Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
[Vis alle kamper]
Kampoppsett 2017-2018
 
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
18/1   tors   18:40   Rostenhallen   G16   Sjetne 5 Jenter   Sjetne 6   Grønn vår  
20/1   lør   10:30   Dragvoll B   L05   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer  
20/1   lør   12:15   Dragvoll B   C18   Ntnui 3   Klæbu   3.div Herrer  
20/1   lør   14:00   Dragvoll B   A12   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer  
20/1   lør   15:30   Rosenborg   F23   Nidelv   Sjetne   Rød vår  
20/1   lør   17:30   Rosenborg   D12   Nidaros   Klæbu   1.div Damer  
21/1   søn   16:00   Byåsen   H05   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim 2   Gul vår  
21/1   søn   18:00   Byåsen   D45   Freidig   Klæbu   1.div Damer  
21/1   søn   19:45   Byåsen   B45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Herrer  
21/1   søn   15:30   Rostenhallen   F24   Sjetne 2   Klæbu   Rød vår  
21/1   søn   17:00   Rostenhallen   H03   Sjetne 3   Ranheim   Gul vår  
21/1   søn   18:30   Rostenhallen   B46   Sjetne   Freidig   2.div Herrer  
21/1   søn   20:00   Rostenhallen   C24   Sjetne 2   Nidaros 2   3.div Herrer  
22/1   man   18:00   F2   Æ18   NTNU IT E-hallers   Svare & Berg   1.div løkke vår  
22/1   man   19:10   F2   Æ08   Fredagsklubben   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
22/1   man   20:20   F2   Å21   DMMHI   Spanskrøret   4.div løkke vår  
22/1   man   21:30   F2   Å16   DNB   Avinor   4.div løkke vår  
22/1   man   20:10   Rostenhallen   F27   Sjetne   Freidig   Rød vår  
23/1   tirs   18:00   F2   T33   NTNU/SINTEF   Innafor   Trønderserien  
23/1   tirs   19:10   F2   Ø09   Oilers   Ranheim   2.div løkke vår  
23/1   tirs   20:20   F2   Ø13   Strindheim Rhinos   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
23/1   tirs   21:30   F2   W19   Team Scott/Jernbanen   TSO   5.div løkke vår  
24/1   ons   19:20   Byåsen   F01   Nyborg   Sjetne   Rød vår  
25/1   tors   18:00   F2   Z07   Klæbukameratene   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår  
25/1   tors   20:30   F2   Å10   Persaunet Stridsbandy   Børsa IL   4.div løkke vår  
25/1   tors   21:30   F2   Ø12   Trygg/Lade Vikings   Byåsen   2.div løkke vår  
27/1   lør   11:00   Dragvoll A   A10   Ntnui   Nyborg   1.div Herrer  
27/1   lør   13:00   Dragvoll A   L26   Ntnui 3   Dønna   2.div Damer  
27/1   lør   15:00   Dragvoll A   C38   Dønna   Ntnui 3   3.div Herrer  
27/1   lør   17:00   Dragvoll A   L18   Ntnui 2   Dønna   2.div Damer  
27/1   lør   10:30   Rosenborg   F30   Freidig   Klæbu   Rød vår  
27/1   lør   12:00   Rosenborg   G01   Freidig 2   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår  
27/1   lør   13:30   Rosenborg   A15   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer  
27/1   lør   15:30   Rosenborg   G04   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 6   Grønn vår  
27/1   lør   17:00   Rosenborg   E0   Sjetne 4   Sandnessjøen   Blå vår  
27/1   lør   10:30   Åsveien   C27   Sjetne 2   Dønna   3.div Herrer  
27/1   lør   12:00   Åsveien   H20   Nyborg 2 Supergirls   Ranheim   Gul vår  
27/1   lør   13:30   Åsveien   E18   CSK   Sandnessjøen   Blå vår  
28/1   søn   10:30   Byåsen   G10   Sjetne 5 Jenter   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår  
28/1   søn   12:00   Byåsen   E03   Nyborg 4   Sandnessjøen   Blå vår  
28/1   søn   13:30   Byåsen   F13   Nyborg   Nidelv   Rød vår  
28/1   søn   15:00   Byåsen   H12   Nyborg 3   Ranheim 2   Gul vår  
28/1   søn   17:00   Byåsen   B21   Trygg/Lade 2   Ntnui 2   2.div Herrer  
28/1   søn   20:15   Byåsen   D26   Nyborg   Ntnui   1.div Damer  
28/1   søn   11:00   F2   C35   Klæbu   Dønna   3.div Herrer  
28/1   søn   13:00   F2   L24   Dønna   Nyborg 2   2.div Damer  
28/1   søn   16:45   F2   Z02   Luftkrigsskolen   Smøreguttene   3.div løkke vår  
28/1   søn   18:00   F2   T21   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
28/1   søn   19:10   F2   T20   Sothønan   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
28/1   søn   20:20   F2   T25   Candys   Innafor   Trønderserien  
28/1   søn   18:30   Klæbuhallen   C40   Klæbu 2   Nyborg 3   3.div Herrer  
28/1   søn   20:15   Klæbuhallen   D30   Klæbu   Freidig   1.div Damer  
28/1   søn   18:00   Rostenhallen   F18   Freidig   Sjetne 2   Rød vår  
28/1   søn   19:45   Rostenhallen   B33   Tiller   Sjetne   2.div Herrer  
29/1   man   18:00   F2   Æ24   Svare & Berg   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
29/1   man   19:10   F2   Æ07   NTNU IT E-hallers   NTNU   1.div løkke vår  
29/1   man   20:20   F2   Å05   Fellesforbundet   Spanskrøret   4.div løkke vår  
29/1   man   21:30   F2   W03   Lade Boa   Sport & Trim   5.div løkke vår  
29/1   man   20:10   Rostenhallen   F14   Sjetne 2   Sjetne   Rød vår  
30/1   tirs   19:10   F2   W04   OMEGA Innebandy   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår  
30/1   tirs   20:20   F2   Ø06   Byåsen   Oilers   2.div løkke vår  
30/1   tirs   21:30   F2   Ø26   Sjetne Maddogs   Ranheim   2.div løkke vår  
30/1   tirs   17:00   Luftkrigsskolen   Z11   Luftkrigsskolen   Binnebandy   3.div Løkke vår  
1/2   tors   18:00   F2   Z25   St.Olavs Innebandy   Smøreguttene   3.div løkke vår  
1/2   tors   19:10   F2   T06   Bændygirls   Sothønan   Trønderserien  
1/2   tors   20:20   F2   Å22   Avinor   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
3/2   lør   10:30   Dragvoll B   D04   Ntnui   Sjetne   1.div Damer  
3/2   lør   12:15   Dragvoll B   L02   Ntnui 3   Nyborg 2   2.div Damer  
3/2   lør   14:00   Dragvoll B   C50   Ntnui 3   Nyborg 3   3.div Herrer  
3/2   lør   10:30   Rosenborg   F11   Sjetne 2   Nidelv   Rød vår  
3/2   lør   12:00   Rosenborg   G03   Freidig 2   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår  
3/2   lør   13:15   Rosenborg   H02   Ranheim 2   Nyborg 3   Gul vår  
3/2   lør   16:15   Rosenborg   H10   Ranheim   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår  
3/2   lør   17:30   Rosenborg   B37   Freidig   Tiller   2.div Herrer  
3/2   lør   17:00   Åsveien   E19   CSK   Nyborg 4   Blå vår  
3/2   lør   18:30   Åsveien   B09   Nyborg 2   Sjetne   2.div Herrer  
4/2   søn   15:00   Byåsen   F07   Freidig   Nyborg   Rød vår  
4/2   søn   16:30   Byåsen   A02   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer  
4/2   søn   18:30   Byåsen   B27   Nyborg 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
4/2   søn   20:15   Byåsen   C26   Nyborg 3   Klæbu   3.div Herrer  
4/2   søn   11:00   Dragvoll B   A99   Ntnui   Trygg/Lade   1.div Herrer  
4/2   søn   13:00   Dragvoll B   D09   Ntnui   Freidig   1.div Damer  
4/2   søn   14:30   Dragvoll B   L42   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer  
4/2   søn   18:00   F2   Z14   Binnebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
4/2   søn   19:10   F2   T26   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
4/2   søn   20:20   F2   T13   Candys   Sothønan   Trønderserien  
4/2   søn   20:00   Rostenhallen   D22   Sjetne   Klæbu   1.div Damer  
5/2   man   18:00   F2   Æ26   TBI Innebandy   Svare & Berg   1.div løkke vår  
5/2   man   19:10   F2   Æ27   Fredagsklubben   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
5/2   man   20:20   F2   Å13   Børsa IL   Spanskrøret   4.div løkke vår  
5/2   man   21:30   F2   T32   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien  
6/2   tirs   18:00   F2   W17   Lade Boa   TSO   5.div løkke vår  
6/2   tirs   19:10   F2   Ø22   Strindheim Rhinos   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
6/2   tirs   20:20   F2   Ø17   Oilers   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
6/2   tirs   21:30   F2   W16   Jalla Jalla Klæbu   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår  
8/2   tors   18:00   F2   Z03   Binnebandy   Klæbukameratene   3.div løkke vår  
8/2   tors   19:10   F2   Z06   Handelshøyskolen SK   Smøreguttene   3.div løkke vår  
8/2   tors   20:20   F2   Å11   DMMHI   DNB   4.div løkke vår  
8/2   tors   21:30   F2   Å20   Fellesforbundet   IBL   4.div løkke vår  
10/2   lør   15:00   F2   L45   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Damer  
10/2   lør   17:00   F2   A94   Nidaros   Trygg/Lade   1.div Herrer  
10/2   lør   11:30   Rosenborg   F02   Nidelv   Klæbu   Rød vår  
10/2   lør   13:00   Rosenborg   F12   Freidig   Sjetne   Rød vår  
10/2   lør   14:30   Rosenborg   D36   Nidaros   Freidig   1.div Damer  
10/2   lør   16:00   Rosenborg   B55   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer  
10/2   lør   17:30   Rosenborg   B26   Tiller   Ntnui 2   2.div Herrer  
11/2   søn   10:30   Byåsen   F05   Nidelv   Freidig   Rød vår  
11/2   søn   12:00   Byåsen   B30   Sjetne   Nyborg 2   2.div Herrer  
11/2   søn   13:30   Byåsen   G07   Sjetne 6   Freidig 2   Grønn vår  
11/2   søn   15:00   Byåsen   F04   Nyborg   Sjetne 2   Rød vår  
11/2   søn   17:00   Byåsen   A95   Nyborg   Ntnui   1.div Herrer  
11/2   søn   19:00   Byåsen   C14   Sjetne 2   Ntnui 3   3.div Herrer  
11/2   søn   16:45   F2   Z23   Handelshøyskolen SK   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår  
11/2   søn   18:00   F2   T23   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
11/2   søn   19:10   F2   T01   Sjetne Hot Shots   Innafor   Trønderserien  
11/2   søn   20:20   F2   T10   Leangen Hockey Mamas   Candys   Trønderserien  
11/2   søn   15:00   Klæbuhallen   E14   Klæbu 2   Sjetne 4   Blå vår  
11/2   søn   16:30   Klæbuhallen   F21   Klæbu   Sjetne   Rød vår  
11/2   søn   18:00   Klæbuhallen   D20   Klæbu   Nyborg   1.div Damer  
11/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C21   Klæbu   Nidelv   3.div Herrer  
12/2   man   18:00   F2   Æ10   Bambi Bandy   NTNU   1.div løkke vår  
12/2   man   19:10   F2   Æ20   NTNU IT E-hallers   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
12/2   man   20:20   F2   Å27   IBL   Børsa IL   4.div løkke vår  
13/2   tirs   19:20   Byåsen   H07   Nyborg 3   Sjetne 3   Gul vår  
13/2   tirs   18:00   F2   W09   Lade Boa   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår  
13/2   tirs   19:10   F2   Ø16   Byåsen   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
13/2   tirs   20:20   F2   Ø03   Ranheim   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
13/2   tirs   21:30   F2   W08   TSO   Sport & Trim   5.div løkke vår  
15/2   tors   20:15   Charlottenlund vgs   H18   Ranheim 2   Ranheim   Gul vår  
15/2   tors   18:00   F2   Z04   St.Olavs Innebandy   Binnebandy   3.div løkke vår  
15/2   tors   19:10   F2   Z05   Klæbukameratene   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår  
15/2   tors   20:20   F2   Å25   Spanskrøret   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
15/2   tors   21:30   F2   Å26   Avinor   DMMHI   4.div løkke vår  
17/2   lør   12:00   Rosenborg   B19   Freidig   Brønnøy   2.div Herrer  
17/2   lør   13:30   Rosenborg   L31   Trygg/Lade   Nidelv   2.div Damer  
17/2   lør   15:30   Rosenborg   A05   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer  
17/2   lør   17:30   Rosenborg   B35   Tiller   Brønnøy   2.div Herrer  
18/2   søn   20:00   Byåsen   D08   Nidaros   Nyborg   1.div Damer  
18/2   søn   14:30   Rostenhallen   B01   Brønnøy   Sjetne   2.div Herrer  
19/2   man   18:00   F2   Æ04   NTNU   Svare & Berg   1.div løkke vår  
19/2   man   19:10   F2   Æ21   Bambi Bandy   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
19/2   man   20:20   F2   Å28   Fellesforbundet   DNB   4.div løkke vår  
19/2   man   21:30   F2   T15   Innafor   Bændygirls   Trønderserien  
20/2   tirs   19:10   F2   Ø14   Ranheim   Byåsen   2.div løkke vår  
20/2   tirs   20:20   F2   Ø25   Strindheim Rhinos   Oilers   2.div løkke vår  
20/2   tirs   21:30   F2   Ø20   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
22/2   tors   18:00   F2   Z09   Smøreguttene   Binnebandy   3.div løkke vår  
22/2   tors   19:10   F2   Z27   Handelshøyskolen SK   Klæbukameratene   3.div løkke vår  
22/2   tors   20:20   F2   Å09   Spanskrøret   IBL   4.div løkke vår  
22/2   tors   21:30   F2   Å18   Persaunet Stridsbandy   DMMHI   4.div løkke vår  
24/2   lør   10:30   Dragvoll A   L37   Ntnui 2   Trygg/Lade   2.div Damer  
24/2   lør   12:30   Dragvoll A   C02   Ntnui 3   Klæbu 2   3.div Herrer  
24/2   lør   14:30   Dragvoll A   B60   Ntnui 2   Sjetne   2.div Herrer  
25/2   søn   16:30   Klæbuhallen   C03   Klæbu   Sjetne 2   3.div Herrer  
25/2   søn   18:15   Klæbuhallen   D05   Klæbu   Nyborg   1.div Damer  
25/2   søn   20:00   Klæbuhallen   C28   Klæbu 2   Nidaros 2   3.div Herrer  
26/2   man   18:00   F2   Æ28   TBI Innebandy   NTNU   1.div løkke vår  
26/2   man   19:10   F2   Æ30   NTNU IT E-hallers   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
26/2   man   20:20   F2   Å19   DNB   Børsa IL   4.div løkke vår  
26/2   man   21:30   F2   Å12   Avinor   Fellesforbundet   4.div løkke vår  
26/2   man   20:10   Rostenhallen   F29   Sjetne   Sjetne 2   Rød vår  
27/2   tirs   18:00   F2   Z13   St.Olavs Innebandy   Luftkrigsskolen   3.div løkke vår  
27/2   tirs   19:10   F2   Z30   Klæbukameratene   Smøreguttene   3.div løkke vår  
27/2   tirs   20:20   F2   Ø15   Oilers   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
27/2   tirs   21:30   F2   Ø23   Sjetne Maddogs   Byåsen   2.div løkke vår  
1/3   tors   18:00   F2   Æ14   Svare & Berg   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
1/3   tors   19:10   F2   Z01   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
1/3   tors   20:20   F2   Å14   IBL   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
1/3   tors   21:30   F2   Ø28   Sjetne Maddogs   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
3/3   lør   13:00   F2   A98   Nyborg   Nidaros   1.div Herrer  
3/3   lør   15:00   F2   C16   Nidaros 2   Nyborg 3   3.div Herrer  
3/3   lør   11:00   Rosenborg   G20   Sandnessjøen 2 Jenter   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår  
3/3   lør   12:30   Rosenborg   G19   Sandnessjøen 3   Freidig 2   Grønn vår  
3/3   lør   14:00   Rosenborg   G14   Sjetne 6   Sandnessjøen 2 Jenter   Grønn vår  
3/3   lør   15:30   Rosenborg   H16   Ranheim   Nyborg 3   Gul vår  
3/3   lør   17:00   Rosenborg   G12   Sjetne 6   Sandnessjøen 3   Grønn vår  
3/3   lør   10:30   Åsveien   H11   Nyborg 2 Supergirls   Sjetne 3   Gul vår  
3/3   lør   12:00   Åsveien   F25   Nyborg   Klæbu   Rød vår  
3/3   lør   13:30   Åsveien   E01   Nyborg 4   Sjetne 4   Blå vår  
3/3   lør   15:30   Åsveien   B12   Sjetne   Tiller   2.div Herrer  
3/3   lør   17:00   Åsveien   L43   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer  
3/3   lør   18:30   Åsveien   B07   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
4/3   søn   19:30   Byåsen   B13   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer  
4/3   søn   12:00   F2   G11   Sandnessjøen 2 Jenter   Freidig 2   Grønn vår  
4/3   søn   13:30   F2   G08   Sjetne 5 Jenter   Sandnessjøen 3   Grønn vår  
4/3   søn   18:00   F2   T08   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien  
4/3   søn   19:10   F2   T30   Innafor   Sothønan   Trønderserien  
4/3   søn   20:20   F2   T28   Bændygirls   Candys   Trønderserien  
4/3   søn   15:40   Rostenhallen   E15   CSK   Sjetne 4   Blå vår  
4/3   søn   17:00   Rostenhallen   F08   Sjetne   Nidelv   Rød vår  
4/3   søn   18:30   Rostenhallen   C31   Sjetne 2   Klæbu   3.div Herrer  
4/3   søn   20:00   Rostenhallen   B44   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
5/3   man   18:00   F2   Æ17   Bambi Bandy   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
5/3   man   19:10   F2   Æ16   Fredagsklubben   NTNU   1.div løkke vår  
5/3   man   20:20   F2   Å04   Avinor   Børsa IL   4.div løkke vår  
5/3   man   21:30   F2   W10   Sport & Trim   Team Scott/Jernbanen   5.div løkke vår  
5/3   man   20:10   Rostenhallen   F03   Sjetne 2   Freidig   Rød vår  
6/3   tirs   19:10   F2   Ø04   Strindheim Rhinos   Ranheim   2.div løkke vår  
6/3   tirs   20:20   F2   Ø27   Byåsen   Trygg/Lade Vikings   2.div løkke vår  
6/3   tirs   21:30   F2   W20   Lade Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår  
6/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F15   Klæbu   Freidig   Rød vår  
6/3   tirs   21:30   Rostenhallen   D01   Sjetne   Nidaros   1.div Damer  
8/3   tors   18:00   F2   Z17   Smøreguttene   Luftkrigsskolen   3.div løkke vår  
8/3   tors   19:10   F2   Z22   St.Olavs Innebandy   Klæbukameratene   3.div løkke vår  
8/3   tors   20:20   F2   Å02   Persaunet Stridsbandy   Fellesforbundet   4.div løkke vår  
8/3   tors   21:30   F2   Å24   IBL   DNB   4.div løkke vår  
10/3   lør   12:00   F2   L33   Dønna   Ntnui 2   2.div Damer  
10/3   lør   13:30   F2   C13   Dønna   Nidelv   3.div Herrer  
10/3   lør   15:00   F2   C06   Nidaros 2   Ntnui 3   3.div Herrer  
10/3   lør   16:30   F2   L44   Dønna   Nidelv   2.div Damer  
10/3   lør   10:30   Rosenborg   H09   Sjetne 3   Ranheim 2   Gul vår  
10/3   lør   11:45   Rosenborg   E16   Sandnessjøen   Klæbu 2   Blå vår  
10/3   lør   13:00   Rosenborg   B06   Trygg/Lade 2   Nyborg 2   2.div Herrer  
10/3   lør   14:30   Rosenborg   B10   Freidig   Ntnui 2   2.div Herrer  
10/3   lør   16:00   Rosenborg   D10   Freidig   Sjetne   1.div Damer  
10/3   lør   17:30   Rosenborg   F28   Nidelv   Nyborg   Rød vår  
11/3   søn   09:30   Byåsen   L39   Nyborg 2   Dønna   2.div Damer  
11/3   søn   11:00   Byåsen   C55   Dønna   Sjetne 2   3.div Herrer  
11/3   søn   12:30   Byåsen   E13   Sandnessjøen   Nyborg 4   Blå vår  
11/3   søn   14:00   Byåsen   H15   Ranheim 2   Nyborg 2 Supergirls   Gul vår  
11/3   søn   19:30   Byåsen   A96   Trygg/Lade   Nyborg   1.div Herrer  
11/3   søn   11:00   Dragvoll A   B03   Ntnui 2   Nyborg 2   2.div Herrer  
11/3   søn   12:30   Dragvoll A   L12   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer  
11/3   søn   16:45   F2   Z26   Binnebandy   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår  
11/3   søn   18:00   F2   T14   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien  
11/3   søn   19:10   F2   T18   Leangen Hockey Mamas   Innafor   Trønderserien  
11/3   søn   20:20   F2   T27   Sothønan   Bændygirls   Trønderserien  
11/3   søn   17:00   Klæbuhallen   E12   Klæbu 2   CSK   Blå vår  
11/3   søn   18:30   Klæbuhallen   D03   Klæbu   Ntnui   1.div Damer  
11/3   søn   20:15   Klæbuhallen   C05   Klæbu 2   Nidelv   3.div Herrer  
11/3   søn   16:30   Rostenhallen   B15   Sjetne   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
12/3   man   18:30   Dragvoll B   A97   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer  
12/3   man   18:00   F2   Æ03   Svare & Berg   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
12/3   man   19:10   F2   Æ23   TBI Innebandy   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
12/3   man   20:20   F2   Å07   Børsa IL   DMMHI   4.div løkke vår  
12/3   man   21:30   F2   W18   Sport & Trim   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår  
13/3   tirs   18:00   F2   W14   TSO   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke vår  
13/3   tirs   19:10   F2   W13   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   5.div løkke vår  
13/3   tirs   20:20   F2   Ø24   Ranheim   Oilers   2.div løkke vår  
13/3   tirs   21:30   F2   Å06   DNB   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
15/3   tors   20:15   Charlottenlund vgs   H08   Ranheim   Ranheim 2   Gul vår  
15/3   tors   18:00   F2   Z29   Handelshøyskolen SK   Binnebandy   3.div løkke vår  
15/3   tors   19:10   F2   Z10   Smøreguttene   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår  
15/3   tors   20:20   F2   Å17   Spanskrøret   Avinor   4.div løkke vår  
15/3   tors   21:30   F2   Æ09   Bambi Bandy   Svare & Berg   1.div løkke vår  
15/3   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z20   Luftkrigsskolen   Klæbukameratene   3.div Løkke vår  
15/3   tors   18:40   Rostenhallen   G06   Sjetne 6   Sjetne 5 Jenter   Grønn vår  
17/3   lør   10:30   Dragvoll B   D11   Ntnui   Nyborg   1.div Damer  
17/3   lør   15:30   Klæbuhallen   F09   Klæbu   Sjetne 2   Rød vår  
17/3   lør   17:00   Klæbuhallen   E07   Klæbu 2   Nyborg 4   Blå vår  
17/3   lør   18:30   Klæbuhallen   D07   Klæbu   Sjetne   1.div Damer  
17/3   lør   20:15   Klæbuhallen   C15   Klæbu 2   Klæbu   3.div Herrer  
17/3   lør   10:20   Rosenborg   G17   Freidig 2   Sjetne 6   Grønn vår  
17/3   lør   11:35   Rosenborg   B11   Trygg/Lade 2   Brønnøy   2.div Herrer  
17/3   lør   13:00   Rosenborg   B20   Nyborg 2   Tiller   2.div Herrer  
17/3   lør   14:30   Rosenborg   L36   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer  
17/3   lør   16:00   Rosenborg   C01   Nidelv   Nidaros 2   3.div Herrer  
17/3   lør   17:30   Rosenborg   B08   Brønnøy   Ntnui 2   2.div Herrer  
18/3   søn   20:00   Byåsen   C36   Nyborg 3   Sjetne 2   3.div Herrer  
18/3   søn   10:30   Dragvoll B   L35   Ntnui 3   Ntnui 2   2.div Damer  
18/3   søn   12:15   Dragvoll B   B63   Ntnui 2   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
18/3   søn   14:00   Dragvoll B   D14   Ntnui   Nidaros   1.div Damer  
18/3   søn   10:30   Åsveien   B59   Nyborg 2   Brønnøy   2.div Herrer  
18/3   søn   12:00   Åsveien   E04   Sjetne 4   Klæbu 2   Blå vår  
18/3   søn   13:30   Åsveien   H17   Sjetne 3   Nyborg 3   Gul vår  
18/3   søn   15:00   Åsveien   F16   Sjetne   Nyborg   Rød vår  
18/3   søn   20:00   Åsveien   L40   Nyborg 2   Trygg/Lade   2.div Damer  
20/3   tirs   19:20   Byåsen   E09   Nyborg 4   CSK   Blå vår  
20/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F10   Klæbu   Nyborg   Rød vår  
3/4   tirs   18:00   F2   Æ22   NTNU   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
3/4   tirs   19:10   F2   Æ11   Svare & Berg   TBI Innebandy   1.div løkke vår  
3/4   tirs   20:20   F2   Ø21   Oilers   Byåsen   2.div løkke vår  
3/4   tirs   21:30   F2   Ø11   Ranheim   Sjetne Maddogs   2.div løkke vår  
5/4   tors   19:10   F2   Z18   Klæbukameratene   Binnebandy   3.div løkke vår  
5/4   tors   20:20   F2   Ø07   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår  
5/4   tors   21:30   F2   Å15   Fellesforbundet   DMMHI   4.div løkke vår  
5/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z08   Luftkrigsskolen   Handelshøyskolen SK   3.div Løkke vår  
8/4   søn   17:00   Byåsen   L38   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer  
8/4   søn   18:30   Byåsen   C09   Nidelv   Sjetne 2   3.div Herrer  
8/4   søn   20:00   Byåsen   B02   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer  
9/4   man   18:00   F2   Z21   Smøreguttene   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
9/4   man   19:10   F2   Z19   Binnebandy   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår  
9/4   man   20:20   F2   W01   TSO   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår  
10/4   tirs   18:00   F2   Æ05   TBI Innebandy   NTNU IT E-hallers   1.div løkke vår  
10/4   tirs   19:10   F2   Æ19   Svare & Berg   NTNU   1.div løkke vår  
10/4   tirs   20:20   F2   Ø01   Strindheim Rhinos   Byåsen   2.div løkke vår  
10/4   tirs   21:30   F2   Ø02   Sjetne Maddogs   Oilers   2.div løkke vår  
12/4   tors   19:10   F2   Z24   Binnebandy   Smøreguttene   3.div løkke vår  
12/4   tors   20:20   F2   Æ06   Fredagsklubben   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
12/4   tors   21:30   F2   Ø18   Trygg/Lade Vikings   Ranheim   2.div løkke vår  
19/4   tors   18:00   F2   Z12   Klæbukameratene   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår  
19/4   tors   20:20   F2   Æ12   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div løkke vår  
19/4   tors   21:30   F2   Æ25   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke vår  
19/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z28   Luftkrigsskolen   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår