Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
Flyttede kamper 2017-2018
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon   Flyttet fra  
25/2   søn   16:30   Klæbuhallen   C03   Klæbu   Sjetne 2   3.div Herrer   7/10, 18:30  
25/2   søn   18:15   Klæbuhallen   D05   Klæbu   Nyborg   1.div Damer   25/2, 18:15  
27/2   tirs   20:45   Rostenhallen   D01   Sjetne   Nidaros   1.div Damer   6/3, 21:30  
28/2   ons   20:30   Dragvoll A   Æ04   NTNU   Svare & Berg   1.div løkke vår   19/2, 18:00  
1/3   tors   20:20   F2   Å09   Spanskrøret   IBL   4.div løkke vår   22/2, 20:20  
1/3   tors   21:30   F2   Ø28   Sjetne Maddogs   Strindheim Rhinos   2.div løkke vår   13/3, 21:30  
3/3   lør   10:00   F2   H11   Nyborg 2 Supergirls   Sjetne 3   Gul vår   3/3, 10:30  
3/3   lør   11:15   F2   E01   Nyborg 4   Sjetne 4   Blå vår   3/3, 13:30  
3/3   lør   17:00   F2   L43   Trygg/Lade   Ntnui 3   2.div Damer   3/3, 17:00  
3/3   lør   18:30   F2   B07   Freidig   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   3/3, 18:30  
3/3   lør   15:30   Rosenborg   G12   Sjetne 6   Sandnessjøen 3   Grønn vår   4/3, 10:30  
3/3   lør   17:00   Rosenborg   B12   Sjetne   Tiller   2.div Herrer   3/3, 15:30  
4/3   søn   18:00   Byåsen   D10   Freidig   Sjetne   1.div Damer   10/3, 16:00  
4/3   søn   19:30   Byåsen   B13   Freidig   Nyborg 2   2.div Herrer   4/3, 15:30  
4/3   søn   16:45   F2   Z23   Handelshøyskolen SK   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår   11/2, 16:45  
5/3   man   21:30   Rostenhallen   C14   Sjetne 2   Ntnui 3   3.div Herrer   11/2, 19:00  
6/3   tirs   18:00   F2   T32   Sjetne Hot Shots   Bændygirls   Trønderserien   6/3, 18:00  
6/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F15   Klæbu   Freidig   Rød vår   11/3, 15:30  
7/3   ons   19:10   Byåsen   F25   Nyborg   Klæbu   Rød vår   3/3, 12:00  
7/3   ons   19:00   Dragvoll B   D14   Ntnui   Nidaros   1.div Damer   4/3, 19:00  
7/3   ons   21:30   F1   B26   Tiller   Ntnui 2   2.div Herrer   7/3, 21:30  
8/3   tors   18:45   Byåsen   A95   Nyborg   Ntnui   1.div Herrer   1/3, 18:45  
11/3   søn   12:30   Dragvoll A   L12   Ntnui 2   Nidelv   2.div Damer   8/10, 18:15  
11/3   søn   20:20   F2   T27   Sothønan   Bændygirls   Trønderserien   11/3, 20:20  
12/3   man   18:30   Dragvoll B   A97   Ntnui   Nidaros   1.div Herrer   24/2, 16:30  
13/3   tirs   19:10   F2   W13   Team Scott/Jernbanen   Lade Boa   5.div løkke vår   13/3, 19:10  
13/3   tirs   21:30   F2   Z05   Klæbukameratene   Luftkrigsskolen   3.div Løkke vår   15/2, 19:10  
13/3   tirs   21:30   F2   Å06   DNB   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår   13/3, 21:30  
14/3   ons   19:10   Byåsen   F04   Nyborg   Sjetne 2   Rød vår   11/2, 15:00  
14/3   ons   21:30   F1   B02   Tiller   Trygg/Lade 2   2.div Herrer   8/4, 20:00  
15/3   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z20   Luftkrigsskolen   Klæbukameratene   3.div Løkke vår   12/4, 18:00  
17/3   lør   10:20   Rosenborg   G17   Freidig 2   Sjetne 6   Grønn vår   6/1, 14:15  
17/3   lør   11:35   Rosenborg   B11   Trygg/Lade 2   Brønnøy   2.div Herrer   17/3, 12:00  
17/3   lør   13:00   Rosenborg   B20   Nyborg 2   Tiller   2.div Herrer   17/3, 18:15  
17/3   lør   14:30   Rosenborg   L36   Nidelv   Nyborg 2   2.div Damer   17/3, 14:30  
17/3   lør   15:30   Tanemshallen   F09   Klæbu   Sjetne 2   Rød vår   17/3, 15:30  
17/3   lør   17:00   Tanemshallen   E07   Klæbu 2   Nyborg 4   Blå vår   17/3, 17:00  
18/3   søn   17:00   Åsveien   F20   Freidig   Nidelv   Rød vår   13/1, 11:30  
20/3   tirs   20:15   Klæbuhallen   F10   Klæbu   Nyborg   Rød vår   14/1, 11:00  
5/4   tors   18:00   F2   T15   Innafor   Bændygirls   Trønderserien   19/2, 21:30  
5/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z08   Luftkrigsskolen   Handelshøyskolen SK   3.div Løkke vår   5/4, 18:00  
8/4   søn   17:00   Byåsen   L38   Nidelv   Ntnui 3   2.div Damer   7/4, 15:00  
8/4   søn   18:30   Byåsen   C09   Nidelv   Sjetne 2   3.div Herrer   7/4, 13:30  
9/4   man   18:00   F2   Z21   Smøreguttene   Handelshøyskolen SK   3.div løkke vår   9/4, 20:20  
9/4   man   19:10   F2   Z19   Binnebandy   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår   9/4, 21:30  
9/4   man   20:20   F2   W01   TSO   OMEGA Innebandy   5.div løkke vår   6/3, 18:00  
19/4   tors   20:20   F2   Æ12   NTNU IT E-hallers   Fredagsklubben   1.div løkke vår   9/4, 18:00  
19/4   tors   21:30   F2   Æ25   NTNU   Bambi Bandy   1.div løkke vår   9/4, 19:10  
19/4   tors   18:00   Luftkrigsskolen   Z28   Luftkrigsskolen   St.Olavs Innebandy   3.div løkke vår   19/4, 19:10  


Utsatte kamper 2017-2018
Dato   Dag   Start   Bane   K.nr   Hjemmelag   Bortelag   Divisjon  
16/1   tirs   18:00   F2   W11   Heimdal Boa   TSO   5.div løkke vår  
23/1   tirs   18:00   F2   W15   OMEGA Innebandy   Heimdal Boa   5.div løkke vår  
30/1   tirs   18:00   F2   W02   Jalla Jalla Klæbu   Heimdal Boa   5.div løkke vår  
1/2   tors   20:20   F2   Å22   Avinor   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
12/2   man   21:30   F2   W21   Heimdal Boa   Sport & Trim   5.div løkke vår  
15/2   tors   20:20   F2   Å25   Spanskrøret   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
17/2   lør   12:00   Rosenborg   B19   Freidig   Brønnøy   2.div Herrer  
17/2   lør   17:30   Rosenborg   B35   Tiller   Brønnøy   2.div Herrer  
18/2   søn   11:00   Byåsen   B01   Brønnøy   Sjetne   2.div Herrer  
20/2   tirs   18:00   F2   W07   Team Scott/Jernbanen   Heimdal Boa   5.div løkke vår  
22/2   tors   21:30   F2   Å18   Persaunet Stridsbandy   DMMHI   4.div løkke vår  
1/3   tors   20:20   F2   Å14   IBL   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
8/3   tors   20:20   F2   Å02   Persaunet Stridsbandy   Fellesforbundet   4.div løkke vår  
13/3   tirs   19:10   F2   W06   Heimdal Boa   Lade Boa   5.div løkke vår  
13/3   tirs   21:30   F2   Å06   DNB   Persaunet Stridsbandy   4.div løkke vår  
17/3   lør   11:35   Rosenborg   B11   Trygg/Lade 2   Brønnøy   2.div Herrer  
17/3   lør   17:30   Rosenborg   B08   Brønnøy   Ntnui 2   2.div Herrer  
18/3   søn   10:30   Åsveien   B59   Nyborg 2   Brønnøy   2.div Herrer  
PS! Det er opprinnelig kampdato som står i lista, ny dato ikke bestemt ennå.