   17:00   Byåsen   B21   Trygg/Lade 2   Ntnui 2   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
28/1   søn   20:15   Byåsen   D26   Nyborg   Ntnui   1.div Damer   Jim Løvås  
28/1   søn   11:00   F2   C35   Klæbu   Dønna   3.div Herrer   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
28/1   søn   13:00   F2   L24   Dønna   Nyborg 2   2.div Damer   Jim Løvås   Johannes Løvås
28/1   søn   16:45   F2   Z02   Luftkrigsskolen   Smøreguttene   3.div løkke vår    
28/1   søn   18:00   F2   T21   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
28/1   søn   19:10   F2   T20   Sothønan   NTNU/SINTEF   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
28/1   søn   20:20   F2   T25   Candys   Innafor   Trønderserien   Bjørn Ingvar Dragsnes   Isak Seim Hagen
28/1   søn   18:30   Klæbuhallen   C40   Klæbu 2   Nyborg 3   3.div Herrer   Sindre Eliassen   Are Hovdar
28/1   søn   20:15   Klæbuhallen   D30   Klæbu   Freidig   1.div Damer   Sindre Eliassen   Are Hovdar
28/1   søn   18:00   Rostenhallen   F18   Freidig   Sjetne 2   Rød vår    
28/1   søn   19:45   Rostenhallen   B33   Tiller   Sjetne   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
29/1   man   18:00   F2   Æ24   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div løkke vår   Daniel Johansen   Johannes Løvås
29/1   man   19:10   F2   Æ07   NTNU IT E-hallers   NTNU   1.div løkke vår   Daniel Johansen   Johannes Løvås
29/1   man   20:20   F2   Å05   Fellesforbundet   Spanskrøret   4.div løkke vår   Terje Nervik   Patrick Nyberg
29/1   man   21:30   F2   W03   Lade Boa   Sport & Trim   5.div løkke vår   Terje Nervik   Patrick Nyberg
29/1   man   20:10   Rostenhallen   F14   Sjetne 2   Sjetne   Rød vår    
30/1   tirs   19:10   F2   W04   OMEGA Innebandy   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår   Sindre Eliassen   Marius Malvik
30/1   tirs   20:20   F2   Ø06   Byåsen   Oilers   2.div løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
30/1   tirs   21:30   F2   Ø26   Sjetne Maddogs   Ranheim   2.div løkke vår   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
30/1   tirs   17:00   Luftkrigsskolen   Z11   Luftkrigsskolen   Binnebandy   3.div Løkke vår   Sindre Eliassen   Patrick Nyberg
1/2   tors   18:00   F2   Z25   St.Olavs Innebandy   Smøreguttene   3.div løkke vår   Jim Løvås   Ole Morten Nordløkken
1/2   tors   19:10   F2   T06   Bændygirls   Sothønan   Trønderserien   Jim Løvås   Ole Morten Nordløkken
1/2   tors   20:20   F2   Å22   Avinor   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår   Jim Løvås   Ole Morten Nordløkken
3/2   lør   10:30   Dragvoll B   D04   Ntnui   Sjetne   1.div Damer    
3/2   lør   12:15   Dragvoll B   L02   Ntnui 3   Nyborg 2   2.div Damer    
3/2   lør   14:00   Dragvoll B   C50   Ntnui 3   Nyborg 3   3.div Herrer    
3/2   lør   10:30   Rosenborg   F11   Sjetne 2   Nidelv   Rød vår    
3/2   lør   12:00   Rosenborg   G03   Freidig 2   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår    
3/2   lør   13:15   Rosenborg   H02   Ranheim 2   Nyborg 3   Gul vår    
3/2   lør   16:15   Rosenborg   H10   Ranheim   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår    
3/2   lør   17:30   Rosenborg   B37   Freidig   Tiller   2.div Herrer    
3/2   lør   17:00   Åsveien   E19   CSK   Nyborg 4   Blå vår    
3/2   lør   18:30   Åsveien   B09   Nyborg 2   Sjetne   2.div Herrer    
4/2   søn   15:00   Byåsen   F07   Freidig   Nyborg   Rød vår    
4/2   søn   16:30   Byåsen   A02   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer    
4/2   søn   18:30   Byåsen   B27   Nyborg 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
4/2   søn   20:15   Byåsen   C26   Nyborg 3   Klæbu   3.div Herrer    
4/2   søn   11:00   Dragvoll B   A99   Ntnui   Trygg/Lade   1.div Herrer    
4/2   søn   13:00   Dragvoll B   D09   Ntnui   Freidig   1.div Damer    
4/2   søn   14:30   Dragvoll B   L42   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer    
4/2   søn   19:10   F2   T26   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
4/2   søn   20:20   F2   T13   Candys   Sothønan   Trønderserien    
4/2   søn   20:00   Rostenhallen   D22   Sjetne   Klæbu   1.div Damer    
5/2   man   18:00   F2   Æ26   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div løkke vår    
5/2   man   19:10   F2   Æ27   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår    
5/2   man   20:20   F2   Å13   Børsa IL   Spanskrøret   4.div løkke vår    
5/2   man   21:30   F2   T32   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien    
6/2   tirs   18:00   F2   W17   Lade Boa   TSO   5.div løkke vår    
6/2   tirs   19:10   F2   Ø22   Strindheim Rhinos   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår    
6/2   tirs   20:20   F2   Ø17   Oilers   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår    
6/2   tirs   21:30   F2   W16   Jalla Jalla Klæbu   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår    
8/2   tors   18:00   F2   Z03   Binnebandy   Klæbukameratene   3.div løkke vår    
8/2   tors   19:10   F2   Z06   Handelshøyskolen SK   Smøreguttene   3.div løkke vår    
8/2   tors   20:20   F2   Å11   DMMHI   DNB   4.div løkke vår    
8/2   tors   21:30   F2   Å20   Fellesforbundet   IBL   4.div løkke vår    
10/2   lør   15:00   F2   L45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Damer    
10/2   lør   17:00   F2   A94   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer    
10/2   lør   11:30   Rosenborg   F02   Nidelv   Klæbu   Rød vår    
10/2   lør   13:00   Rosenborg   F12   Freidig   Sjetne   Rød vår    
10/2   lør   14:30   Rosenborg   D36   Nidaros   Freidig   1.div Damer    
10/2   lør   16:00   Rosenborg   B55   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer    
10/2   lør   17:30   Rosenborg   B26   Tiller   Ntnui 2   2.div Herrer    
11/2   søn   10:30   Byåsen   F05   Nidelv   Freidig   Rød vår    
11/2   søn   12:00   Byåsen   B30   Sjetne   Nyborg 2   2.div Herrer    
11/2   søn   13:30   Byåsen   G07   Sjetne 6   Freidig 2   Grønn vår    
11/2   søn   15:00   Byåsen   F04   Nyborg   Sjetne 2   Rød vår    
11/2   søn   17:00   Byåsen   A95   Nyborg   Ntnui   1.div Herrer    
11/2   søn   19:00   Byåsen   C14   Sjetne 2   Ntnui 3   3.div Herrer    
11/2   søn   16:45   F2   Z23   Handelshøyskolen SK   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår    
11/2   søn   18:00   F2   T23   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
11/2   søn   19:10   F2   T01   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien    
11/2   søn   20:20   F2   T10   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien    
11/2   søn   15:00   Klæbuhallen   E14   Klæbu 2   Sjetne 4   Blå vår    
11/2   søn   16:30   Klæbuhallen   F21   Klæbu   Sjetne   Rød vår    
11/2   søn   18:00   Klæbuhallen   D20   Klæbu   Nyborg   1.div Damer    
11/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C21   Klæbu   Nidelv   3.div Herrer    
12/2   man   18:00   F2   Æ10   Bambi Bandy   NTNU   1.div løkke vår    
12/2   man   19:10   F2   Æ20   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div løkke vår    
12/2   man   20:20   F2   Å27   IBL   Børsa IL   4.div løkke vår    
13/2   tirs   19:20   Byåsen   H07   Nyborg 3   Sjetne 3   Gul vår    
13/2   tirs   18:00   F2   W09   Lade Boa   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår    
13/2   tirs   19:10   F2   Ø16   Byåsen   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår    
13/2   tirs   20:20   F2   Ø03   Ranheim   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår    
13/2   tirs   21:30   F2   W08   TSO   Sport & Trim   5.div løkke vår    
15/2   tors   20:15   Charlottenlund vgs   H18   Ranheim 2   Ranheim   Gul vår    
15/2   tors   18:00   F2   Z04   St.Olavs Innebandy   Binnebandy   3.div løkke vår    
15/2   tors   19:10   F2   Z05   Klæbukameratene   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår    
15/2   tors   20:20   F2   Å25   Spanskrøret   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår    
15/2   tors   21:30   F2   Å26   Avinor   DMMHI   4.div løkke vår    
17/2   lør   12:00   Rosenborg   B19   Freidig   Brønnøy   2.div Herrer    
17/2   lør   13:30   Rosenborg   L31   Trygg/Lade   Nidelv   2.div Damer    
17/2   lør   15:30   Rosenborg   A05   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer    
17/2   lør   17:30   Rosenborg   B35   Tiller   Brønnøy   2.div Herrer    
18/2   søn   20:00   Byåsen   D08   Nidaros   Nyborg   1.div Damer    
18/2   søn   14:30   Rostenhallen   B01   Brønnøy   Sjetne   2.div Herrer    
19/2   man   18:00   F2   Æ04   NTNU   Svare & Berg   1.div løkke vår    
19/2   man   19:10   F2   Æ21   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div løkke vår    
19/2   man   20:20   F2   Å28   Fellesforbundet   DNB   4.div løkke vår    
19/2   man   21:30   F2   T15   Innafor   Bændygirls   Trønderserien    
20/2   tirs   19:10   F2   Ø14   Ranheim   Byåsen   2.div løkke vår    
20/2   tirs   20:20   F2   Ø25   Strindheim Rhinos   Oilers   2.div løkke vår    
20/2   tirs   21:30   F2   Ø20   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår    
22/2   tors   18:00   F2   Z09   Smøreguttene   Binnebandy   3.div løkke vår    
22/2   tors   19:10   F2   Z27   Handelshøyskolen SK   Klæbukameratene   3.div løkke vår    
22/2   tors   20:20   F2   Å09   Spanskrøret   IBL   4.div løkke vår    
22/2   tors   21:30   F2   Å18   Persaunet Stridsbandy   DMMHI   4.div løkke vår    
24/2   lør   10:30   Dragvoll A   L37   Ntnui 2   Trygg/Lade   2.div Damer    
24/2   lør   12:30   Dragvoll A   C02   Ntnui 3   Klæbu 2   3.div Herrer    
24/2   lør   14:30   Dragvoll A   B60   Ntnui 2   Sjetne   2.div Herrer    
25/2   søn   16:30   Klæbuhallen   C03   Klæbu   Sjetne 2   3.div Herrer   Frank Fillingsnes  
25/2   søn   18:15   Klæbuhallen   D05   Klæbu   Nyborg   1.div Damer    
25/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C28   Klæbu 2   Nidaros 2   3.div Herrer    
26/2   man   18:00   F2   Æ28   TBI Innebandy   NTNU   1.div løkke vår    
26/2   man   19:10   F2   Æ30   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div løkke vår    
26/2   man   20:20   F2   Å19   DNB   Børsa IL   4.div løkke vår    
26/2   man   21:30   F2   Å12   Avinor   Fellesforbundet   4.div løkke vår    
26/2   man   20:10   Rostenhallen   F29   Sjetne   Sjetne 2   Rød vår    
27/2   tirs   18:00   F2   Z13   St.Olavs Innebandy   Luftkrigsskolen   3.div løkke vår    
27/2   tirs   19:10   F2   Z30   Klæbukameratene   Smøreguttene   3.div løkke vår    
27/2   tirs   20:20   F2   Ø15   Oilers   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår    
27/2   tirs   21:30   F2   Ø23   Sjetne Maddogs   Byåsen   2.div løkke vår    
1/3   tors   18:00   F2   Æ14   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div løkke vår    
1/3   tors   19:10   F2   Z01   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår    
1/3   tors   20:20   F2   Å14   IBL   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår    
1/3   tors   21:30   F2   Ø28   Sjetne Maddogs   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår    
3/3   lør   13:00   F2   A98   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer    
3/3   lør   15:00   F2   C16   Nidaros 2   Nyborg 3   3.div Herrer    
3/3   lør   11:00   Rosenborg   G20   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår    
3/3   lør   12:30   Rosenborg   G19   Sandnessjøen 3   Freidig 2   Grønn vår    
3/3   lør   14:00   Rosenborg   G14   Sjetne 6   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår    
3/3   lør   15:30   Rosenborg   H16   Ranheim   Nyborg 3   Gul vår    
3/3   lør   17:00   Rosenborg   G12   Sjetne 6   Sandnessjøen 3   Grønn vår    
3/3   lør   10:30   Åsveien   H11   Nyborg 2 Supergirls   Sjetne 3   Gul vår    
3/3   lør   12:00   Åsveien   F25   Nyborg   Klæbu   Rød vår    
3/3   lør   13:30   Åsveien   E01   Nyborg 4   Sjetne 4   Blå vår    
3/3   lør   15:30   Åsveien   B12   Sjetne   Tiller   2.div Herrer    
3/3   lør   17:00   Åsveien   L43   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer    
3/3   lør   18:30   Åsveien   B07   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
4/3   søn   19:30   Byåsen   B13   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer    
4/3   søn   12:00   F2   G11   Sandnessjøen 2 Jenter   Freidig 2   Grønn vår    
4/3   søn   13:30   F2   G08   Sjetne 5 Jenter   Sandnessjøen 3   Grønn vår    
4/3   søn   18:00   F2   T08   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
4/3   søn   19:10   F2   T30   Innafor   Sothønan   Trønderserien    
4/3   søn   20:20   F2   T28   Bændygirls   Candys   Trønderserien    
4/3   søn   15:40   Rostenhallen   E15   CSK   Sjetne 4   Blå vår    
4/3   søn   17:00   Rostenhallen   F08   Sjetne   Nidelv   Rød vår    
4/3   søn   18:30   Rostenhallen   C31   Sjetne 2   Klæbu   3.div Herrer    
4/3   søn   20:00   Rostenhallen   B44   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
5/3   man   18:00   F2   Æ17   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div løkke vår    
5/3   man   19:10   F2   Æ16   Fredagsklubben   NTNU   1.div løkke vår    
5/3   man   20:20   F2   Å04   Avinor   Børsa IL   4.div løkke vår    
5/3   man   21:30   F2   W10   Sport & Trim   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår    
5/3   man   20:10   Rostenhallen   F03   Sjetne 2   Freidig   Rød vår    
6/3   tirs   19:10   F2   Ø04   Strindheim Rhinos   Ranheim   2.div løkke vår    
6/3   tirs   20:20   F2   Ø27   Byåsen   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår    
6/3   tirs   21:30   F2   W20   Lade Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår    
6/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F15   Klæbu   Freidig   Rød vår    
6/3   tirs   21:30   Rostenhallen   D01   Sjetne   Nidaros   1.div Damer    
8/3   tors   18:00   F2   Z17   Smøreguttene   Luftkrigsskolen   3.div løkke vår    
8/3   tors   19:10   F2   Z22   St.Olavs Innebandy   Klæbukameratene   3.div løkke vår    
8/3   tors   20:20   F2   Å02   Persaunet Stridsbandy   Fellesforbundet   4.div løkke vår    
8/3   tors   21:30   F2   Å24   IBL   DNB   4.div løkke vår    
10/3   lør   12:00   F2   L33   Dønna   Ntnui 2   2.div Damer    
10/3   lør   13:30   F2   C13   Dønna   Nidelv   3.div Herrer    
10/3   lør   15:00   F2   C06   Nidaros 2   Ntnui 3   3.div Herrer    
10/3   lør   16:30   F2   L44   Dønna   Nidelv   2.div Damer    
10/3   lør   10:30   Rosenborg   H09   Sjetne 3   Ranheim 2   Gul vår    
10/3   lør   11:45   Rosenborg   E16   Sandnessjøen   Klæbu 2   Blå vår    
10/3   lør   13:00   Rosenborg   B06   Trygg/Lade 2   Nyborg 2   2.div Herrer    
10/3   lør   14:30   Rosenborg   B10   Freidig   Ntnui 2   2.div Herrer    
10/3   lør   16:00   Rosenborg   D10   Freidig   Sjetne   1.div Damer    
10/3   lør   17:30   Rosenborg   F28   Nidelv   Nyborg   Rød vår    
11/3   søn   09:30   Byåsen   L39   Nyborg 2   Dønna   2.div Damer    
11/3   søn   11:00   Byåsen   C55   Dønna   Sjetne 2   3.div Herrer    
11/3   søn   12:30   Byåsen   E13   Sandnessjøen   Nyborg 4   Blå vår    
11/3   søn   14:00   Byåsen   H15   Ranheim 2   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår    
11/3   søn   19:30   Byåsen   A96   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer    
11/3   søn   11:00   Dragvoll A   B03   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Herrer    
11/3   søn   12:30   Dragvoll A   L12   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer    
11/3   søn   16:45   F2   Z26   Binnebandy   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår    
11/3   søn   18:00   F2   T14   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
11/3   søn   19:10   F2   T18   Leangen Hockey Mamas   Innafor   Trønderserien    
11/3   søn   20:20   F2   T27   Sothønan   Bændygirls   Trønderserien    
11/3   søn   17:00   Klæbuhallen   E12   Klæbu 2   CSK   Blå vår    
11/3   søn   18:30   Klæbuhallen   D03   Klæbu   Ntnui   1.div Damer    
11/3   søn   20:15   Klæbuhallen   C05   Klæbu 2   Nidelv   3.div Herrer    
11/3   søn   16:30   Rostenhallen   B15   Sjetne   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
12/3   man   18:30   Dragvoll B   A97   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer    
12/3   man   18:00   F2   Æ03   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår    
12/3   man   19:10   F2   Æ23   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div løkke vår    
12/3   man   20:20   F2   Å07   Børsa IL   DMMHI   4.div løkke vår    
12/3   man   21:30   F2   W18   Sport & Trim   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår    
13/3   tirs   18:00   F2   W14   TSO   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår    
13/3   tirs   19:10   F2   W13   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   5.div løkke vår   Viktor Myrvang   Marius Malvik
13/3   tirs   20:20   F2   Ø24   Ranheim   Oilers   2.div løkke vår    
13/3   tirs   21:30   F2   Å06   DNB   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
15/3   tors   20:15   Charlottenlund vgs   H08   Ranheim   Ranheim 2   Gul vår    
15/3   tors   18:00   F2   Z29   Handelshøyskolen SK   Binnebandy   3.div løkke vår    
15/3   tors   19:10   F2   Z10   Smøreguttene   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår    
15/3   tors   20:20   F2   Å17   Spanskrøret   Avinor   4.div løkke vår    
15/3   tors   21:30   F2   Æ09   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div løkke vår    
15/3   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z20   Luftkrigsskolen   Klæbukameratene   3.div Løkke vår    
15/3   tors   18:40   Rostenhallen   G06   Sjetne 6   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår    
17/3   lør   10:30   Dragvoll B   D11   Ntnui   Nyborg   1.div Damer    
17/3   lør   15:30   Klæbuhallen   F09   Klæbu   Sjetne 2   Rød vår    
17/3   lør   17:00   Klæbuhallen   E07   Klæbu 2   Nyborg 4   Blå vår    
17/3   lør   18:30   Klæbuhallen   D07   Klæbu   Sjetne   1.div Damer    
17/3   lør   20:15   Klæbuhallen   C15   Klæbu 2   Klæbu   3.div Herrer    
17/3   lør   10:20   Rosenborg   G17   Freidig 2   Sjetne 6   Grønn vår   Are Hovdar   Sindre Eliassen
17/3   lør   11:35   Rosenborg   B11   Trygg/Lade 2   Brønnøy   2.div Herrer    
17/3   lør   13:00   Rosenborg   B20   Nyborg 2   Tiller   2.div Herrer    
17/3   lør   14:30   Rosenborg   L36   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer    
17/3   lør   16:00   Rosenborg   C01   Nidelv   Nidaros 2   3.div Herrer    
17/3   lør   17:30   Rosenborg   B08   Brønnøy   Ntnui 2   2.div Herrer    
18/3   søn   20:00   Byåsen   C36   Nyborg 3   Sjetne 2   3.div Herrer    
18/3   søn   10:30   Dragvoll B   L35   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer    
18/3   søn   12:15   Dragvoll B   B63   Ntnui 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
18/3   søn   14:00   Dragvoll B   D14   Ntnui   Nidaros   1.div Damer    
18/3   søn   10:30   Åsveien   B59   Nyborg 2   Brønnøy   2.div Herrer    
18/3   søn   12:00   Åsveien   E04   Sjetne 4   Klæbu 2   Blå vår    
18/3   søn   13:30   Åsveien   H17   Sjetne 3   Nyborg 3   Gul vår    
18/3   søn   15:00   Åsveien   F16   Sjetne   Nyborg   Rød vår    
18/3   søn   20:00   Åsveien   L40   Nyborg 2   Trygg/Lade   2.div Damer    
20/3   tirs   19:20   Byåsen   E09   Nyborg 4   CSK   Blå vår    
20/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F10   Klæbu   Nyborg   Rød vår   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
3/4   tirs   18:00   F2   Æ22   NTNU   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår    
3/4   tirs   19:10   F2   Æ11   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div løkke vår    
3/4   tirs   20:20   F2   Ø21   Oilers   Byåsen   2.div løkke vår    
3/4   tirs   21:30   F2   Ø11   Ranheim   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår    
5/4   tors   19:10   F2   Z18   Klæbukameratene   Binnebandy   3.div løkke vår    
5/4   tors   20:20   F2   Ø07   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår    
5/4   tors   21:30   F2   Å15   Fellesforbundet   DMMHI   4.div løkke vår    
5/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z08   Luftkrigsskolen   Handelshøyskolen SK   3.div Løkke vår    
8/4   søn   17:00   Byåsen   L38   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer    
8/4   søn   18:30   Byåsen   C09   Nidelv   Sjetne 2   3.div Herrer    
8/4   søn   20:00   Byåsen   B02   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
9/4   man   18:00   F2   Z21   Smøreguttene   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår    
9/4   man   19:10   F2   Z19   Binnebandy   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår    
9/4   man   20:20   F2   W01   TSO   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår    
10/4   tirs   18:00   F2   Æ05   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår    
10/4   tirs   19:10   F2   Æ19   Svare & Berg   NTNU   1.div løkke vår    
10/4   tirs   20:20   F2   Ø01   Strindheim Rhinos   Byåsen   2.div løkke vår    
10/4   tirs   21:30   F2   Ø02   Sjetne Maddogs   Oilers   2.div løkke vår    
12/4   tors   19:10   F2   Z24   Binnebandy   Smøreguttene   3.div løkke vår    
12/4   tors   20:20   F2   Æ06   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div løkke vår    
12/4   tors   21:30   F2   Ø18   Trygg/Lade Vikings   Ranheim   2.div løkke vår    
19/4   tors   18:00   F2   Z12   Klæbukameratene   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår    
19/4   tors   20:20   F2   Æ12   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div løkke vår    
19/4   tors   21:30   F2   Æ25   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke vår    
19/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z28   Luftkrigsskolen   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår