Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
Flyttede kamper 2021-2022
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Flyttet fra  
7/2   man   18:00   F2   Ø25   Smøreguttene   Klæbukameratene   2.div Løkke vår   24/1, 18:00  
7/2   man   19:10   F2   Æ01   TBI Innebandy   Sjetne Underdogs   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
7/2   man   20:20   F2   T22   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien   7/2, 21:30  
10/2   tors   18:00   F2   Ø26   IBL   Sport & Trim   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
10/2   tors   19:10   F2   Æ02   Strindheim Rhinos   Børsa IL   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
10/2   tors   21:30   F2   Ø27   BUnnies & Bandits   DNB   2.div Løkke vår   7/2, 20:20  
14/2   man   18:00   F2   Ø06   Bouvet Penguins   Klæbukameratene   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
14/2   man   19:10   F2   T19   NTNU/SINTEF   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   17/2, 19:10  
17/2   tors   18:00   F2   Ø12   IBL   Salt Innebandy   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
17/2   tors   19:10   F2   Ø03   Sport & Trim   BUnnies & Bandits   2.div Løkke vår   14/2, 19:10  
17/2   tors   20:20   F2   Æ10   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Maddogs   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
17/2   tors   21:30   F2   Æ15   Sjetne Underdogs   Børsa IL   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
21/2   man   18:00   F2   Æ05   Trygg/Lade Vikings   Strindheim Rhinos   1.div Løkke vår   31/1, 18:00  
21/2   man   19:10   F2   Æ11   Børsa IL   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   31/1, 19:10  
21/2   man   20:20   F2   Ø14   BUnnies & Bandits   Klæbukameratene   2.div Løkke vår   31/1, 20:20  
21/2   man   21:30   F2   T17   Leangen Hockey Mamas   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   31/1, 21:30  
24/2   tors   18:00   F2   Ø04   IBL   DNB   2.div Løkke vår   3/2, 18:00  
24/2   tors   19:10   F2   Æ13   Sjetne Maddogs   NTNU   1.div Løkke vår   3/2, 19:10  
24/2   tors   20:20   F2   Ø28   Salt Innebandy   Bouvet Penguins   2.div Løkke vår   3/2, 20:20  
24/2   tors   21:30   F2   T24   NTNU/SINTEF   Bændygirls   Trønderserien   3/2, 21:30  
28/2   man   18:00   F2   Æ16   Strindheim Rhinos   Sjetne Maddogs   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
28/2   man   19:10   F2   Ø16   Bouvet Penguins   IBL   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
28/2   man   21:30   F2   Ø10   Klæbukameratene   DNB   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
3/3   tors   18:00   F2   Ø20   Salt Innebandy   BUnnies & Bandits   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
3/3   tors   19:10   F2   Æ07   Sjetne Maddogs   Børsa IL   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
3/3   tors   21:30   F2   Æ17   NTNU   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
7/3   man   18:00   F2   Ø21   Sport & Trim   Smøreguttene   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
7/3   man   20:20   F2   Ø19   Bouvet Penguins   DNB   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
7/3   man   21:30   F2   Æ09   NTNU   Sjetne Underdogs   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
10/3   tors   18:00   F2   Æ08   TBI Innebandy   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
10/3   tors   20:20   F2   Ø08   BUnnies & Bandits   IBL   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
10/3   tors   21:30   F2   Ø18   Klæbukameratene   Sport & Trim   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
14/3   man   18:00   F2   Ø05   Salt Innebandy   Smøreguttene   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
14/3   man   19:10   F2   T06   Bændygirls   NTNU/SINTEF   Trønderserien   17/3, 20:20  
14/3   man   20:20   F2   Æ06   Børsa IL   NTNU   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
14/3   man   21:30   F2   T23   Sjetne Hot Shots   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   3/1, 20:20  
17/3   tors   18:00   F2   Ø17   Smøreguttene   IBL   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
17/3   tors   19:10   F2   Ø07   DNB   Sport & Trim   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
17/3   tors   20:20   F2   Ø24   BUnnies & Bandits   Bouvet Penguins   2.div Løkke vår   14/3, 19:10  
17/3   tors   21:30   F2   Æ18   Trygg/Lade Vikings   Sjetne Underdogs   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
21/3   man   18:00   F2   T10   Sjetne Hot Shots   NTNU/SINTEF   Trønderserien   25/11, 20:20  
21/3   man   19:10   F2   T21   Leangen Hockey Mamas   Bændygirls   Trønderserien   24/3, 19:10  
21/3   man   20:20   F2   Æ14   TBI Innebandy   Strindheim Rhinos   1.div Løkke vår   31/5, 09:00  
21/3   man   21:30   F2   Ø02   Klæbukameratene   Salt Innebandy   2.div Løkke vår   31/5, 09:00  
24/3   tors   18:00   F2   Æ03   NTNU   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   10/1, 18:00  
24/3   tors   19:10   F2   Ø09   Smøreguttene   BUnnies & Bandits   2.div Løkke vår   28/3, 18:00  
24/3   tors   20:20   F2   T04   NTNU/SINTEF   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   10/1, 20:20  
24/3   tors   21:30   F2   Ø11   Sport & Trim   Bouvet Penguins   2.div Løkke vår   10/1, 21:30  
28/3   man   18:00   F2   Æ19   Sjetne Maddogs   TBI Innebandy   1.div Løkke vår   24/3, 19:10  
28/3   man   19:10   F2   T15   Bændygirls   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   17/1, 19:10  
28/3   man   20:20   F2   Ø23   DNB   Salt Innebandy   2.div Løkke vår   17/1, 20:20  
31/3   tors   18:00   F2   Æ12   Sjetne Underdogs   Strindheim Rhinos   1.div Løkke vår   20/1, 18:00  
31/3   tors   19:10   F2   Æ21   Børsa IL   Trygg/Lade Vikings   1.div Løkke vår   20/1, 19:10  
31/3   tors   20:20   F2   Ø22   IBL   Klæbukameratene   2.div Løkke vår   20/1, 20:20  
31/3   tors   21:30   F2   Ø13   DNB   Smøreguttene   2.div Løkke vår   14/2, 21:30  
4/4   man   18:00   F2   Ø01   Smøreguttene   Bouvet Penguins   2.div Løkke vår   24/1, 18:00  
4/4   man   19:10   F2   T14   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien   24/1, 19:10  
4/4   man   20:20   F2   Æ20   NTNU   Strindheim Rhinos   1.div Løkke vår   24/1, 20:20  
7/4   tors   18:00   F2   Æ04   Sjetne Underdogs   Sjetne Maddogs   1.div Løkke vår   27/1, 18:00  
7/4   tors   19:10   F2   T13   Leangen Hockey Mamas   NTNU/SINTEF   Trønderserien   27/1, 19:10  
7/4   tors   20:20   F2   Ø15   Salt Innebandy   Sport & Trim   2.div Løkke vår   27/1, 20:20  


Utsatte kamper 2021-2022
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
PS! Det er opprinnelig kampdato som står i lista, ny dato ikke bestemt ennå.