Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
Flyttede kamper 2017-2018
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Flyttet fra  
1/10   søn   17:30   F2   T03   Sothønan   Leangen Hockey Mamas   Trønderserien   1/10, 17:30  
1/10   søn   20:15   F2   L01   Trygg/Lade   Nidelv   2.div Damer   8/10, 14:00  
4/10   ons   19:00   Dragvoll B   D41   Ntnui   Nyborg   1.div Damer   7/10, 14:15  
7/10   lør   16:15   Åsveien   L15   Nyborg 2   Ntnui 2   2.div Damer   16/9, 16:15  
8/10   søn   18:15   Dragvoll B   L12   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer   30/9, 10:30  
10/10   tirs   20:20   F2   W16   Lade Boa   Jalla Jalla Klæbu   5.div løkke   10/10, 21:30  
10/10   tirs   21:30   F2   Ø01   NTNU IT E-hallers   Sjetne Maddogs   2.div løkke   10/10, 21:30  
12/10   tors   20:20   F2   Z05   Fellesforbundet   Handelshøyskolen SK   3.div løkke   12/10, 20:20  
15/10   søn   15:30   F2   D40   Freidig   Sjetne   1.div Damer   15/10, 11:30  
15/10   søn   17:00   F2   L08   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer   15/10, 13:00  
15/10   søn   18:30   F2   C56   Nidaros 2   Klæbu 2   3.div Herrer   15/10, 18:30  
15/10   søn   20:20   F2   W15   TSO   Spanskrøret   5.div løkke   15/10, 20:20  
17/10   tirs   20:20   F2   Ø13   NTNU IT E-hallers   Smøreguttene   2.div løkke   17/10, 21:30  
17/10   tirs   21:30   F2   Ø12   Byåsen   Sjetne Maddogs   2.div løkke   17/10, 21:30  
18/10   ons   19:00   Dragvoll B   D44   Ntnui   Nidaros   1.div Damer   14/10, 12:15  
19/10   tors   19:10   F2   W02   Lade Boa   Spanskrøret   5.div løkke   19/10, 20:20  
19/10   tors   20:20   F2   T19   Candys   Sjetne Hot Shots   Trønderserien   9/10, 20:20  
21/10   lør   13:45   Rosenborg   A18   Nidaros   Ntnui   1.div Herrer   21/10, 13:45  
21/10   lør   16:00   Rosenborg   L03   Dønna   Ntnui 2   2.div Damer   21/10, 13:30  
24/10   tirs   20:20   F2   W09   Team Scott/Jernbanen   TSO   5.div løkke   24/10, 20:20  
9/11   tors   18:00   F2   Z14   St.Olavs Innebandy   Handelshøyskolen SK   3.div løkke   9/11, 19:10  
9/11   tors   19:10   F2   W20   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   5.div løkke   9/11, 20:20  
9/11   tors   20:20   F2   Z03   Persaunet Stridsbandy   Fellesforbundet   3.div løkke   9/11, 20:20  
9/11   tors   21:30   F2   Å02   Sport & Trim   DMMHI   4.div løkke   9/10, 20:20  
12/11   søn   16:00   Byåsen   B34   Nyborg 2   Freidig   2.div Herrer   12/11, 17:45  
12/11   søn   17:45   Byåsen   L21   Nyborg 2   Nidelv   2.div Damer   12/11, 17:45  
13/11   man   21:30   F2   Ø14   Binnebandy   Sjetne Maddogs   2.div løkke   13/11, 21:30  
19/11   søn   11:00   Dragvoll B   L23   Ntnui 3   Nidelv   2.div Damer   18/11, 16:00  
23/11   tors   20:20   F2   Ø04   NTNU IT E-hallers   Binnebandy   2.div løkke   23/11, 20:20  
23/11   tors   21:30   F2   Ø05   Smøreguttene   Byåsen   2.div løkke   23/11, 21:30  
25/11   lør   17:00   Rosenborg   A01   Trygg/Lade   Ntnui   1.div Herrer   25/11, 17:00  
25/11   lør   18:00   Åsveien   C23   Dønna   Klæbu 2   3.div Herrer   25/11, 17:30  
26/11   søn   18:00   F2   T16   NTNU/SINTEF   Candys   Trønderserien   14/12, 20:20  
28/11   tirs   20:20   F2   W12   TSO   Lade Boa   5.div løkke   28/11, 21:30  
28/11   tirs   21:30   F2   Ø08   Sjetne Maddogs   Smøreguttene   2.div løkke   28/11, 21:30  
30/11   tors   20:20   F2   Å01   Klæbukameratene   OMEGA Innebandy   4.div løkke   30/11, 20:20  
30/11   tors   21:30   F2   Z11   Strindheim Rhinos   St.Olavs Innebandy   3.div løkke   30/11, 21:30  
3/12   søn   18:30   Rostenhallen   B58   Tiller   Freidig   2.div Herrer   29/10, 18:45  
7/12   tors   20:20   F2   W07   Jalla Jalla Klæbu   Spanskrøret   5.div løkke   31/10, 19:10  
9/12   lør   16:00   Rosenborg   B49   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   9/12, 17:30  
11/12   man   19:10   F2   W01   DNB   TSO   5.div løkke   11/12, 19:10  
11/12   man   21:30   F2   Z10   Fellesforbundet   Trygg/Lade Vikings   3.div løkke   9/11, 18:00  
12/12   tirs   18:00   F2   Æ02   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke   11/12, 19:10  
12/12   tirs   21:30   F2   Ø06   Sjetne Maddogs   Oilers   2.div løkke   12/12, 19:10  
27/1   lør   10:30   Åsveien   C27   Sjetne 2   Dønna   3.div Herrer   27/1, 10:30  
28/1   søn   13:00   F2   L24   Dønna   Nyborg 2   2.div Damer   28/1, 13:00  
4/2   søn   14:30   Dragvoll B   L42   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer   4/2, 14:30  
25/2   søn   18:15   Klæbuhallen   D05   Klæbu   Nyborg   1.div Damer   25/2, 18:15  
4/3   søn   15:30   Byåsen   B13   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer   4/3, 15:30  
6/3   tirs   21:30   Rostenhallen   D01   Sjetne   Nidaros   1.div Damer   3/3, 17:30  
11/3   søn   20:20   F2   T27   Sothønan   Bændygirls   Trønderserien   11/3, 20:20  
12/3   man   18:30   Dragvoll B   A97   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer   24/2, 16:30  
17/3   lør   14:30   Rosenborg   L36   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer   17/3, 14:30  
8/4   søn   17:00   Byåsen   L38   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer   7/4, 15:00  
8/4   søn   18:30   Byåsen   C09   Nidelv   Sjetne 2   3.div Herrer   7/4, 13:30  
8/4   søn   20:00   Byåsen   B02   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   8/4, 20:00  


Utsatte kamper 2017-2018
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
8/10   søn   18:15   Dragvoll B   L12   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer  
PS! Det er opprinnelig kampdato som står i lista, ny dato ikke bestemt ennå.