Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis gjenstående kamper]
Kampoppsett 2017-2018
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
16/9   lør   13:30   Rosenborg   B31   Freidig   Ntnui 2   2.div Herrer  
16/9   lør   15:00   Rosenborg   A13   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer  
16/9   lør   17:00   Rosenborg   A20   Nidaros   Nyborg   1.div Herrer  
17/9   søn   12:00   Byåsen   D23   Nyborg   Nidaros   1.div Damer  
17/9   søn   14:30   Klæbuhallen   D37   Klæbu   Sjetne   1.div Damer  
17/9   søn   18:00   Rostenhallen   B57   Sjetne   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
17/9   søn   19:45   Rostenhallen   C48   Sjetne 2   Klæbu 2   3.div Herrer  
19/9   tirs   19:15   F2   D15   Freidig   Klæbu   1.div Damer  
19/9   tirs   21:00   F2   C49   Nidelv   Klæbu   3.div Herrer  
23/9   lør   10:30   Dragvoll B   D19   Ntnui   Sjetne   1.div Damer  
23/9   lør   12:15   Dragvoll B   A04   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer  
23/9   lør   14:30   Dragvoll B   C53   Ntnui 3   Nidelv   3.div Herrer  
23/9   lør   16:00   Dragvoll B   B24   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Herrer  
23/9   lør   10:15   Åsveien   L19   Dønna   Trygg/Lade   2.div Damer  
23/9   lør   11:45   Åsveien   C04   Nyborg 3   Dønna   3.div Herrer  
23/9   lør   13:15   Åsveien   L11   Dønna   Ntnui 3   2.div Damer  
23/9   lør   15:00   Åsveien   A03   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer  
23/9   lør   17:00   Åsveien   C47   Dønna   Nidaros 2   3.div Herrer  
23/9   lør   18:30   Åsveien   B28   Trygg/Lade 2   Freidig   2.div Herrer  
24/9   søn   10:30   Byåsen   L09   Nyborg 2   Dønna   2.div Damer  
24/9   søn   12:00   Byåsen   B62   Nyborg 2   Tiller   2.div Herrer  
24/9   søn   20:00   F2   D27   Nidaros   Klæbu   1.div Damer  
24/9   søn   11:30   Klæbuhallen   C54   Klæbu   Nyborg 3   3.div Herrer  
24/9   søn   13:20   Klæbuhallen   C51   Klæbu 2   Dønna   3.div Herrer  
30/9   lør   12:15   Dragvoll A   L32   Ntnui 3   Nyborg 2   2.div Damer  
30/9   lør   14:00   Dragvoll A   D24   Ntnui   Freidig   1.div Damer  
30/9   lør   16:00   Dragvoll A   A24   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer  
30/9   lør   10:30   Rosenborg   B48   Trygg/Lade 2   Nyborg 2   2.div Herrer  
30/9   lør   12:15   Rosenborg   C39   Nidaros 2   Klæbu   3.div Herrer  
30/9   lør   15:30   Rosenborg   C17   Nidelv   Nyborg 3   3.div Herrer  
1/10   søn   18:00   Byåsen   B51   Nyborg 2   Sjetne   2.div Herrer  
1/10   søn   20:00   Byåsen   A23   Nyborg   Trygg/Lade   1.div Herrer  
1/10   søn   18:45   F2   T12   Innafor   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
1/10   søn   20:15   F2   L01   Trygg/Lade   Nidelv   2.div Damer  
1/10   søn   15:45   Rostenhallen   D43   Sjetne   Nyborg   1.div Damer  
2/10   man   18:00   F2   Æ09   Svare & Berg   NTNU   1.div løkke  
2/10   man   19:10   F2   Æ04   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div løkke  
2/10   man   20:20   F2   Å05   Børsa IL   Sport & Trim   4.div løkke  
2/10   man   21:30   F2   Å07   DMMHI   Luftkrigsskolen   4.div Løkke  
3/10   tirs   18:00   F2   W14   DNB   Lade Boa   5.div løkke  
3/10   tirs   19:10   F2   Ø02   Smøreguttene   Oilers   2.div løkke  
3/10   tirs   20:20   F2   Ø03   Binnebandy   Byåsen   2.div løkke  
3/10   tirs   21:30   F2   W06   Spanskrøret   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke  
4/10   ons   19:00   Dragvoll B   D41   Ntnui   Nyborg   1.div Damer  
5/10   tors   18:00   F2   Z01   St.Olavs Innebandy   Ranheim   3.div løkke  
5/10   tors   19:10   F2   Z16   Handelshøyskolen SK   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke  
5/10   tors   20:20   F2   W04   TSO   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke  
5/10   tors   21:30   F2   Z21   Strindheim Rhinos   Fellesforbundet   3.div løkke  
7/10   lør   16:00   F1   B42   Ntnui 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
7/10   lør   17:45   F1   A19   Ntnui   Trygg/Lade   1.div Herrer  
7/10   lør   12:15   Åsveien   C12   Nyborg 3   Klæbu 2   3.div Herrer  
7/10   lør   14:00   Åsveien   A14   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer  
7/10   lør   16:15   Åsveien   L15   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Damer  
8/10   søn   19:45   Rostenhallen   B54   Sjetne   Tiller   2.div Herrer  
9/10   man   18:00   F2   Æ18   NTNU   TBI Innebandy   1.div løkke  
9/10   man   19:10   F2   W94   Team Scott/Jernbanen   Avinor   5.div Løkke  
10/10   tirs   18:00   F2   W08   DNB   Heimdal Boa   5.div løkke  
10/10   tirs   19:10   F2   Ø09   Oilers   Binnebandy   2.div løkke  
10/10   tirs   21:30   F2   Ø01   NTNU IT E-hallers   Sjetne Maddogs   2.div løkke  
10/10   tirs   18:00   Luftkrigsskolen   Å13   Luftkrigsskolen   IBL   4.div løkke  
12/10   tors   19:10   F2   Z15   Ranheim   Strindheim Rhinos   3.div løkke  
12/10   tors   20:20   F2   Z05   Fellesforbundet   Handelshøyskolen SK   3.div løkke  
14/10   lør   10:30   Dragvoll B   L07   Ntnui 2   Trygg/Lade   2.div Damer  
14/10   lør   12:15   Dragvoll B   C42   Ntnui 3   Sjetne 2   3.div Herrer  
15/10   søn   11:00   Dragvoll B   A16   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer  
15/10   søn   15:30   F2   D40   Freidig   Sjetne   1.div Damer  
15/10   søn   17:00   F2   L08   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer  
15/10   søn   18:30   F2   C56   Nidaros 2   Klæbu 2   3.div Herrer  
15/10   søn   20:20   F2   W15   TSO   Spanskrøret   5.div løkke  
16/10   man   18:00   F2   Æ16   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div løkke  
16/10   man   19:10   F2   Æ15   NTNU   Fredagsklubben   1.div løkke  
16/10   man   20:20   F2   Å08   Klæbukameratene   Børsa IL   4.div løkke  
16/10   man   21:30   F2   Å16   Sport & Trim   Luftkrigsskolen   4.div løkke  
17/10   tirs   18:00   F2   W03   Team Scott/Jernbanen   Heimdal Boa   5.div løkke  
17/10   tirs   19:10   F2   W19   Jalla Jalla Klæbu   DNB   5.div løkke  
17/10   tirs   20:20   F2   Ø13   NTNU IT E-hallers   Smøreguttene   2.div løkke  
17/10   tirs   21:30   F2   Ø12   Byåsen   Sjetne Maddogs   2.div løkke  
18/10   ons   19:00   Dragvoll B   D44   Ntnui   Nidaros   1.div Damer  
19/10   tors   18:00   F2   Z13   Trygg/Lade Vikings   Persaunet Stridsbandy   3.div løkke  
19/10   tors   19:10   F2   W02   Lade Boa   Spanskrøret   5.div løkke  
19/10   tors   20:20   F2   Å09   IBL   OMEGA Innebandy   4.div løkke  
19/10   tors   21:30   F2   T03   Sothønan   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
21/10   lør   10:30   Dragvoll B   L28   Ntnui 3   Trygg/Lade   2.div Damer  
21/10   lør   12:15   Dragvoll B   C10   Ntnui 3   Dønna   3.div Herrer  
21/10   lør   14:00   Dragvoll B   D33   Ntnui   Klæbu   1.div Damer  
21/10   lør   15:45   Dragvoll B   B47   Ntnui 2   Tiller   2.div Herrer  
21/10   lør   10:00   F2   F07   Nidelv   Sjetne 2   Rød  
21/10   lør   11:15   F2   E26   CSK   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå  
21/10   lør   12:30   F2   E06   Sandnessjøen   Sjetne 4 Jenter   Blå  
21/10   lør   15:00   F2   G20   Sandnessjøen 3   Sjetne 5   Grønn  
21/10   lør   16:15   F2   H18   Freidig   Ranheim   Gul  
21/10   lør   17:30   F2   G05   Sandnessjøen 3   Klæbu 2   Grønn  
21/10   lør   10:30   Rosenborg   L14   Dønna   Nidelv   2.div Damer  
21/10   lør   12:00   Rosenborg   B25   Freidig   Sjetne   2.div Herrer  
21/10   lør   13:45   Rosenborg   A18   Nidaros   Ntnui   1.div Herrer  
21/10   lør   16:00   Rosenborg   L03   Dønna   Ntnui 2   2.div Damer  
21/10   lør   17:30   Rosenborg   C41   Nidelv   Dønna   3.div Herrer  
22/10   søn   09:45   Byåsen   H03   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim   Gul  
22/10   søn   11:00   Byåsen   E01   Ranheim 2   Sandnessjøen   Blå  
22/10   søn   12:15   Byåsen   G01   Sjetne 6   Sandnessjøen 3   Grønn  
22/10   søn   13:30   Byåsen   E09   Sjetne 4 Jenter   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå  
22/10   søn   14:45   Byåsen   G06   Freidig 2   Sjetne 5   Grønn  
22/10   søn   16:00   Byåsen   H14   Sjetne 3   Klæbu   Gul  
22/10   søn   11:00   F2   L04   Trygg/Lade   Dønna   2.div Damer  
22/10   søn   12:30   F2   C07   Dønna   Klæbu   3.div Herrer  
22/10   søn   14:00   F2   L06   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer  
22/10   søn   15:45   F2   C52   Nidaros 2   Sjetne 2   3.div Herrer  
22/10   søn   18:00   F2   T42   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   Trønderserien  
22/10   søn   19:10   F2   T41   NTNU/SINTEF   Sothønan   Trønderserien  
22/10   søn   20:20   F2   T04   Innafor   Candys   Trønderserien  
23/10   man   18:00   F2   Æ20   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div løkke  
23/10   man   19:10   F2   W93   TSO   Avinor   5.div Løkke  
23/10   man   20:20   F2   T19   Candys   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
23/10   man   21:30   F2   Å11   DMMHI   Klæbukameratene   4.div løkke  
24/10   tirs   18:00   F2   W10   Heimdal Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke  
24/10   tirs   19:10   F2   Ø10   Oilers   NTNU IT E-hallers   2.div løkke  
24/10   tirs   20:20   F2   W09   Team Scott/Jernbanen   TSO   5.div løkke  
24/10   tirs   21:30   F2   W11   Spanskrøret   DNB   5.div løkke  
26/10   tors   18:00   F2   Z12   Ranheim   Handelshøyskolen SK   3.div løkke  
26/10   tors   19:10   F2   Z06   Strindheim Rhinos   Persaunet Stridsbandy   3.div løkke  
26/10   tors   20:20   F2   Æ17   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div løkke  
28/10   lør   10:30   Dragvoll B   L20   Ntnui 2   Ntnui 3   2.div Damer  
28/10   lør   11:00   F2   D29   Nidaros   Ntnui   1.div Damer  
28/10   lør   14:10   F2   L25   Trygg/Lade   Nyborg 2   2.div Damer  
28/10   lør   13:00   Tanemshallen   C30   Klæbu 2   Ntnui 3   3.div Herrer  
29/10   søn   14:00   Byåsen   A17   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer  
29/10   søn   16:00   Byåsen   L27   Nidelv   Ntnui 2   2.div Damer  
29/10   søn   18:00   Byåsen   C44   Nyborg 3   Nidaros 2   3.div Herrer  
29/10   søn   20:00   Byåsen   L17   Nyborg 2   Ntnui 3   2.div Damer  
29/10   søn   18:00   F2   T11   Bændygirls   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
29/10   søn   19:10   F2   T05   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
29/10   søn   20:20   F2   T34   Sothønan   Candys   Trønderserien  
29/10   søn   19:45   Rostenhallen   C37   Sjetne 2   Nidelv   3.div Herrer  
30/10   man   18:00   F2   Æ13   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div løkke  
30/10   man   19:10   F2   Æ12   Bambi Bandy   NTNU   1.div løkke  
30/10   man   20:20   F2   Å14   Klæbukameratene   Sport & Trim   4.div løkke  
30/10   man   21:30   F2   Å03   IBL   Børsa IL   4.div løkke  
31/10   tirs   18:00   F2   W18   Heimdal Boa   TSO   5.div Løkke  
31/10   tirs   19:10   F2   W95   Spanskrøret   Avinor   5.div Løkke  
31/10   tirs   20:20   F2   W16   Lade Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke  
31/10   tirs   21:30   F2   Z17   Persaunet Stridsbandy   St.Olavs Innebandy   3.div løkke  
2/11   tors   17:30   Luftkrigsskolen   Å04   Luftkrigsskolen   OMEGA Innebandy   4.div Løkke  
4/11   lør   10:15   Åsveien   E02   CSK   Sjetne 4 Jenter   Blå  
4/11   lør   11:45   Åsveien   E22   Ranheim 2   Nyborg 3   Blå  
4/11   lør   13:00   Åsveien   H01   Nyborg 2 Supergirls   Klæbu   Gul  
4/11   lør   14:30   Åsveien   F10   Sjetne   Nidelv   Rød  
4/11   lør   16:15   Åsveien   D32   Nyborg   Freidig   1.div Damer  
4/11   lør   18:00   Åsveien   A21   Trygg/Lade   Nidaros   1.div Herrer  
5/11   søn   10:30   Byåsen   G08   Sjetne 5   Klæbu 2   Grønn  
5/11   søn   12:00   Byåsen   F03   Nyborg   Sjetne 2   Rød  
5/11   søn   13:15   Byåsen   E28   CSK   Ranheim 2   Blå  
5/11   søn   15:00   Byåsen   L16   Nidelv   Trygg/Lade   2.div Damer  
5/11   søn   16:45   Byåsen   C33   Nidelv   Klæbu 2   3.div Herrer  
5/11   søn   18:00   Byåsen   H10   Ranheim   Klæbu   Gul  
5/11   søn   11:00   Dragvoll A   L30   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Damer  
5/11   søn   12:30   Dragvoll A   C34   Ntnui 3   Nidaros 2   3.div Herrer  
5/11   søn   14:00   Dragvoll A   B05   Ntnui 2   Tiller   2.div Herrer  
5/11   søn   14:30   Rostenhallen   G17   Sjetne 6   Freidig 2   Grønn  
5/11   søn   15:45   Rostenhallen   H12   Sjetne 3   Freidig   Gul  
5/11   søn   17:00   Rostenhallen   E15   Sjetne 4 Jenter   Nyborg 3   Blå  
5/11   søn   18:30   Rostenhallen   D31   Sjetne   Nidaros   1.div Damer  
5/11   søn   20:00   Rostenhallen   C08   Sjetne 2   Nyborg 3   3.div Herrer  
6/11   man   18:00   F2   Æ19   NTNU   Svare & Berg   1.div løkke  
6/11   man   19:10   F2   Æ14   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div løkke  
6/11   man   20:20   F2   Å18   Børsa IL   OMEGA Innebandy   4.div løkke  
6/11   man   20:10   Rostenhallen   F11   Sjetne   Sjetne 2   Rød  
9/11   tors   18:00   F2   Z14   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke  
9/11   tors   19:10   F2   W20   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   5.div løkke  
9/11   tors   20:20   F2   Z03   Persaunet Stridsbandy   Fellesforbundet   3.div løkke  
9/11   tors   21:30   F2   Å02   Sport & Trim   DMMHI   4.div løkke  
9/11   tors   17:30   Luftkrigsskolen   Å19   Klæbukameratene   Luftkrigsskolen   4.div Løkke  
11/11   lør   10:15   Åsveien   G09   Sjetne 6   Klæbu 2   Grønn  
11/11   lør   11:45   Åsveien   H17   Nyborg 2 Supergirls   Sjetne 3   Gul  
11/11   lør   13:00   Åsveien   E05   CSK   Nyborg 3   Blå  
11/11   lør   14:20   Åsveien   E25   Ranheim 2   Sjetne 4 Jenter   Blå  
11/11   lør   16:00   Åsveien   L22   Trygg/Lade   Ntnui 2   2.div Damer  
11/11   lør   18:00   Åsveien   A09   Trygg/Lade   Nidaros   1.div Herrer  
12/11   søn   13:00   Byåsen   G12   Freidig 2   Klæbu 2   Grønn  
12/11   søn   14:30   Byåsen   F12   Nidelv   Nyborg   Rød  
12/11   søn   16:00   Byåsen   B34   Nyborg 2   Freidig   2.div Herrer  
12/11   søn   17:45   Byåsen   L21   Nyborg 2   Nidelv   2.div Damer  
12/11   søn   19:30   Byåsen   A22   Nyborg   Ntnui   1.div Herrer  
12/11   søn   16:45   F2   W97   Avinor   Jalla Jalla Klæbu   5.div Løkke  
12/11   søn   18:00   F2   T02   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien  
12/11   søn   19:10   F2   T22   Innafor   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
12/11   søn   20:20   F2   T31   Candys   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
12/11   søn   16:30   Rostenhallen   E10   Sjetne 4 Jenter   Ranheim 2   Blå  
12/11   søn   18:00   Rostenhallen   H06   Sjetne 3   Ranheim   Gul  
12/11   søn   20:00   Rostenhallen   B39   Sjetne   Ntnui 2   2.div Herrer  
13/11   man   18:00   F2   Æ08   TBI Innebandy   NTNU   1.div løkke  
13/11   man   19:10   F2   Æ11   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div løkke  
13/11   man   20:20   F2   Å06   DMMHI   IBL   4.div løkke  
13/11   man   21:30   F2   Ø14   Binnebandy   Sjetne Maddogs   2.div løkke  
14/11   tirs   18:00   Luftkrigsskolen   Å10   Luftkrigsskolen   Børsa IL   4.div Løkke  
15/11   ons   19:10   Byåsen   H09   Nyborg 2 Supergirls   Freidig   Gul  
16/11   tors   18:45   Rostenhallen   G13   Sjetne 5   Sjetne 6   Grønn  
16/11   tors   21:00   Strinda vgs   D39   Freidig   Ntnui   1.div Damer  
18/11   lør   16:00   Dragvoll B   B52   Ntnui 2   Freidig   2.div Herrer  
18/11   lør   13:15   Rosenborg   H15   Freidig   Klæbu   Gul  
18/11   lør   14:30   Rosenborg   E17   Sjetne 4 Jenter   CSK   Blå  
18/11   lør   16:00   Rosenborg   H13   Ranheim   Nyborg 2 Supergirls   Gul  
18/11   lør   17:30   Rosenborg   D21   Freidig   Nidaros   1.div Damer  
18/11   lør   14:30   Rostenhallen   G19   Sjetne 6   Klæbu 2   Grønn  
18/11   lør   16:00   Rostenhallen   F01   Sjetne 2   Nidelv   Rød  
19/11   søn   14:30   Byåsen   E07   Nyborg 3   Ranheim 2   Blå  
19/11   søn   18:00   Byåsen   C22   Nyborg 3   Ntnui 3   3.div Herrer  
19/11   søn   19:30   Byåsen   B36   Trygg/Lade 2   Sjetne   2.div Herrer  
19/11   søn   11:00   Dragvoll B   L23   Ntnui 3   Nidelv   2.div Damer  
19/11   søn   15:30   Klæbuhallen   G18   Klæbu 2   Sjetne 5   Grønn  
19/11   søn   17:00   Klæbuhallen   H05   Klæbu   Freidig   Gul  
19/11   søn   18:30   Klæbuhallen   C43   Klæbu   Klæbu 2   3.div Herrer  
19/11   søn   20:15   Klæbuhallen   D18   Klæbu   Ntnui   1.div Damer  
20/11   man   20:10   Rostenhallen   F02   Sjetne   Nyborg   Rød  
22/11   ons   17:30   Dragvoll B   A06   Nidaros   Ntnui   1.div Herrer  
23/11   tors   19:10   F2   Z04   Ranheim   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke  
23/11   tors   20:20   F2   Ø04   NTNU IT E-hallers   Binnebandy   2.div løkke  
23/11   tors   21:30   F2   Ø05   Smøreguttene   Byåsen   2.div løkke  
25/11   lør   10:20   Rosenborg   E11   Sandnessjøen 2 Jenter   CSK   Blå  
25/11   lør   11:35   Rosenborg   G14   Freidig 2   Sandnessjøen 3   Grønn  
25/11   lør   12:50   Rosenborg   E23   CSK   Sandnessjøen   Blå  
25/11   lør   14:10   Rosenborg   E19   Sandnessjøen 2 Jenter   Ranheim 2   Blå  
25/11   lør   15:30   Rosenborg   G11   Sandnessjøen 3   Sjetne 6   Grønn  
25/11   lør   17:00   Rosenborg   A01   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer  
25/11   lør   10:15   Åsveien   E27   Sandnessjøen   Nyborg 3   Blå  
25/11   lør   12:00   Åsveien   C32   Dønna   Nyborg 3   3.div Herrer  
25/11   lør   13:30   Åsveien   L29   Nidelv   Dønna   2.div Damer  
25/11   lør   15:00   Åsveien   B23   Trygg/Lade 2   Tiller   2.div Herrer  
25/11   lør   16:30   Åsveien   L34   Trygg/Lade   Dønna   2.div Damer  
25/11   lør   18:00   Åsveien   C23   Dønna   Klæbu 2   3.div Herrer  
26/11   søn   10:00   Byåsen   E16   Sandnessjøen   Ranheim 2   Blå  
26/11   søn   11:15   Byåsen   E03   Sandnessjøen 2 Jenter   Nyborg 3   Blå  
26/11   søn   10:30   F2   L41   Dønna   Ntnui 3   2.div Damer  
26/11   søn   12:00   F2   C19   Nidaros 2   Dønna   3.div Herrer  
26/11   søn   14:00   F2   A08   Nidaros   Nyborg   1.div Herrer  
26/11   søn   16:30   F2   W96   Avinor   Lade Boa   5.div Løkke  
26/11   søn   13:00   Klæbuhallen   H11   Klæbu   Nyborg 2 Supergirls   Gul  
26/11   søn   15:00   Klæbuhallen   C20   Klæbu 2   Sjetne 2   3.div Herrer  
26/11   søn   17:00   Klæbuhallen   D42   Klæbu   Nidaros   1.div Damer  
26/11   søn   19:00   Klæbuhallen   C46   Klæbu   Ntnui 3   3.div Herrer  
26/11   søn   15:30   Rostenhallen   H16   Ranheim   Sjetne 3   Gul  
26/11   søn   17:00   Rostenhallen   G16   Sjetne 5   Freidig 2   Grønn  
26/11   søn   18:30   Rostenhallen   B18   Sjetne   Ntnui 2   2.div Herrer  
26/11   søn   20:00   Rostenhallen   D34   Sjetne   Ntnui   1.div Damer  
27/11   man   18:00   F2   Æ06   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div Løkke  
27/11   man   19:10   F2   Æ05   Fredagsklubben   NTNU   1.div løkke  
27/11   man   20:20   F2   Å20   IBL   Sport & Trim   4.div løkke  
27/11   man   21:30   F2   Å21   DMMHI   Børsa IL   4.div løkke  
28/11   tirs   18:00   F2   W21   Spanskrøret   Heimdal Boa   5.div løkke  
28/11   tirs   19:10   F2   Ø15   Oilers   Byåsen   2.div løkke  
28/11   tirs   20:20   F2   W12   TSO   Lade Boa   5.div løkke  
28/11   tirs   21:30   F2   Ø08   Sjetne Maddogs   Smøreguttene   2.div løkke  
30/11   tors   18:00   F2   Z20   Persaunet Stridsbandy   Handelshøyskolen SK   3.div Løkke  
30/11   tors   19:10   F2   Z18   Fellesforbundet   Ranheim   3.div løkke  
30/11   tors   20:20   F2   Å01   Klæbukameratene   OMEGA Innebandy   4.div løkke  
30/11   tors   21:30   F2   Z11   Strindheim Rhinos   St.Olavs Innebandy   3.div løkke  
2/12   lør   10:30   Rosenborg   D38   Nidaros   Nyborg   1.div Damer  
2/12   lør   12:00   Rosenborg   E13   Ranheim 2   CSK   Blå  
2/12   lør   13:00   Rosenborg   H19   Freidig   Nyborg 2 Supergirls   Gul  
2/12   lør   16:00   Rosenborg   C25   Nidelv   Ntnui 3   3.div Herrer  
2/12   lør   16:45   Åsveien   E30   Nyborg 3   Sjetne 4 Jenter   Blå  
2/12   lør   18:15   Åsveien   L13   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer  
3/12   søn   20:00   Byåsen   D35   Nyborg   Klæbu   1.div Damer  
3/12   søn   16:45   F2   Z02   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   3.div løkke  
3/12   søn   18:00   F2   Ø11   Binnebandy   Smøreguttene   2.div løkke  
3/12   søn   19:10   F2   T07   Candys   Bændygirls   Trønderserien  
3/12   søn   20:20   F2   T09   Sothønan   Innafor   Trønderserien  
3/12   søn   15:15   Rosenborg   G07   Freidig 2   Sjetne 6   Grønn  
3/12   søn   16:30   Rosenborg   E20   Nyborg 3   CSK   Blå  
3/12   søn   16:00   Rostenhallen   F09   Sjetne 2   Nyborg   Rød  
3/12   søn   18:30   Rostenhallen   B58   Tiller   Freidig   2.div Herrer  
3/12   søn   20:00   Rostenhallen   D25   Sjetne   Freidig   1.div Damer  
4/12   man   18:00   F2   Æ10   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div løkke  
4/12   man   19:10   F2   Æ07   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div løkke  
4/12   man   20:20   F2   Å12   OMEGA Innebandy   Sport & Trim   4.div løkke  
4/12   man   21:30   F2   Å17   IBL   Klæbukameratene   4.div løkke  
5/12   tirs   20:20   F2   Ø07   Byåsen   NTNU IT E-hallers   2.div løkke  
5/12   tirs   20:15   Klæbuhallen   H20   Klæbu   Ranheim   Gul  
7/12   tors   18:00   F2   Z19   Trygg/Lade Vikings   St.Olavs Innebandy   3.div løkke  
7/12   tors   19:10   F2   Z09   Persaunet Stridsbandy   Ranheim   3.div løkke  
7/12   tors   20:20   F2   W07   Jalla Jalla Klæbu   Spanskrøret   5.div løkke  
7/12   tors   21:30   F2   T29   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
9/12   lør   10:25   Rosenborg   E21   Sjetne 4 Jenter   Sandnessjøen   Blå  
9/12   lør   11:45   Rosenborg   E04   Ranheim 2   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå  
9/12   lør   13:00   Rosenborg   G04   Sandnessjøen 3   Freidig 2   Grønn  
9/12   lør   16:00   Rosenborg   B49   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
9/12   lør   17:30   Rosenborg   C29   Nidaros 2   Nidelv   3.div Herrer  
9/12   lør   12:00   Åsveien   H07   Sjetne 3   Nyborg 2 Supergirls   Gul  
9/12   lør   13:30   Åsveien   G03   Sjetne 6   Sjetne 5   Grønn  
9/12   lør   15:00   Åsveien   E08   Sandnessjøen   CSK   Blå  
9/12   lør   16:30   Åsveien   G15   Klæbu 2   Sandnessjøen 3   Grønn  
9/12   lør   18:00   Åsveien   E18   Nyborg 3   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå  
10/12   søn   10:30   Byåsen   G10   Sjetne 5   Sandnessjøen 3   Grønn  
10/12   søn   11:45   Byåsen   E24   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 4 Jenter   Blå  
10/12   søn   13:00   Byåsen   E12   Nyborg 3   Sandnessjøen   Blå  
10/12   søn   16:15   Byåsen   B41   Tiller   Nyborg 2   2.div Herrer  
10/12   søn   18:00   Byåsen   D28   Nyborg   Sjetne   1.div Damer  
10/12   søn   20:00   Byåsen   A11   Nyborg   Trygg/Lade   1.div Herrer  
10/12   søn   18:15   F2   E29   Sandnessjøen   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå  
10/12   søn   20:20   F2   T39   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
10/12   søn   16:30   Rosenborg   F04   Nidelv   Sjetne   Rød  
10/12   søn   18:00   Rosenborg   H08   Ranheim   Freidig   Gul  
11/12   man   18:00   F2   Æ03   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div løkke  
11/12   man   19:10   F2   W01   DNB   TSO   5.div løkke  
11/12   man   20:20   F2   Å15   OMEGA Innebandy   DMMHI   4.div Løkke  
11/12   man   21:30   F2   Z10   Fellesforbundet   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke  
11/12   man   20:10   Rostenhallen   F05   Sjetne 2   Sjetne   Rød  
12/12   tirs   18:00   F2   Æ02   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke  
12/12   tirs   19:10   F2   T38   Sjetne Hot Shots   Sothønan   Trønderserien  
12/12   tirs   20:20   F2   W13   Jalla Jalla Klæbu   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke  
12/12   tirs   21:30   F2   Ø06   Sjetne Maddogs   Oilers   2.div løkke  
14/12   tors   18:45   Byåsen   F06   Nyborg   Nidelv   Rød  
14/12   tors   20:00   Byåsen   E14   Sandnessjøen 2 Jenter   Sandnessjøen   Blå  
14/12   tors   18:00   F2   Z08   St.Olavs Innebandy   Fellesforbundet   3.div Løkke  
14/12   tors   19:10   F2   Z07   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   3.div løkke  
14/12   tors   20:20   F2   Æ01   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div løkke  
14/12   tors   21:30   F2   W99   Avinor   DNB   5.div Løkke  
16/12   lør   11:00   Klæbuhallen   G02   Klæbu 2   Freidig 2   Grønn  
16/12   lør   13:00   Klæbuhallen   H04   Klæbu   Sjetne 3   Gul  
16/12   lør   15:30   Rosenborg   B04   Sjetne   Freidig   2.div Herrer  
16/12   lør   17:15   Rosenborg   D17   Freidig   Nyborg   1.div Damer  
17/12   søn   15:00   F2   F08   Nyborg   Sjetne   Rød  
17/12   søn   16:30   F2   H02   Freidig   Sjetne 3   Gul  
17/12   søn   18:00   F2   T35   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
17/12   søn   19:15   F2   W05   Heimdal Boa   Lade Boa   5.div Løkke  
18/12   man   18:00   F2   W98   Avinor   Heimdal Boa   5.div Løkke  
18/12   man   19:10   F2   W17   Team Scott/Jernbanen   DNB   5.div Løkke  
18/12   man   20:20   F2   T16   NTNU/SINTEF   Candys   Trønderserien  
4/1   tors   18:00   F2   Æ02   TBI Innebandy   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
4/1   tors   19:10   F2   Æ01   NTNU   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
6/1   lør   10:30   Åsveien   F22   Nyborg   Freidig   Rød vår  
6/1   lør   11:45   Åsveien   F06   Sjetne   Klæbu   Rød vår  
6/1   lør   13:00   Åsveien   F26   Nidelv   Sjetne 2   Rød vår  
6/1   lør   15:30   Åsveien   E02   CSK   Klæbu 2   Blå vår  
6/1   lør   16:45   Åsveien   H19   Ranheim 2   Sjetne 3   Gul vår  
6/1   lør   18:15   Åsveien   H04   Nyborg 2 Supergirls   Nyborg 3   Gul vår  
7/1   søn   13:30   Byåsen   E11   Sjetne 4   Nyborg 4   Blå vår  
7/1   søn   15:00   Byåsen   H14   Nyborg 3   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår  
7/1   søn   16:30   Byåsen   B16   Tiller   Freidig   2.div Herrer  
7/1   søn   17:30   F2   D06   Nidaros   Freidig   1.div Damer  
7/1   søn   19:10   F2   T37   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
7/1   søn   20:20   F2   T36   Bændygirls   Innafor   Trønderserien  
7/1   søn   18:15   Klæbuhallen   F17   Klæbu   Nidelv   Rød vår  
7/1   søn   20:15   Klæbuhallen   C11   Klæbu   Nidaros 2   3.div Herrer  
8/1   man   18:00   F2   Æ13   NTNU   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
8/1   man   19:10   F2   Æ15   Bambi Bandy   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
8/1   man   20:20   F2   Å23   Børsa IL   Fellesforbundet   4.div løkke vår  
8/1   man   21:30   F2   T17   Sothønan   Sjetne Hot Shots   Trønderserien  
9/1   tirs   18:00   F2   W12   OMEGA Innebandy   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår  
9/1   tirs   20:20   F2   Ø10   Oilers   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
9/1   tirs   21:30   F2   Ø05   Sjetne Maddogs   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
11/1   tors   18:00   F2   Z16   Handelshøyskolen SK   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår  
11/1   tors   19:10   F2   Ø29   Byåsen   Ranheim   2.div løkke vår  
11/1   tors   21:30   F2   Å03   DMMHI   IBL   4.div løkke vår  
13/1   lør   10:15   Rosenborg   G18   Sandnessjøen 3   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår  
13/1   lør   12:45   Rosenborg   E08   Sandnessjøen   CSK   Blå vår  
13/1   lør   14:00   Rosenborg   G09   Freidig 2   Sandnessjøen 3   Grønn vår  
13/1   lør   15:15   Rosenborg   H13   Ranheim   Sjetne 3   Gul vår  
13/1   lør   16:30   Rosenborg   E10   Sandnessjøen   Sjetne 4   Blå vår  
13/1   lør   11:35   Åsveien   E17   Nyborg 4   Klæbu 2   Blå vår  
13/1   lør   13:00   Åsveien   D02   Nyborg   Freidig   1.div Damer  
13/1   lør   16:30   Åsveien   A07   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer  
14/1   søn   10:30   Byåsen   G02   Sandnessjøen 3   Sjetne 6   Grønn vår  
14/1   søn   14:00   Byåsen   H06   Nyborg 3   Ranheim   Gul vår  
14/1   søn   17:00   Byåsen   C45   Nyborg 3   Nidelv   3.div Herrer  
14/1   søn   20:00   Byåsen   L10   Nyborg 2   Trygg/Lade   2.div Damer  
14/1   søn   15:00   F2   D16   Nidaros   Sjetne   1.div Damer  
14/1   søn   16:45   F2   Z15   Smøreguttene   Klæbukameratene   3.div løkke vår  
14/1   søn   18:00   F2   Å01   Spanskrøret   DNB   4.div løkke vår  
14/1   søn   19:10   F2   T24   Leangen Hockey Mamas   Sothønan   Trønderserien  
14/1   søn   14:10   Klæbuhallen   E06   Klæbu 2   Sandnessjøen   Blå vår  
14/1   søn   14:30   Rostenhallen   E05   Sjetne 4   CSK   Blå vår  
14/1   søn   16:00   Rostenhallen   G13   Sjetne 5 Jenter   Freidig 2   Grønn vår  
14/1   søn   17:30   Rostenhallen   H01   Sjetne 3   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår  
15/1   man   18:00   F2   T40   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien  
15/1   man   19:10   F2   Æ29   Fredagsklubben   Svare & Berg   1.div løkke vår  
15/1   man   20:20   F2   Å08   IBL   Avinor   4.div løkke vår  
15/1   man   21:30   F2   W05   Sport & Trim   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår  
15/1   man   20:10   Rostenhallen   F19   Sjetne 2   Nyborg   Rød vår  
16/1   tirs   19:10   F2   Ø19   Ranheim   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
16/1   tirs   20:20   F2   Ø30   Trygg/Lade Vikings   Oilers   2.div løkke vår  
16/1   tirs   21:30   F2   Ø08   Byåsen   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
16/1   tirs   20:45   Rostenhallen   D13   Sjetne   Nyborg   1.div Damer  
18/1   tors   18:40   Rostenhallen   G16   Sjetne 5 Jenter   Sjetne 6   Grønn vår  
20/1   lør   10:30   Dragvoll B   L05   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer  
20/1   lør   12:15   Dragvoll B   C18   Ntnui 3   Klæbu   3.div Herrer  
20/1   lør   14:00   Dragvoll B   A12   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer  
20/1   lør   15:30   Rosenborg   F23   Nidelv   Sjetne   Rød vår  
20/1   lør   17:30   Rosenborg   D12   Nidaros   Klæbu   1.div Damer  
21/1   søn   16:00   Byåsen   H05   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim 2   Gul vår  
21/1   søn   18:00   Byåsen   D45   Freidig   Klæbu   1.div Damer  
21/1   søn   19:45   Byåsen   B45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Herrer  
21/1   søn   15:30   Rostenhallen   F24   Sjetne 2   Klæbu   Rød vår  
21/1   søn   17:00   Rostenhallen   H03   Sjetne 3   Ranheim   Gul vår  
21/1   søn   18:30   Rostenhallen   B46   Sjetne   Freidig   2.div Herrer  
21/1   søn   20:00   Rostenhallen   C24   Sjetne 2   Nidaros 2   3.div Herrer  
22/1   man   18:00   F2   Æ18   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div løkke vår  
22/1   man   19:10   F2   Æ08   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
22/1   man   20:20   F2   Å21   DMMHI   Spanskrøret   4.div løkke vår  
22/1   man   21:30   F2   Å16   DNB   Avinor   4.div løkke vår  
22/1   man   20:10   Rostenhallen   F27   Sjetne   Freidig   Rød vår  
23/1   tirs   18:00   F2   T33   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien  
23/1   tirs   19:10   F2   Ø09   Oilers   Ranheim   2.div løkke vår  
23/1   tirs   20:20   F2   Ø13   Strindheim Rhinos   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
23/1   tirs   21:30   F2   W19   Team Scott/Jernbanen   TSO   5.div løkke vår  
24/1   ons   19:20   Byåsen   F01   Nyborg   Sjetne   Rød vår  
25/1   tors   18:00   F2   Z07   Klæbukameratene   St.Olavs Innebandy   3.div Løkke vår  
25/1   tors   21:30   F2   Ø12   Trygg/Lade Vikings   Byåsen   2.div løkke vår  
27/1   lør   11:00   Dragvoll A   A10   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer  
27/1   lør   13:00   Dragvoll A   L26   Ntnui 3   Dønna   2.div Damer  
27/1   lør   15:00   Dragvoll A   C38   Dønna   Ntnui 3   3.div Herrer  
27/1   lør   17:00   Dragvoll A   L18   Ntnui 2   Dønna   2.div Damer  
27/1   lør   10:30   Rosenborg   F30   Freidig   Klæbu   Rød vår  
27/1   lør   12:00   Rosenborg   G01   Freidig 2   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår  
27/1   lør   13:30   Rosenborg   A15   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer  
27/1   lør   15:30   Rosenborg   G04   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 6   Grønn vår  
27/1   lør   17:00   Rosenborg   E0   Sjetne 4   Sandnessjøen   Blå vår  
27/1   lør   10:30   Åsveien   C27   Sjetne 2   Dønna   3.div Herrer  
27/1   lør   12:00   Åsveien   H20   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim   Gul vår  
27/1   lør   13:30   Åsveien   E18   CSK   Sandnessjøen   Blå vår  
28/1   søn   10:30   Byåsen   G10   Sjetne 5 Jenter   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår  
28/1   søn   12:00   Byåsen   E03   Nyborg 4   Sandnessjøen   Blå vår  
28/1   søn   13:30   Byåsen   F13   Nyborg   Nidelv   Rød vår  
28/1   søn   15:00   Byåsen   H12   Nyborg 3   Ranheim 2   Gul vår  
28/1   søn   17:00   Byåsen   B21   Trygg/Lade 2   Ntnui 2   2.div Herrer  
28/1   søn   19:00   Byåsen   D26   Nyborg   Ntnui   1.div Damer  
28/1   søn   11:00   F2   C35   Klæbu   Dønna   3.div Herrer  
28/1   søn   13:00   F2   L24   Dønna   Nyborg 2   2.div Damer  
28/1   søn   16:45   F2   Z02   Luftkrigsskolen   Smøreguttene   3.div løkke vår  
28/1   søn   18:00   F2   T21   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
28/1   søn   19:10   F2   T20   Sothønan   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
28/1   søn   20:20   F2   T25   Candys   Innafor   Trønderserien  
28/1   søn   18:30   Klæbuhallen   C40   Klæbu 2   Nyborg 3   3.div Herrer  
28/1   søn   20:15   Klæbuhallen   D30   Klæbu   Freidig   1.div Damer  
28/1   søn   19:45   Rostenhallen   B33   Tiller   Sjetne   2.div Herrer  
29/1   man   18:00   F2   Æ24   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
29/1   man   19:10   F2   Æ07   NTNU IT E-hallers   NTNU   1.div løkke vår  
29/1   man   20:20   F2   Å05   Fellesforbundet   Spanskrøret   4.div løkke vår  
29/1   man   21:30   F2   W03   Lade Boa   Sport & Trim   5.div løkke vår  
29/1   man   20:10   Rostenhallen   F14   Sjetne 2   Sjetne   Rød vår  
30/1   tirs   19:10   F2   W04   OMEGA Innebandy   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår  
30/1   tirs   20:20   F2   Ø06   Byåsen   Oilers   2.div løkke vår  
30/1   tirs   21:30   F2   Ø26   Sjetne Maddogs   Ranheim   2.div løkke vår  
1/2   tors   18:00   F2   Z25   St.Olavs Innebandy   Smøreguttene   3.div løkke vår  
1/2   tors   19:10   F2   T06   Bændygirls   Sothønan   Trønderserien  
3/2   lør   10:30   Dragvoll B   D04   Ntnui   Sjetne   1.div Damer  
3/2   lør   12:15   Dragvoll B   L02   Ntnui 3   Nyborg 2   2.div Damer  
3/2   lør   14:00   Dragvoll B   C50   Ntnui 3   Nyborg 3   3.div Herrer  
3/2   lør   15:00   F2   B37   Freidig   Tiller   2.div Herrer  
3/2   lør   16:30   F2   E19   CSK   Nyborg 4   Blå vår  
3/2   lør   18:00   F2   B09   Nyborg 2   Sjetne   2.div Herrer  
3/2   lør   10:30   Åsveien   F11   Sjetne 2   Nidelv   Rød vår  
3/2   lør   11:45   Åsveien   G03   Freidig 2   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår  
3/2   lør   13:00   Åsveien   H02   Ranheim 2   Nyborg 3   Gul vår  
3/2   lør   14:30   Åsveien   H10   Ranheim   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår  
4/2   søn   15:00   Byåsen   F07   Freidig   Nyborg   Rød vår  
4/2   søn   16:30   Byåsen   A02   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer  
4/2   søn   18:30   Byåsen   B27   Nyborg 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
4/2   søn   20:15   Byåsen   C26   Nyborg 3   Klæbu   3.div Herrer  
4/2   søn   11:00   Dragvoll B   A99   Ntnui   Trygg/Lade   1.div Herrer  
4/2   søn   14:30   Dragvoll B   L42   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer  
4/2   søn   18:00   F2   Z14   Binnebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
4/2   søn   19:10   F2   T26   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
4/2   søn   20:20   F2   T13   Candys   Sothønan   Trønderserien  
4/2   søn   20:00   Rostenhallen   D22   Sjetne   Klæbu   1.div Damer  
5/2   man   18:00   F2   Æ26   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div løkke vår  
5/2   man   19:10   F2   Æ27   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
5/2   man   20:20   F2   Å13   Børsa IL   Spanskrøret   4.div løkke vår  
5/2   man   20:10   Rostenhallen   F18   Freidig   Sjetne 2   Rød vår  
6/2   tirs   18:00   F2   W17   Lade Boa   TSO   5.div løkke vår  
6/2   tirs   19:10   F2   Ø22   Strindheim Rhinos   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
6/2   tirs   20:20   F2   Ø17   Oilers   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
6/2   tirs   21:30   F2   W16   Jalla Jalla Klæbu   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår  
7/2   ons   19:00   Dragvoll B   D09   Ntnui   Freidig   1.div Damer  
8/2   tors   18:00   F2   Z03   Binnebandy   Klæbukameratene   3.div løkke vår  
8/2   tors   19:10   F2   Z06   Handelshøyskolen SK   Smøreguttene   3.div løkke vår  
8/2   tors   20:20   F2   Å11   DMMHI   DNB   4.div løkke vår  
8/2   tors   21:30   F2   Å20   Fellesforbundet   IBL   4.div løkke vår  
10/2   lør   15:00   F2   L45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Damer  
10/2   lør   17:00   F2   A94   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer  
10/2   lør   11:30   Rosenborg   F02   Nidelv   Klæbu   Rød vår  
10/2   lør   13:00   Rosenborg   F12   Freidig   Sjetne   Rød vår  
10/2   lør   14:30   Rosenborg   D36   Nidaros   Freidig   1.div Damer  
10/2   lør   16:00   Rosenborg   B55   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer  
11/2   søn   10:30   Byåsen   F05   Nidelv   Freidig   Rød vår  
11/2   søn   12:00   Byåsen   B30   Sjetne   Nyborg 2   2.div Herrer  
11/2   søn   13:30   Byåsen   G07   Sjetne 6   Freidig 2   Grønn vår  
11/2   søn   18:00   F2   T23   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
11/2   søn   19:10   F2   T01   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien  
11/2   søn   20:20   F2   T10   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien  
11/2   søn   15:00   Klæbuhallen   E14   Klæbu 2   Sjetne 4   Blå vår  
11/2   søn   16:30   Klæbuhallen   F21   Klæbu   Sjetne   Rød vår  
11/2   søn   18:00   Klæbuhallen   D20   Klæbu   Nyborg   1.div Damer  
11/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C21   Klæbu   Nidelv   3.div Herrer  
12/2   man   18:00   F2   Æ10   Bambi Bandy   NTNU   1.div løkke vår  
12/2   man   19:10   F2   Æ20   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
12/2   man   20:20   F2   Å27   IBL   Børsa IL   4.div løkke vår  
12/2   man   21:30   F2   Z11   Luftkrigsskolen   Binnebandy   3.div Løkke vår  
13/2   tirs   19:20   Byåsen   H07   Nyborg 3   Sjetne 3   Gul vår  
13/2   tirs   18:00   F2   W09   Lade Boa   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår  
13/2   tirs   19:10   F2   Ø16   Byåsen   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
13/2   tirs   20:20   F2   Ø03   Ranheim   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
13/2   tirs   21:30   F2   W08   TSO   Sport & Trim   5.div løkke vår  
15/2   tors   20:15   Charlottenlund vgs   H18   Ranheim 2   Ranheim   Gul vår  
15/2   tors   18:00   F2   Z04   St.Olavs Innebandy   Binnebandy   3.div løkke vår  
15/2   tors   19:10   F2   Å26   Avinor   DMMHI   4.div løkke vår  
17/2   lør   13:30   Rosenborg   L31   Trygg/Lade   Nidelv   2.div Damer  
17/2   lør   15:30   Rosenborg   A05   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer  
18/2   søn   20:00   Byåsen   D08   Nidaros   Nyborg   1.div Damer  
19/2   man   19:10   F2   Æ21   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
19/2   man   20:20   F2   Å28   Fellesforbundet   DNB   4.div løkke vår  
20/2   tirs   19:10   F2   Ø14   Ranheim   Byåsen   2.div løkke vår  
20/2   tirs   20:20   F2   Ø25   Strindheim Rhinos   Oilers   2.div løkke vår  
20/2   tirs   21:30   F2   Ø20   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
22/2   tors   18:00   F2   Z09   Smøreguttene   Binnebandy   3.div løkke vår  
22/2   tors   19:10   F2   Z27   Handelshøyskolen SK   Klæbukameratene   3.div løkke vår  
25/2   søn   16:30   Klæbuhallen   C03   Klæbu   Sjetne 2   3.div Herrer  
25/2   søn   18:15   Klæbuhallen   D05   Klæbu   Nyborg   1.div Damer  
25/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C28   Klæbu 2   Nidaros 2   3.div Herrer  
26/2   man   18:00   F2   Æ28   TBI Innebandy   NTNU   1.div løkke vår  
26/2   man   19:10   F2   Æ30   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
26/2   man   20:20   F2   Å19   DNB   Børsa IL   4.div løkke vår  
26/2   man   21:30   F2   Å12   Avinor   Fellesforbundet   4.div løkke vår  
26/2   man   20:10   Rostenhallen   F29   Sjetne   Sjetne 2   Rød vår  
27/2   tirs   19:10   F2   Z30   Klæbukameratene   Smøreguttene   3.div løkke vår  
27/2   tirs   20:20   F2   Ø15   Oilers   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
27/2   tirs   21:30   F2   Ø23   Sjetne Maddogs   Byåsen   2.div løkke vår  
27/2   tirs   20:45   Rostenhallen   D01   Sjetne   Nidaros   1.div Damer  
28/2   ons   20:30   Dragvoll A   Æ04   NTNU   Svare & Berg   1.div løkke vår  
1/3   tors   18:00   F2   Æ14   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
1/3   tors   19:10   F2   Z01   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
1/3   tors   20:20   F2   Å09   Spanskrøret   IBL   4.div løkke vår  
1/3   tors   21:30   F2   Ø28   Sjetne Maddogs   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
3/3   lør   10:00   F2   H11   Nyborg 2 Supergirls   Sjetne 3   Gul vår  
3/3   lør   11:15   F2   E01   Nyborg 4   Sjetne 4   Blå vår  
3/3   lør   13:00   F2   A98   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer  
3/3   lør   15:00   F2   C16   Nidaros 2   Nyborg 3   3.div Herrer  
3/3   lør   17:00   F2   L43   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer  
3/3   lør   18:30   F2   B07   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
3/3   lør   10:30   Rosenborg   G14   Sjetne 6   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår  
3/3   lør   11:45   Rosenborg   G19   Sandnessjøen 3   Freidig 2   Grønn vår  
3/3   lør   13:00   Rosenborg   G20   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår  
3/3   lør   14:15   Rosenborg   H16   Ranheim   Nyborg 3   Gul vår  
3/3   lør   15:30   Rosenborg   G12   Sjetne 6   Sandnessjøen 3   Grønn vår  
3/3   lør   17:00   Rosenborg   B12   Sjetne   Tiller   2.div Herrer  
4/3   søn   19:30   Byåsen   B13   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer  
4/3   søn   12:00   F2   G11   Sandnessjøen 2 Jenter   Freidig 2   Grønn vår  
4/3   søn   13:30   F2   G08   Sjetne 5 Jenter   Sandnessjøen 3   Grønn vår  
4/3   søn   16:45   F2   Z23   Handelshøyskolen SK   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår  
4/3   søn   18:00   F2   T08   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
4/3   søn   19:10   F2   T30   Innafor   Sothønan   Trønderserien  
4/3   søn   20:20   F2   T28   Bændygirls   Candys   Trønderserien  
4/3   søn   15:40   Rostenhallen   E15   CSK   Sjetne 4   Blå vår  
4/3   søn   17:00   Rostenhallen   F08   Sjetne   Nidelv   Rød vår  
4/3   søn   18:30   Rostenhallen   C31   Sjetne 2   Klæbu   3.div Herrer  
4/3   søn   20:00   Rostenhallen   B44   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
5/3   man   20:30   Charlottenlund vgs   D10   Freidig   Sjetne   1.div Damer  
5/3   man   18:00   F2   Æ17   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
5/3   man   19:10   F2   Æ16   Fredagsklubben   NTNU   1.div løkke vår  
5/3   man   20:20   F2   W10   Sport & Trim   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår  
5/3   man   21:30   F2   Å04   Avinor   Børsa IL   4.div løkke vår  
5/3   man   20:10   Rostenhallen   F03   Sjetne 2   Freidig   Rød vår  
5/3   man   21:30   Rostenhallen   C14   Sjetne 2   Ntnui 3   3.div Herrer  
6/3   tirs   18:00   F2   T32   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien  
6/3   tirs   19:10   F2   Ø04   Strindheim Rhinos   Ranheim   2.div løkke vår  
6/3   tirs   20:20   F2   Ø27   Byåsen   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
6/3   tirs   21:30   F2   W20   Lade Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår  
6/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F15   Klæbu   Freidig   Rød vår  
6/3   tirs   20:00   Rostenhallen   G05   Sandnessjøen 2 Jenter   Sandnessjøen 3   Grønn vår  
7/3   ons   19:10   Byåsen   F25   Nyborg   Klæbu   Rød vår  
7/3   ons   19:00   Dragvoll B   D14   Ntnui   Nidaros   1.div Damer  
7/3   ons   21:30   F1   B26   Tiller   Ntnui 2   2.div Herrer  
8/3   tors   18:45   Byåsen   A95   Nyborg   Ntnui   1.div Herrer  
8/3   tors   18:00   F2   Å24   IBL   DNB   4.div løkke vår  
8/3   tors   19:10   F2   Z22   St.Olavs Innebandy   Klæbukameratene   3.div løkke vår  
10/3   lør   11:00   Byåsen   H09   Sjetne 3   Ranheim 2   Gul vår  
10/3   lør   12:30   Byåsen   E16   Sandnessjøen   Klæbu 2   Blå vår  
10/3   lør   14:15   Byåsen   B06   Trygg/Lade 2   Nyborg 2   2.div Herrer  
10/3   lør   16:30   Byåsen   B10   Freidig   Ntnui 2   2.div Herrer  
10/3   lør   18:30   Byåsen   F28   Nidelv   Nyborg   Rød vår  
10/3   lør   12:00   F2   L33   Dønna   Ntnui 2   2.div Damer  
10/3   lør   13:30   F2   C13   Dønna   Nidelv   3.div Herrer  
10/3   lør   15:00   F2   C06   Nidaros 2   Ntnui 3   3.div Herrer  
10/3   lør   16:30   F2   L44   Dønna   Nidelv   2.div Damer  
11/3   søn   09:30   Byåsen   L39   Nyborg 2   Dønna   2.div Damer  
11/3   søn   11:00   Byåsen   C55   Dønna   Sjetne 2   3.div Herrer  
11/3   søn   12:30   Byåsen   E13   Sandnessjøen   Nyborg 4   Blå vår  
11/3   søn   14:00   Byåsen   H15   Ranheim 2   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår  
11/3   søn   19:30   Byåsen   A96   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer  
11/3   søn   11:00   Dragvoll A   B03   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Herrer  
11/3   søn   12:30   Dragvoll A   L12   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer  
11/3   søn   16:45   F2   Z26   Binnebandy   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår  
11/3   søn   18:00   F2   T14   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
11/3   søn   19:10   F2   T18   Leangen Hockey Mamas   Innafor   Trønderserien  
11/3   søn   20:20   F2   T27   Sothønan   Bændygirls   Trønderserien  
11/3   søn   17:00   Klæbuhallen   E12   Klæbu 2   CSK   Blå vår  
11/3   søn   18:30   Klæbuhallen   D03   Klæbu   Ntnui   1.div Damer  
11/3   søn   20:15   Klæbuhallen   C05   Klæbu 2   Nidelv   3.div Herrer  
11/3   søn   14:00   Rostenhallen   G15   Sandnessjøen 3   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår  
11/3   søn   16:30   Rostenhallen   B15   Sjetne   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
12/3   man   18:30   Dragvoll B   A97   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer  
12/3   man   18:00   F2   Æ03   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
12/3   man   19:10   F2   Æ23   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
12/3   man   20:20   F2   Å07   Børsa IL   DMMHI   4.div løkke vår  
12/3   man   21:30   F2   W18   Sport & Trim   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår  
13/3   tirs   18:00   F2   W14   TSO   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår  
13/3   tirs   19:10   F2   W13   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   5.div løkke vår  
13/3   tirs   20:20   F2   Ø24   Ranheim   Oilers   2.div løkke vår  
13/3   tirs   21:30   F2   Z05   Klæbukameratene   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår  
14/3   ons   19:10   Byåsen   F04   Nyborg   Sjetne 2   Rød vår  
14/3   ons   21:30   F1   B02   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
15/3   tors   20:15   Charlottenlund vgs   H08   Ranheim   Ranheim 2   Gul vår  
15/3   tors   19:10   F2   Z10   Smøreguttene   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår  
15/3   tors   20:20   F2   Å17   Spanskrøret   Avinor   4.div løkke vår  
15/3   tors   21:30   F2   Æ09   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div løkke vår  
15/3   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z20   Luftkrigsskolen   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
15/3   tors   18:40   Rostenhallen   G06   Sjetne 6   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår  
17/3   lør   10:30   Dragvoll B   D11   Ntnui   Nyborg   1.div Damer  
17/3   lør   13:30   Dragvoll B   L37   Ntnui 2   Trygg/Lade   2.div Damer  
17/3   lør   18:30   Klæbuhallen   D07   Klæbu   Sjetne   1.div Damer  
17/3   lør   20:15   Klæbuhallen   C15   Klæbu 2   Klæbu   3.div Herrer  
17/3   lør   10:20   Rosenborg   G17   Freidig 2   Sjetne 6   Grønn vår  
17/3   lør   13:00   Rosenborg   B20   Nyborg 2   Tiller   2.div Herrer  
17/3   lør   14:30   Rosenborg   L36   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer  
17/3   lør   16:00   Rosenborg   C01   Nidelv   Nidaros 2   3.div Herrer  
17/3   lør   17:00   Tanemshallen   E07   Klæbu 2   Nyborg 4   Blå vår  
18/3   søn   14:00   Byåsen   H17   Sjetne 3   Nyborg 3   Gul vår  
18/3   søn   18:00   Byåsen   F20   Freidig   Nidelv   Rød vår  
18/3   søn   20:00   Byåsen   C36   Nyborg 3   Sjetne 2   3.div Herrer  
18/3   søn   10:30   Dragvoll B   L35   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer  
18/3   søn   12:15   Dragvoll B   B63   Ntnui 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
18/3   søn   14:00   Dragvoll B   C02   Ntnui 3   Klæbu 2   3.div Herrer  
19/3   man   18:15   Klæbuhallen   E04   Sjetne 4   Klæbu 2   Blå vår  
19/3   man   20:10   Rostenhallen   B60   Ntnui 2   Sjetne   2.div Herrer  
20/3   tirs   19:20   Byåsen   E09   Nyborg 4   CSK   Blå vår  
20/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F10   Klæbu   Nyborg   Rød vår  
22/3   tors   18:50   Byåsen   R02   Nyborg   Sjetne   1H-Sluttsp  
22/3   tors   20:45   F2   R01   Nidaros   Tiller   1H-Sluttsp  
3/4   tirs   18:00   F2   Æ22   NTNU   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
3/4   tirs   19:10   F2   Æ11   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
3/4   tirs   20:20   F2   Ø21   Oilers   Byåsen   2.div løkke vår  
3/4   tirs   21:30   F2   Ø11   Ranheim   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
3/4   tirs   18:00   Luftkrigsskolen   Z17   Smøreguttene   Luftkrigsskolen   3.div løkke vår  
5/4   tors   18:00   F2   T15   Innafor   Bændygirls   Trønderserien  
5/4   tors   19:10   F2   Z18   Klæbukameratene   Binnebandy   3.div løkke vår  
5/4   tors   20:20   F2   Ø07   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
5/4   tors   21:30   F2   Å15   Fellesforbundet   DMMHI   4.div løkke vår  
5/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z08   Luftkrigsskolen   Handelshøyskolen SK   3.div Løkke vår  
8/4   søn   13:45   Byåsen   L40   Nyborg 2   Trygg/Lade   2.div Damer  
8/4   søn   15:30   Byåsen   Z29   Handelshøyskolen SK   Binnebandy   3.div Løkke vår  
8/4   søn   17:00   Byåsen   L38   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer  
9/4   man   18:00   F2   Z21   Smøreguttene   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
9/4   man   19:10   F2   Z19   Binnebandy   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår  
9/4   man   20:20   F2   W01   TSO   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår  
9/4   man   21:30   Rostenhallen   C09   Nidelv   Sjetne 2   3.div Herrer  
10/4   tirs   18:00   F2   Æ05   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
10/4   tirs   19:10   F2   Æ19   Svare & Berg   NTNU   1.div løkke vår  
10/4   tirs   20:20   F2   Ø01   Strindheim Rhinos   Byåsen   2.div løkke vår  
10/4   tirs   21:30   F2   Ø02   Sjetne Maddogs   Oilers   2.div løkke vår  
12/4   tors   19:10   F2   Z24   Binnebandy   Smøreguttene   3.div løkke vår  
12/4   tors   20:20   F2   Æ06   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div Løkke vår  
12/4   tors   21:30   F2   Ø18   Trygg/Lade Vikings   Ranheim   2.div løkke vår  
13/4   fre   18:30   Rostenhallen   F16   Sjetne   Nyborg   Rød vår  
16/4   man   20:40   Charlottenlund vgs   S02   Freidig   Nidaros   1D-Sluttsp  
17/4   tirs   20:00   Klæbuhallen   F09   Klæbu   Sjetne 2   Rød vår  
17/4   tirs   18:00   Luftkrigsskolen   Z13   St.Olavs Innebandy   Luftkrigsskolen   3.div løkke vår  
17/4   tirs   20:30   Rostenhallen   S01   Sjetne   Ntnui   1D-Sluttsp  
19/4   tors   19:10   F2   Z12   Klæbukameratene   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
19/4   tors   20:20   F2   Æ12   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
19/4   tors   21:30   F2   Æ25   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
19/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z28   Luftkrigsskolen   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår  
21/4   lør   11:00   Dragvoll A   R04   Ntnui   Nyborg   1H-Sluttsp  
24/4   tirs   20:45   Åsveien   R03   Trygg/Lade   Tiller   1H-Sluttsp  
28/4   lør   12:00   Klæbuhallen   S03   Freidig   Ntnui   1D-Sluttsp  
28/4   lør   14:30   Klæbuhallen   R05   Trygg/Lade   Ntnui   1H-Sluttsp