Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis alle kamper]
Kampoppsett 2017-2018
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Dommer   Dommer
22/11   ons   17:30   Dragvoll B   A06   Nidaros   Ntnui   1.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
23/11   tors   19:10   F2   Z04   Ranheim   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke   Lars van der Lee   Torbjørn Alvestrand
23/11   tors   20:20   F2   Ø04   NTNU IT E-hallers   Binnebandy   2.div løkke   Daniel Johansen   Johannes Løvås
23/11   tors   21:30   F2   Ø05   Smøreguttene   Byåsen   2.div løkke   Daniel Johansen   Johannes Løvås
25/11   lør   10:20   Rosenborg   E11   Sandnessjøen 2 Jenter   CSK   Blå   Markus Johansen   Sander Johansen
25/11   lør   11:35   Rosenborg   G14   Freidig 2   Sandnessjøen 3   Grønn   Markus Johansen   Sander Johansen
25/11   lør   12:50   Rosenborg   E23   CSK   Sandnessjøen   Blå   Kamilla Blekkan   Ida Kristine Jørgensen
25/11   lør   14:10   Rosenborg   E19   Sandnessjøen 2 Jenter   Ranheim 2   Blå   Kamilla Blekkan   Ida Kristine Jørgensen
25/11   lør   15:30   Rosenborg   G11   Sandnessjøen 3   Sjetne 6   Grønn   Arvid Johnsen   Isak Seim Hagen
25/11   lør   17:00   Rosenborg   A01   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
25/11   lør   10:15   Åsveien   E27   Sandnessjøen   Nyborg 3   Blå   Ida Berglund   Rasmus Lunde Andersen
25/11   lør   12:00   Åsveien   C32   Dønna   Nyborg 3   3.div Herrer   Are Hovdar   Espen Larsen Refsnes
25/11   lør   13:30   Åsveien   L29   Nidelv   Dønna   2.div Damer   Camilla Vågen   Vigdis Løw-Owesen
25/11   lør   15:00   Åsveien   B23   Trygg/Lade 2   Tiller   2.div Herrer   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
25/11   lør   16:30   Åsveien   L34   Trygg/Lade   Dønna   2.div Damer   Rasmus Lunde Andersen   Sigurd Harby
25/11   lør   18:00   Åsveien   C23   Dønna   Klæbu 2   3.div Herrer     Sigurd Harby
26/11   søn   10:00   Byåsen   E16   Sandnessjøen   Ranheim 2   Blå   Markus Johansen   Sander Johansen
26/11   søn   11:15   Byåsen   E03   Sandnessjøen 2 Jenter   Nyborg 3   Blå   Christian Refsnes   Christoffer Klungervik
26/11   søn   10:30   F2   L41   Dønna   Ntnui 3   2.div Damer   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
26/11   søn   12:00   F2   C19   Nidaros 2   Dønna   3.div Herrer   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
26/11   søn   14:00   F2   A08   Nidaros   Nyborg   1.div Herrer   Daniel Johansen   Torbjørn Alvestrand
26/11   søn   16:30   F2   W96   Avinor   Lade Boa   5.div Løkke   Jim Løvås   Alexander Hellström
26/11   søn   13:00   Klæbuhallen   H11   Klæbu   Nyborg 2 Supergirls   Gul   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
26/11   søn   15:00   Klæbuhallen   C20   Klæbu 2   Sjetne 2   3.div Herrer   Marius Malvik   Ole Jakob Bjerkan
26/11   søn   17:00   Klæbuhallen   D42   Klæbu   Nidaros   1.div Damer   Sindre Eliassen   Lars Leiknes
26/11   søn   19:00   Klæbuhallen   C46   Klæbu   Ntnui 3   3.div Herrer   Sindre Eliassen   Lars Leiknes
26/11   søn   15:30   Rostenhallen   H16   Ranheim   Sjetne 3   Gul   Are Hovdar  
26/11   søn   17:00   Rostenhallen   G16   Sjetne 5   Freidig 2   Grønn   Are Hovdar  
26/11   søn   18:30   Rostenhallen   B18   Sjetne   Ntnui 2   2.div Herrer   Tom Bruvik   Frank Fillingsnes
26/11   søn   20:00   Rostenhallen   D34   Sjetne   Ntnui   1.div Damer   Tom Bruvik   Frank Fillingsnes
27/11   man   18:00   F2   Æ06   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div løkke   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
27/11   man   19:10   F2   Æ05   Fredagsklubben   NTNU   1.div løkke   Frank Fillingsnes   Tom Bruvik
27/11   man   20:20   F2   Å20   IBL   Sport & Trim   4.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
27/11   man   21:30   F2   Å21   DMMHI   Børsa IL   4.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
28/11   tirs   18:00   F2   W21   Spanskrøret   Heimdal Boa   5.div løkke   Sindre Eliassen   Are Hovdar
28/11   tirs   19:10   F2   Ø15   Oilers   Byåsen   2.div løkke   Sindre Eliassen   Are Hovdar
28/11   tirs   20:20   F2   W12   TSO   Lade Boa   5.div løkke   Terje Nervik   Marius Malvik
28/11   tirs   21:30   F2   Ø08   Sjetne Maddogs   Smøreguttene   2.div løkke   Terje Nervik   Marius Malvik
30/11   tors   18:00   F2   Z20   Persaunet Stridsbandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
30/11   tors   19:10   F2   Z18   Fellesforbundet   Ranheim   3.div løkke   Viktor Myrvang   Lars van der Lee
30/11   tors   20:20   F2   Å01   Klæbukameratene   OMEGA Innebandy   4.div løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
30/11   tors   21:30   F2   Z11   Strindheim Rhinos   St.Olavs Innebandy   3.div løkke   Espen Sjetne   Torbjørn Alvestrand
2/12   lør   10:30   Rosenborg   D38   Nidaros   Nyborg   1.div Damer   Sigurd Harby   Tom Bruvik
2/12   lør   12:00   Rosenborg   E13   Ranheim 2   CSK   Blå   Siri Horghagen Johansen   Rasmus Lunde Andersen
2/12   lør   13:00   Rosenborg   H19   Freidig   Nyborg 2 Supergirls   Gul   Rasmus Lunde Andersen   Jonas Westly
2/12   lør   14:30   Rosenborg   B32   Brønnøy   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
2/12   lør   16:00   Rosenborg   C25   Nidelv   Ntnui 3   3.div Herrer   Marius Malvik   Sindre Eliassen
2/12   lør   17:30   Rosenborg   B40   Brønnøy   Freidig   2.div Herrer   Marius Malvik   Sindre Eliassen
2/12   lør   16:45   Åsveien   E30   Nyborg 3   Sjetne 4 Jenter   Blå   Ida Berglund   Marte Therese Jakobsen
2/12   lør   18:15   Åsveien   L13   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer   Jim Løvås   Johannes Løvås
3/12   søn   20:00   Byåsen   D35   Nyborg   Klæbu   1.div Damer   Espen Larsen Refsnes   Ole Jakob Bjerkan
3/12   søn   16:45   F2   Z02   Handelshøyskolen SK   Strindheim Rhinos   3.div løkke   Marius Malvik   Sindre Eliassen
3/12   søn   18:00   F2   Ø11   Binnebandy   Smøreguttene   2.div løkke   Marius Malvik   Sindre Eliassen
3/12   søn   19:10   F2   T07   Candys   Bændygirls   Trønderserien   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
3/12   søn   20:20   F2   T09   Sothønan   Innafor   Trønderserien   Lars van der Lee   Viktor Myrvang
3/12   søn   15:15   Rosenborg   G07   Freidig 2   Sjetne 6   Grønn   Marte Therese Jakobsen   Ida Berglund
3/12   søn   16:30   Rosenborg   E20   Nyborg 3   CSK   Blå   Siri Horghagen Johansen   Hanne Aas
3/12   søn   14:20   Rostenhallen   B22   Sjetne   Brønnøy   2.div Herrer   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
3/12   søn   16:00   Rostenhallen   F09   Sjetne 2   Nyborg   Rød   Åsmund Sjøberg   Tom Bruvik
3/12   søn   18:30   Rostenhallen   B58   Tiller   Freidig   2.div Herrer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
3/12   søn   20:00   Rostenhallen   D25   Sjetne   Freidig   1.div Damer   Daniel Johansen   Johannes Løvås
4/12   man   18:00   F2   Æ10   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div løkke   Åsmund Sjøberg   Viktor Myrvang
4/12   man   19:10   F2   Æ07   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div løkke   Åsmund Sjøberg   Viktor Myrvang
4/12   man   20:20   F2   Å12   OMEGA Innebandy   Sport & Trim   4.div løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
4/12   man   21:30   F2   Å17   IBL   Klæbukameratene   4.div løkke   Jim Løvås   Bjørn Ingvar Dragsnes
5/12   tirs   19:10   F2   W05   Heimdal Boa   Lade Boa   5.div løkke   Lars van der Lee   Ole Jakob Bjerkan
5/12   tirs   20:20   F2   Ø07   Byåsen   NTNU IT E-hallers   2.div løkke   Lars van der Lee   Ole Jakob Bjerkan
5/12   tirs   20:15   Klæbuhallen   H20   Klæbu   Ranheim   Gul   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
7/12   tors   18:00   F2   Z19   Trygg/Lade Vikings   St.Olavs Innebandy   3.div løkke   Viktor Myrvang   Are Hovdar
7/12   tors   19:10   F2   Z09   Persaunet Stridsbandy   Ranheim   3.div løkke   Viktor Myrvang   Are Hovdar
7/12   tors   20:20   F2   W07   Jalla Jalla Klæbu   Spanskrøret   5.div løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
7/12   tors   21:30   F2   T29   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
9/12   lør   10:25   Rosenborg   E21   Sjetne 4 Jenter   Sandnessjøen   Blå   Arvid Johnsen   Ole Magnus Kojedal
9/12   lør   11:45   Rosenborg   E04   Ranheim 2   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå   Arvid Johnsen   Ole Magnus Kojedal
9/12   lør   13:00   Rosenborg   G04   Sandnessjøen 3   Freidig 2   Grønn   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
9/12   lør   16:00   Rosenborg   B49   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   Tomas Trogstad   Åsmund Sjøberg
9/12   lør   17:30   Rosenborg   C29   Nidaros 2   Nidelv   3.div Herrer   Tomas Trogstad   Åsmund Sjøberg
9/12   lør   12:00   Åsveien   H07   Sjetne 3   Nyborg 2 Supergirls   Gul   Isak Seim Hagen   Bjørn Ingvar Dragsnes
9/12   lør   13:30   Åsveien   G03   Sjetne 6   Sjetne 5   Grønn   Siri Horghagen Johansen   Hanne Aas
9/12   lør   15:00   Åsveien   E08   Sandnessjøen   CSK   Blå   Rasmus Lunde Andersen   Espen Larsen Refsnes
9/12   lør   16:30   Åsveien   G15   Klæbu 2   Sandnessjøen 3   Grønn   Siri Horghagen Johansen   Hanne Aas
9/12   lør   18:00   Åsveien   E18   Nyborg 3   Sandnessjøen 2 Jenter   Blå   Sander Johansen   Markus Johansen
10/12   søn   10:30   Byåsen   G10   Sjetne 5   Sandnessjøen 3   Grønn   Kamilla Blekkan   Ida Kristine Jørgensen
10/12   søn   11:45   Byåsen   E24   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 4 Jenter   Blå   Kamilla Blekkan   Ida Kristine Jørgensen
10/12   søn   13:00   Byåsen   E12   Nyborg 3   Sandnessjøen   Blå   Ida Berglund   Marte Therese Jakobsen
10/12   søn   16:15   Byåsen   B41   Tiller   Nyborg 2   2.div Herrer   Daniel Johansen   Tomas Trogstad
10/12   søn   18:00   Byåsen   D28   Nyborg   Sjetne   1.div Damer   Frank Fillingsnes  
10/12   søn   20:00   Byåsen   A11   Nyborg   Trygg/Lade   1.div Herrer   Espen Sjetne   Tomas Trogstad
10/12   søn   19:10   F2   T06   Bændygirls   Sothønan   Trønderserien   Alexander Hellström   Johannes Løvås
10/12   søn   20:20   F2   T39   Innafor   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   Alexander Hellström   Johannes Løvås
10/12   søn   16:30   Rosenborg   F04   Nidelv   Sjetne   Rød    
10/12   søn   18:00   Rosenborg   H08   Ranheim   Freidig   Gul   Jacob Sylten Iversen   Filip Ræder
11/12   man   18:00   F2   Æ03   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div løkke   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
11/12   man   19:10   F2   W01   DNB   TSO   5.div løkke   Sindre Eliassen   Ole Jakob Bjerkan
11/12   man   20:20   F2   Å15   OMEGA Innebandy   DMMHI   4.div løkke   Marius Malvik   Johannes Løvås
11/12   man   21:30   F2   Z10   Fellesforbundet   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke   Marius Malvik   Johannes Løvås
11/12   man   20:10   Rostenhallen   F05   Sjetne 2   Sjetne   Rød   Daniel Johansen   Lisa-Mari Storvann Henriksen
12/12   tirs   18:00   F2   Æ02   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke   Alexander Hellström   Lars van der Lee
12/12   tirs   19:10   F2   T38   Sjetne Hot Shots   Sothønan   Trønderserien   Alexander Hellström   Lars van der Lee
12/12   tirs   20:20   F2   W13   Jalla Jalla Klæbu   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
12/12   tirs   21:30   F2   Ø06   Sjetne Maddogs   Oilers   2.div løkke   Vigdis Løw-Owesen   Camilla Vågen
14/12   tors   18:45   Byåsen   F06   Nyborg   Nidelv   Rød   Christoffer Klungervik   Christian Refsnes
14/12   tors   18:00   F2   Z08   St.Olavs Innebandy   Fellesforbundet   3.div løkke   Are Hovdar   Åsmund Sjøberg
14/12   tors   19:10   F2   Z07   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   3.div løkke   Are Hovdar   Åsmund Sjøberg
14/12   tors   20:20   F2   Æ01   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div løkke   Torbjørn Alvestrand   Espen Sjetne
14/12   tors   21:30   F2   W99   Avinor   DNB   5.div Løkke   Torbjørn Alvestrand   Espen Sjetne
16/12   lør   11:00   Klæbuhallen   G02   Klæbu 2   Freidig 2   Grønn   Sander Johansen   Markus Johansen
16/12   lør   13:00   Klæbuhallen   H04   Klæbu   Sjetne 3   Gul   Ida Berglund   Marte Therese Jakobsen
16/12   lør   15:30   Rosenborg   B04   Sjetne   Freidig   2.div Herrer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
16/12   lør   17:15   Rosenborg   D17   Freidig   Nyborg   1.div Damer   Johannes Løvås   Daniel Johansen
17/12   søn   15:00   F2   F08   Nyborg   Sjetne   Rød   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
17/12   søn   16:30   F2   H02   Freidig   Sjetne 3   Gul   Ole Jakob Bjerkan   Marius Malvik
17/12   søn   18:00   F2   T35   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   Ole Morten Nordløkken   Nils Martin Withbro
18/12   man   18:00   F2   W98   Avinor   Heimdal Boa   5.div Løkke   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
18/12   man   19:10   F2   W17   Team Scott/Jernbanen   DNB   5.div løkke   Espen Larsen Refsnes   Are Hovdar
18/12   man   20:20   F2   T16   NTNU/SINTEF   Candys   Trønderserien   Jim Løvås   Alexander Hellström
6/1   lør   16:00   Rosenborg   B16   Tiller   Freidig   2.div Herrer    
6/1   lør   17:30   Rosenborg   D06   Nidaros   Freidig   1.div Damer    
7/1   søn   19:00   Byåsen   C45   Nyborg 3   Nidelv   3.div Herrer    
7/1   søn   19:10   F2   T37   Candys   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
7/1   søn   20:20   F2   T36   Bændygirls   Innafor   Trønderserien    
7/1   søn   20:15   Klæbuhallen   C11   Klæbu   Nidaros 2   3.div Herrer    
7/1   søn   20:00   Rostenhallen   D13   Sjetne   Nyborg   1.div Damer    
8/1   man   21:30   F2   T17   Sothønan   Sjetne Hot Shots   Trønderserien    
13/1   lør   12:30   Åsveien   D02   Nyborg   Freidig   1.div Damer    
13/1   lør   14:15   Åsveien   B17   Nyborg 2   Brønnøy   2.div Herrer    
13/1   lør   16:00   Åsveien   A07   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer    
13/1   lør   18:15   Åsveien   B43   Brønnøy   Sjetne   2.div Herrer    
14/1   søn   12:00   Byåsen   B14   Brønnøy   Tiller   2.div Herrer    
14/1   søn   20:00   Byåsen   L10   Nyborg 2   Trygg/Lade   2.div Damer    
14/1   søn   15:00   F2   D16   Nidaros   Sjetne   1.div Damer    
14/1   søn   19:10   F2   T24   Leangen Hockey Mamas   Sothønan   Trønderserien    
14/1   søn   20:20   F2   T33   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien    
15/1   man   18:00   F2   T40   Sjetne Hot Shots   Candys   Trønderserien    
20/1   lør   10:30   Dragvoll B   L05   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer    
20/1   lør   12:15   Dragvoll B   C18   Ntnui 3   Klæbu   3.div Herrer    
20/1   lør   14:00   Dragvoll B   A12   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer    
20/1   lør   16:00   Dragvoll B   D04   Ntnui   Sjetne   1.div Damer    
20/1   lør   17:30   Rosenborg   D12   Nidaros   Klæbu   1.div Damer    
21/1   søn   19:45   Byåsen   B45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Herrer    
21/1   søn   18:30   Rostenhallen   B46   Sjetne   Freidig   2.div Herrer    
21/1   søn   20:00   Rostenhallen   C24   Sjetne 2   Nidaros 2   3.div Herrer    
27/1   lør   11:00   Dragvoll A   A10   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer    
27/1   lør   13:00   Dragvoll A   L26   Ntnui 3   Dønna   2.div Damer    
27/1   lør   15:00   Dragvoll A   C38   Dønna   Ntnui 3   3.div Herrer    
27/1   lør   17:00   Dragvoll A   L18   Ntnui 2   Dønna   2.div Damer    
27/1   lør   15:20   Rosenborg   B21   Trygg/Lade 2   Ntnui 2   2.div Herrer    
27/1   lør   17:00   Rosenborg   A15   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer    
27/1   lør   10:30   Åsveien   C27   Sjetne 2   Dønna   3.div Herrer    
28/1   søn   20:15   Byåsen   D26   Nyborg   Ntnui   1.div Damer    
28/1   søn   13:00   F2   L24   Dønna   Nyborg 2   2.div Damer    
28/1   søn   18:00   F2   T21   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
28/1   søn   19:10   F2   T20   Sothønan   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
28/1   søn   20:20   F2   T25   Candys   Innafor   Trønderserien    
28/1   søn   10:00   Klæbuhallen   C35   Klæbu   Dønna   3.div Herrer    
28/1   søn   18:30   Klæbuhallen   C40   Klæbu 2   Nyborg 3   3.div Herrer    
28/1   søn   20:15   Klæbuhallen   D30   Klæbu   Freidig   1.div Damer    
28/1   søn   19:45   Rostenhallen   B33   Tiller   Sjetne   2.div Herrer    
3/2   lør   12:15   Dragvoll B   L02   Ntnui 3   Nyborg 2   2.div Damer    
3/2   lør   14:00   Dragvoll B   C50   Ntnui 3   Nyborg 3   3.div Herrer    
3/2   lør   16:00   Rosenborg   D14   Ntnui   Nidaros   1.div Damer    
3/2   lør   17:30   Rosenborg   B37   Freidig   Tiller   2.div Herrer    
3/2   lør   18:30   Åsveien   B09   Nyborg 2   Sjetne   2.div Herrer    
4/2   søn   16:30   Byåsen   A02   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer    
4/2   søn   18:30   Byåsen   B27   Nyborg 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
4/2   søn   20:15   Byåsen   C26   Nyborg 3   Klæbu   3.div Herrer    
4/2   søn   11:00   Dragvoll B   A99   Ntnui   Trygg/Lade   1.div Herrer    
4/2   søn   13:00   Dragvoll B   D09   Ntnui   Freidig   1.div Damer    
4/2   søn   14:30   Dragvoll B   L42   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer    
4/2   søn   19:10   F2   T26   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
4/2   søn   20:20   F2   T13   Candys   Sothønan   Trønderserien    
4/2   søn   20:00   Rostenhallen   D22   Sjetne   Klæbu   1.div Damer    
5/2   man   21:30   F2   T32   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien    
10/2   lør   14:30   Rosenborg   D36   Nidaros   Freidig   1.div Damer    
10/2   lør   16:00   Rosenborg   B55   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer    
10/2   lør   17:30   Rosenborg   B26   Tiller   Ntnui 2   2.div Herrer    
10/2   lør   16:00   Åsveien   L45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Damer    
10/2   lør   18:00   Åsveien   A94   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer    
11/2   søn   20:00   Byåsen   A95   Nyborg   Ntnui   1.div Herrer    
11/2   søn   18:00   F2   T23   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
11/2   søn   19:10   F2   T01   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien    
11/2   søn   20:20   F2   T10   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien    
11/2   søn   18:00   Klæbuhallen   D20   Klæbu   Nyborg   1.div Damer    
11/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C21   Klæbu   Nidelv   3.div Herrer    
11/2   søn   18:30   Rostenhallen   B30   Sjetne   Nyborg 2   2.div Herrer    
11/2   søn   20:00   Rostenhallen   C14   Sjetne 2   Ntnui 3   3.div Herrer    
17/2   lør   12:00   Rosenborg   B19   Freidig   Brønnøy   2.div Herrer    
17/2   lør   13:30   Rosenborg   L31   Trygg/Lade   Nidelv   2.div Damer    
17/2   lør   15:30   Rosenborg   A05   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer    
17/2   lør   17:30   Rosenborg   B35   Tiller   Brønnøy   2.div Herrer    
18/2   søn   20:00   Byåsen   D08   Nidaros   Nyborg   1.div Damer    
18/2   søn   14:30   Rostenhallen   B01   Brønnøy   Sjetne   2.div Herrer    
19/2   man   21:30   F2   T15   Innafor   Bændygirls   Trønderserien    
24/2   lør   10:30   Dragvoll A   L37   Ntnui 2   Trygg/Lade   2.div Damer    
24/2   lør   12:30   Dragvoll A   C02   Ntnui 3   Klæbu 2   3.div Herrer    
24/2   lør   14:30   Dragvoll A   B60   Ntnui 2   Sjetne   2.div Herrer    
25/2   søn   16:30   Klæbuhallen   C03   Klæbu   Sjetne 2   3.div Herrer   Frank Fillingsnes  
25/2   søn   18:15   Klæbuhallen   D05   Klæbu   Nyborg   1.div Damer    
25/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C28   Klæbu 2   Nidaros 2   3.div Herrer    
3/3   lør   13:00   F2   A98   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer    
3/3   lør   15:00   F2   C16   Nidaros 2   Nyborg 3   3.div Herrer    
3/3   lør   15:30   Åsveien   B12   Sjetne   Tiller   2.div Herrer    
3/3   lør   17:00   Åsveien   L43   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer    
3/3   lør   18:30   Åsveien   B07   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
4/3   søn   15:30   Byåsen   B13   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer    
4/3   søn   18:00   F2   T08   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien    
4/3   søn   19:10   F2   T30   Innafor   Sothønan   Trønderserien    
4/3   søn   20:20   F2   T28   Bændygirls   Candys   Trønderserien    
4/3   søn   18:30   Rostenhallen   C31   Sjetne 2   Klæbu   3.div Herrer    
4/3   søn   20:00   Rostenhallen   B44   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
6/3   tirs   21:30   Rostenhallen   D01   Sjetne   Nidaros   1.div Damer    
10/3   lør   13:00   F2   L33   Dønna   Ntnui 2   2.div Damer    
10/3   lør   14:30   F2   C13   Dønna   Nidelv   3.div Herrer    
10/3   lør   16:00   F2   C06   Nidaros 2   Ntnui 3   3.div Herrer    
10/3   lør   17:30   F2   L44   Dønna   Nidelv   2.div Damer    
10/3   lør   16:00   Rosenborg   D10   Freidig   Sjetne   1.div Damer    
10/3   lør   17:30   Rosenborg   B10   Freidig   Ntnui 2   2.div Herrer    
10/3   lør   19:00   Rosenborg   B06   Trygg/Lade 2   Nyborg 2   2.div Herrer    
11/3   søn   09:30   Byåsen   L39   Nyborg 2   Dønna   2.div Damer    
11/3   søn   11:00   Byåsen   C55   Dønna   Sjetne 2   3.div Herrer    
11/3   søn   19:30   Byåsen   A96   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer    
11/3   søn   11:00   Dragvoll A   B03   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Herrer    
11/3   søn   12:30   Dragvoll A   L12   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer    
11/3   søn   18:00   F2   T14   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien    
11/3   søn   19:10   F2   T18   Leangen Hockey Mamas   Innafor   Trønderserien    
11/3   søn   20:20   F2   T27   Sothønan   Bændygirls   Trønderserien    
11/3   søn   18:30   Klæbuhallen   D03   Klæbu   Ntnui   1.div Damer    
11/3   søn   20:15   Klæbuhallen   C05   Klæbu 2   Nidelv   3.div Herrer    
11/3   søn   16:30   Rostenhallen   B15   Sjetne   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
12/3   man   18:30   Dragvoll B   A97   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer    
17/3   lør   10:30   Dragvoll B   D11   Ntnui   Nyborg   1.div Damer    
17/3   lør   18:30   Klæbuhallen   D07   Klæbu   Sjetne   1.div Damer    
17/3   lør   20:15   Klæbuhallen   C15   Klæbu 2   Klæbu   3.div Herrer    
17/3   lør   14:30   Rosenborg   L36   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer    
17/3   lør   16:00   Rosenborg   C01   Nidelv   Nidaros 2   3.div Herrer    
17/3   lør   17:30   Rosenborg   B08   Brønnøy   Ntnui 2   2.div Herrer    
17/3   lør   12:00   Åsveien   B11   Trygg/Lade 2   Brønnøy   2.div Herrer    
17/3   lør   18:15   Åsveien   B20   Nyborg 2   Tiller   2.div Herrer    
18/3   søn   20:00   Byåsen   C36   Nyborg 3   Sjetne 2   3.div Herrer    
18/3   søn   10:30   Dragvoll B   L35   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer    
18/3   søn   12:15   Dragvoll B   B63   Ntnui 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer    
18/3   søn   10:30   Åsveien   B59   Nyborg 2   Brønnøy   2.div Herrer    
18/3   søn   20:00   Åsveien   L40   Nyborg 2   Trygg/Lade   2.div Damer    
8/4   søn   17:00   Byåsen   L38   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer    
8/4   søn   18:30   Byåsen   C09   Nidelv   Sjetne 2   3.div Herrer    
8/4   søn   20:00   Byåsen   B02   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer