Til forsiden
MNBR Info Statistikk Sesongen søk! Adresser Kontakt oss
Minirunde 6-7. mars
Kampoppsettet for kommende helgs minirunder er nå klart.
 

Til helga er det klart for sesongens siste minirunde. Både lørdagen og søndagen foregår dette i Nidarøhallens F-hall (F1 på lørdag og F2 på søndag). Alle klubber skal ha fått tilsendt kampoppsettet som også finnes under.

Kampoppsett minirunde 6. mars

Klokkeslett

Bane A

Bane B

09:50

Nyborg - Freidig

Nidelv – Bakklandet

10:15

Tanem - Ranheim

Sjetne Stars – Kroppanmarka

10:35

Nidelv – Freidig 2

Sjetne Flyers – Tanem 2

10:55

Bakklandet - Nyborg

Freidig – Kroppanmarka

11:15

Tanem – Freidig 2

Sjetne Stars – Ranheim

11:35

Tanem 2 - Kroppanmarka

Sjetne Flyers – Nyborg

11:55

Ranheim - Bakklandet

Freidig – Sjetne Stars

12:20

Tanem 2 – Nidelv

Tanem – Sjetne Flyers

12:45

Freidig 2 – Tanem 2

Freidig – Ranheim

13:05

Ranheim – Freidig 3

Freidig 4 – Freidig 5

13:25

Freidig 2 – Ranheim 2

Ranheim 3 – Freidig 3

13:45

Freidig 4 – Nidelv

Freidig 5 – Bakklandet

14:05

Freidig 2 – Ranheim 3

Freidig 3 – Ranheim 2

14:25

Ranheim – Freidig

Freidig 5 – Nidelv

14:45

Freidig 4 - Bakklandet

Ranheim 2 – Ranheim 3

15:05

Nidelv – Freidig

Bakklandet – Ranheim

15:25

Freidig – Freidig 2

 

Kamplengde: 1x10 min

Gul= mini, tukis=mikro, rød=jentekamp
Deltakende lag:
Mini: Ranheim, Nidelv, Tanem, Tanem 2, Sjetne Stars, Sjetne Flyers, Bakklandet, Nyborg, Kroppanmarka, Freidig, Freidig 2

Mikro: Ranheim, Ranheim 2, Ranheim 3, Bakklandet, Nidelv, Freidig, Freidig 2, Freidig 3, Freidig 4, Freidig 5.


Kampoppsett minirunde 7. mars
 
 

Klokkeslett

Bane F2

10:00

Freidig 3 – Nidelv

10:25

Freidig 4 – Trygg/Lade

10:55

Trygg/Lade - Freidig 3

11:20

Freidig 4 – Nidelv

11:50

Nidelv – Trygg/Lade

12:15

Freidig 3 – Freidig 4

12:45

Freidig – Freidig 2

13:15

Freidig – Bakklandet

13:40

Freidig 2 – Trygg/Lade 2

14:10

Trygg/Lade 2 – Freidig

14:35

Freidig 2 – Bakklandet

15:00

Bakklandet – Trygg/Lade 2

 

Grønn gruppe:

Trygg/Lade

Freidig 3

Freidig 4

Nidelv

 

Blå gruppe:

Freidig

Freidig 2

Bakklandet

Trygg/Lade 2

 

Kamplengde: 2x10 min

 
Åsmund Sjøberg - 2. mars 2010 - 00:00